TOSHIBA - kvalita?

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Elo
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 led 2008 13:27

Příspěvekod Elo » 02 bře 2008 22:31

Nahodou jsem mel A100-192 po roce odesel disk odesl do brna a nejake to soudruzi pres vanoce nestihly a tak 31 dne jsem mel na stole novou P200D a davam ji dost do tela a sale jede v pohode.

mouse
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 20 lis 2007 23:59

Příspěvekod mouse » 03 bře 2008 21:40

Je dost obtížné porovnávat jednotlivé značky NB, každý NB má svoje + a svoje - . Každá značka NB má určité % poruchovosti. Pokud porovnáváme značku Toshiba s Acerem tak obě dvě značky mají slušné portfolio NB různých typů a variací, taktéž HP, Sony atd. Pokud však chcete porovnávat tak porovnávejte služby, které daná firma nabízí př.: DELL - servis, rychlost opravy ap. Kvalitu NB porovnávejte podle daného modelu, ne podle značky. I "ubohý" UMAX má dost kvalitní NB stejně tak Acer, MSI či jiná známá značka.
Pokud vybíráte, tak vybírejte na co ho potřebujete a jaké parametry od toho čekáte, dost se setkávám, že nakonec rozhodne design NB. Myslete však nato, že NB má také určitou životnost a jednotlivé komponenty se také opotřebovávají (větráčky ventilátoru, obrazovka, plasty, klávesnice, DVD atd.), takže pořízení staršího (repasovaného) NB nemusí být úplně to pravé ořechové. To platí pro 90% všech známých modelů a značek.

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 04 bře 2008 08:10

zajímavý názor ... ehm v úvodu by jsem chtěl upozornit, že porovnávat toshibu s acerem je spíše prasárna .. jsou od sebe docela daleko co do kvality ...

> acer je lepší leda v tom, že má na trhu nejvíce strojů (a taky nejvíce klumpů)

každá značka má své pro a proti ...

tak mi uveď příklad PRO u značek MSI, VBI, UMAX, Alienware...

a proti u značek LENOVO a HP compaq ...
Toshiba R600-10W

bitxiak
píše často
Příspěvky: 146
Registrován: 12 zář 2007 02:21
Bydliště: Komarno Slovensko

Příspěvekod bitxiak » 04 bře 2008 09:41

neoexnet píše:každá značka má své pro a proti ...

tak mi uveď příklad PRO u značek MSI, VBI, UMAX, Alienware...

a proti u značek LENOVO a HP compaq ...


MSI, VBI vie konkurovat len pomerom cena/vykon (to je akoze ta vyhoda :) ). A pritom rozumny uzivatel si vybera notebook podla kvality sasi a servisu, ktoru ponukaju HP Compaq, ci THinkPady.


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů