Toshiba Qosmio F50

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Miki_JI

Příspěvekod Miki_JI » 03 říj 2008 17:08

Miki_JI píše:Ahoj,
máte někdo info kdy budou ovladače po Qosmio F50-108 pro 64bit Visty ... chtěl jsem business verzi a když tak 64bit a ted jsem trochu narazil .... doufám, že to nebude za měsíce ? Díky za info :cry:




Tak znovu .... má někdo na Qosmiu F50-108 64bit verzi Win Vista ?
V mém případě busines verzi.

Nejsou k němu ovladače (visty HW neznají a na webu Toshiby nic není, Ribbon taky neodpověděl :-( a marně se snažim získat nějaké info. Poradí někdo ???

tusedim

nekupil

Příspěvekod tusedim » 03 říj 2008 23:36

nezobral som to.... nakoniec som prissiel na to ze by mi nepasoval docking station z terajsej toshiby. maju novy system cez usb. nepacit sa mi to. svine.
inac. to by bola uz moja tretia toshiba.

prvy bol sattelite m30, teraz mam tecru S3......

btw. neviem preco ale ta tecra startuje od nova brutaaaaaalne dlho. aj s cistymi xpckami a 1,5 gb ram.

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 04 říj 2008 13:35

To jsi udelal rozumne.. Pokud mas ted Tecru, tak radeji jdi opet do Tecry.. Ten propad kvality by te zdesil. Navic vse je tak leskle, ze to vypada hezky jen prvnich pet minut po vyndani z krabice...
I kdyz chvalim, ze uz je alespon displej s rozumnym rozlisenim. 1280x800 je v dnesni dobe opravdu des. Ta F50-10M je pro hrace, ktery na nic jineho notebook nepotrebuje, tedy idealni.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

DEAD
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 04 říj 2008 21:08

Příspěvekod DEAD » 04 říj 2008 21:12

Miki_JI píše:
Miki_JI píše:Ahoj,
máte někdo info kdy budou ovladače po Qosmio F50-108 pro 64bit Visty ... chtěl jsem business verzi a když tak 64bit a ted jsem trochu narazil .... doufám, že to nebude za měsíce ? Díky za info :cry:




Tak znovu .... má někdo na Qosmiu F50-108 64bit verzi Win Vista ?
V mém případě busines verzi.

Nejsou k němu ovladače (visty HW neznají a na webu Toshiby nic není, Ribbon taky neodpověděl :-( a marně se snažim získat nějaké info. Poradí někdo ???

Ovladače na 64bit Visty už na stránkách Toshiby jsou.

Miki_JI

Příspěvekod Miki_JI » 05 říj 2008 01:16

DEAD píše:
Miki_JI píše:
Miki_JI píše:Ahoj,
máte někdo info kdy budou ovladače po Qosmio F50-108 pro 64bit Visty ... chtěl jsem business verzi a když tak 64bit a ted jsem trochu narazil .... doufám, že to nebude za měsíce ? Díky za info :cry:




Tak znovu .... má někdo na Qosmiu F50-108 64bit verzi Win Vista ?
V mém případě busines verzi.

Nejsou k němu ovladače (visty HW neznají a na webu Toshiby nic není, Ribbon taky neodpověděl :-( a marně se snažim získat nějaké info. Poradí někdo ???

Ovladače na 64bit Visty už na stránkách Toshiby jsou.



JJ, už jsem to zjistil. Zaplat panbuh, uz jsem premyslel co delat kdyby ne :)

Btw. - přesto , že jsem stáhl tyhle drivery, nemuzu rozbehnout Wifi , a nefunguji mi mult. tlacitka navrchu vc. dolby a osvetleni. Ma nekdo podobny problem ?

(vista business 64bit)

Jakubpc
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 05 říj 2008 09:07

Příspěvekod Jakubpc » 05 říj 2008 09:19

Zdar tak malinko jsem si hrál s nastavením Vist a ted mi nabíhaj 30 sekund :) stopováno od progress baru s napisem microsoft corporation až do zobrazení plochy :) a jetě přikládám výsledek z 3dmarku :)
ObrázekObrázek

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 05 říj 2008 16:53

wow,tak to je pekny vysledek.. jeste bys mohl napsat, co jsi vse udelal.. taky bych to bral
Toshiba Qosmio F50-108

Jakubpc
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 05 říj 2008 09:07

Příspěvekod Jakubpc » 05 říj 2008 19:37

Ve vlastnostech systému v záložce upřesnit>výkon>nastavení>optimalizovat pro výkon

hodil sem tam tyto ovladače http://www.hwupgrade.it/download/file/3938.html

dále sem zakázal nějaké služby http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... mitstart=1 + Superfetch a služby od toshiby a McAfee

v mscomfigu jsem nechal zaškrtaný v záložce po spuštění jen
HD audio ....
Toshiba button Sup....
HWSetup
Správce řízení
Nvidia Compa.....
Nvidia Media.....

a vypnul jsem ve vlastnostech disků indexování

to bude cca vše :)

ATom
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 31 črc 2006 23:22

Příspěvekod ATom » 06 říj 2008 14:28

Koukal jsem na na Alzu http://www.alza.cz/toshiba-qosmio-f50-108-d99160.htm a píšou tam, že tento NB nahradí nový model, to znamená, že už v prodeji vůbec nebude :-( Nevíte někdo, co ho nahradí? A proč? Neprodává se přece ještě tak dlouho, ne? Otázkou tedy je, zda počkat nebo raději co nejdříve koupit stávající model na Ribnonu
Asus M51V, Windos Vista Premium

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

u

Příspěvekod Castellano » 06 říj 2008 19:04

to jakubpc: ta optimaliztace pro vykon.. ze je to jak ti to zmeni cely vzhled Windowsu a komp vypada jak pred dvaceti lety?:D to sem tehdy zkousel, ale moc se mi to nelibilo,tak jsem nechal kompromis..jinak by jsi mohl zkusit, kolik to hodi bodu,kdyz je to zaply a vyply..

ty tvoje clanky si ůprectu a zkusim to,vypada to zajimave...

jo a jaky je rozdil mezi temi ovladacemi co jsi sem dal ty -Xtreme.. a temi co jsou na laptopvideo2go
Toshiba Qosmio F50-108

Jakubpc
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 05 říj 2008 09:07

Příspěvekod Jakubpc » 07 říj 2008 10:09

Jo optimalizace pro vykon ti udela z pocitce vzhledove windows 95 ale ja co jsme na tom vyrostl mam tento vzhled nejradsi :) zkusit nemužu protože jsem si nota zkoušel obnovit z recovery disku tak už nemám instalaci 3dmarku a stahovat ji znova nebudu. tak krom názvu toho driveru v tom asi zase až tak zásadní rozníl nebude max par bodu v 3dmarku.

hotell
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 zář 2008 17:00

Příspěvekod hotell » 07 říj 2008 18:00

Nazdar ludia. mam takyto problem.ked stlacim klavesu FN nezobrazia sa mi ikony hore na obrazovke a tym padom mi nefunguju niektore funkcie napriklad FN+f9 by mi malo vypnut touchpad ale nerobi to....to iste pre FN+f8,F3,F5.

poradte pls

vopred dakujem

mogul-m
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 05 zář 2008 18:39

Příspěvekod mogul-m » 07 říj 2008 22:37

Preinstalovat drivery pro pridavna tlacitka. Povicero se to jmenuje Toshiba Value added package... muze byt vice verzi podle typu a poctu pridanych tlacitek.
AlienWare Area-51 m15x, ACER Extensa 5220, ACER Aspire 5315, HP 550, HTC Touch Diamond, Mitsubishi 3000GT, chlupaty zada :-)

hotell
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 zář 2008 17:00

Příspěvekod hotell » 07 říj 2008 23:47

no fajn pomohlo vdaka.aj ked je tam menej moznosti.... a dalsi problem ...ked som to preinstaloval tak mi nefunguju multimedialne tlacitka(zapnutie osvetlenia atd...) vies pomoct?

velka vdaka

Jacobs
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 08 srp 2008 18:02

Příspěvekod Jacobs » 08 říj 2008 07:54

Vzhledme k tomu ze mi ukradli TP SL premyslim nad Toshibou a chtel bych se zeptat ty multimedialni klavesy jsou napevno pro WMP nebo jsou programovatelne i treba pro WinAmp?


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host