Toshiba Satellite P100

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Yawgmoth
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 13 kvě 2006 10:33

Toshiba Satellite P100

Příspěvekod Yawgmoth » 01 čer 2006 22:59

cetl jsem nejake zkusenosti z australskych for a vypada to docela dobre :)
malem jsem si ho objednal, ale jeste jsem se rozhodl dat si den dva na rozmysleni ... geforce 7900 je na muj vkus az zbytecne moc vykona, ac jsem chtel nejake hry, tohle je extrem :D ... asi to bude zrat, ta vydrz baterie bude preklep z jednicky na ctyrku :( (je tam napsano 4:30, spis bych to videl na 1:30)

kdyby byla jakakoliv rada tak sem s ni, hodne se mi libi :))

nevite jak to je s tou moznosti prehravani videa bez bootovani systemu? jestli to bere divx a jak moc to setri baterku ... jestli v tom rezimu i takovyhle notebook je pouzitelny na film na cestach :-)
Naposledy upravil(a) Yawgmoth dne 01 čer 2006 23:56, celkem upraveno 1 x.

mixo
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 22 kvě 2006 14:38

Re: Satellite P100-221

Příspěvekod mixo » 01 čer 2006 23:55

Yawgmoth píše: asi to bude zrat, ta vydrz baterie bude preklep z jednicky na ctyrku :( (je tam napsano 4:30, spis bych to videl na 1:30)


výdrž má to byť 1:30, ale viac neviem 8)

stripe

Toshiba P100-221

Příspěvekod stripe » 04 čer 2006 11:28

Tady je recenze, ale bohužel polsky!. Jinou jsem zatim nenašel.

http://forum.laptopy.info.pl/viewtopic. ... sc&start=0

Yawgmoth
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 13 kvě 2006 10:33

Příspěvekod Yawgmoth » 04 čer 2006 17:38

dik ... vypada fakt dobre, ale trosku jsem premyslel ... ac jsem chtel notebook jako nahradu stolniho pc, nejsem nijak velky hrac, tohle bych nikdy nevyuzil, asi je to pro mne zbytecne drahe
se mi zamlouval velkej display a plnohodnotna klavesnice, ale kdo to pak ma zas nosit (hlavne ten rozmer, se ani do beznych batohu nevejde), nemluve o pripade, ze by ho clovek chtel pouzit nekde mimo domov apod :)

Takze jsem se uskromnil a v objednavam Asus A8Jc, tj nakonec uplne jina kategorie :o))
(libila se mi mozna trochu vic Toshiba Satellite M100-165, ale bohuzel mi je tvrzeno, ze nema ani infraport, ani bluetooth, pricemz ten BT bych docela rad a nahrady do USB mne teda neuspokojuji ... a pripojovat telefon kabelem uz vubec ne)


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů