Sony VAIO VGN-FW41M/H

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
varecha
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 27 črc 2009 21:35

Sony VAIO VGN-FW41M/H

Příspěvekod varecha » 27 črc 2009 21:41

Taak som cerstvy majitel tohto uzasneho noteboociku :) ak mate dake otazky pytajte sa zatial som spokojny vykon je super obraz je uzasny full HD robi svoje jas obrazu je perfektny zorny uhol tiez ale DVD citit ze to je este slabe stiahol som blueray film a to je ine kaffe , zvuk je priemerny repro ujdu ale ak mate dobre sluchatka tak to dokaze z nich vytazit naozaj vela :) vaha je unosna , je pomerne velky davajte si pozor na panty troska mam medzeru v pravom pante kde svieti to svetlo asi to je vada , este ho potrebujem otestovat na dakej poriadnej hre tak uvidi sa spracovanie je super a klavesnica bozska touch pad je velmi citlivy a to je super . kamerka je na prekvapenie fakt kvalitna a stiha v pohode 30 fps cize krasne plynulo to ide a oneskorenie je skoro nebadatelne

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9095
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 28 črc 2009 09:38

Hoj,

dej vedet jak Ti behaji hry...v jakem rozliseni a detailech :wink:
Asus ROG Strix G18

varecha
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 27 črc 2009 21:35

Příspěvekod varecha » 28 črc 2009 10:07

Zdar jasne dam len teraz stahujem vistu ultimate lebo ta predinstalovana ma fakt ze stve nedovoli mi zmenit disk C na menej ako 90 GB a to ja viste nedaaam !!! max 50 plus ma stve ze niesu k tomu ovladace zvlast na CD tak si ich stahujem , a este ta blba vista si vytvroila nieco ako medzi disk s 20 GB ktoreho sa nemozem dotknut v podstate ho ani nevidno iba ked si ukazem rozdelenie diskov a z tych niekolko giga si bere obcas vista tak uvidim ked to reinstallnem , plus je to tolko softov co su mi totalne nanic omg , a uz sa tesim idem stiahnut blueray transformerov 24 GB :D a hry otestujem tesim sa len chvilku to potrva kym daku dobru stiahnem ,

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9095
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 28 črc 2009 10:17

Stahni si Win 7....v nabidce oddilu pri instalaci OS vsechny oddily smaz a vytvor si 2...jeden na OS a druhy na programy, hry apod.

Ve vistach budes mit porad problem s nejakymi 1080p ripy...jeden pujde, druhy se bude trhat, treti nepujde a budes porad muset menit nastaveni a dekodery v KM Playeru...

Ja pouzivam Win 7 a vsechny ripy jdou ve WM automaticky a bez jakehokoliv problemu :wink:
Asus ROG Strix G18

varecha
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 27 črc 2009 21:35

Příspěvekod varecha » 28 črc 2009 10:19

ale win 7 je este len betaverzia nie ? a nema vela chyb ? a ovladace su ake ? 32 bit ako na vistu ?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9095
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 28 črc 2009 10:42

Ja uz jedu na Win 7 cca mesic a naprosto bez problemu. Je to muj prvni OS, se kterym jsem maximalne spokojeny. Vse spale jak ma. Ovladace jsou stejne jako na Visty...nektere ovladace na grafiky jsou uz primo na telo Win 7.

Muzes si je stahnout treba z czshare...ja mam verzi 7260 i s CZ mutaci.
Asus ROG Strix G18

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 04 srp 2009 09:52

pokracujte tu http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... hp?t=19869 tema na kazdu konfiguraciu jedneho modelu mi pride zbytocna.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti