Vysoké školy

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.

Jaký noťas?

Silný (škola-internet + hry)
28
70%
Slabý + počítač (noťas na školu a počák na hry)
12
30%
 
Celkem hlasů: 40

TozTomas
píše často
Příspěvky: 195
Registrován: 13 kvě 2007 10:58

Příspěvekod TozTomas » 25 čer 2007 22:11

to vito45: Ja so pisal2,5 hodiny to je o polovicu menej a ten notebook co mas v popise vydrzi kolko ?

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 26 čer 2007 18:37

sorry, som si pomylil prispevok, a inak ten môj vydrži take max 2:15 pri prehravani filmu

Tom_bo
píše často
Příspěvky: 128
Registrován: 10 kvě 2007 22:58

Příspěvekod Tom_bo » 27 čer 2007 19:25

tohle je jeden z duvodu proc jsem kupoval svuj soucasnej book a vyhrala u me prvni varianta (jeden na vsecko) a to predevsim kvuli cene ted zjistuju ze o nebyla uplne nejstastnejsi volba protoze je to relativne vykonej stroj - sezere baterku temer okamzite a to nemluvim o hrani (na prednaskach zasuvky spis nejsou nez sou), je dost tezkej a tudiz nepraktickej na prenaseni

podle me je ale stolni bedna na koleji na houby jednak kvuli spolubydlicim (clovek nikdy nevi) a taky kdo se s tim ma stehovat a spolu s ntb to vyjde na slusny prachy...

takze doporucuju:
1) stolni bednu a nejakej slabej treba i jetej ntb s dobrou baterkou (idealne se dvema sloty na baterku coz meli treba i stary IBMka nebo novejsi HP) pripadne nejakej pristroj jakoje Palm Foleo

2) nejakej malej vykonejsi stroj - sou sice drahy casto bez poradny grafiky ale zas dlouho vydrzi a na noseni ideal

3) a konecne treti moznost (moje soucasna :wink: ) koupit poradnej book a k nemu na prednasky/poznamky bud PDA s externi klavesnici pripadne takovou tu nahrazku booka ala HP Jornada nebo uz zminovany Foleo

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 27 čer 2007 19:41

No osobně se také chystám už letos na VŠ (strojárna) a také jsem přemýšlel, co za new ntb... Netvrdím, že mám nyní 100% jasno a rozhodnuto, ale už mám jen 3 adepty :roll:

Jak píše Tom_bo, tak bych se přikláněl k 2. verzi... Už také kvůli tomu, že mi celkem jde i o design ntb :lol:
Dell Latitude XT

Tom_bo
píše často
Příspěvky: 128
Registrován: 10 kvě 2007 22:58

Příspěvekod Tom_bo » 27 čer 2007 20:01

pak je samozrejme dobry reseni TabletPC muzes psat i delat nacrtky a cenou se blizi ty 2. variante... ale tam je to na povazenou s baterkou vetsinou sou dost slaby... na VS je dobry mit aspon neco s vydrzi pres 3 hodiny

TozTomas
píše často
Příspěvky: 195
Registrován: 13 kvě 2007 10:58

Příspěvekod TozTomas » 27 čer 2007 21:51

moze si dokupit baterku ak ma volny slot.


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti