ASUS A6TC alebo ASUS A6JC ????

notebooky Asus a vše kolem nich
cyklo
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 06 srp 2006 19:54

Příspěvekod cyklo » 02 zář 2006 15:05

No ja mam to A6T a teraz som pol dna hral a vetraky skoro vobec nepocut.

mallox

Příspěvekod mallox » 02 zář 2006 16:12

no tak teraz som sa pozeral na ceny v sk..je to vela drazsi..neviem aky je kurz sk k cz..ale co to kupit tu v cesku a dovest si to? nebude to levnejsi?:)
jinak ja delam 3d grafiku..a tech 1400x1050 je oproti 1280x800 dosti znat..a render jede krasne rychle.. :)

Erich

Příspěvekod Erich » 04 zář 2006 18:10

chalani tak teraz sa rozhodujem medzi A6jc alebo Acer AS5112WLMi
potreboval by som poradit ktory je lepsi hlavne graficky brat ge force 7300 alebo Atinu 1300. Ktorá je vykonoste lepsia.
Mne osobne sa viac paci ten acer ale je to skor o dizajne ako o výkone.
Dakujem za kazdu radu
:lol:

Erich

Příspěvekod Erich » 04 zář 2006 18:23

som pozeral tu graficu ta atina je asi horsia zaujimalo by ma ci ma 64 alebo 128 bit.jadro to som sa nedocital

Erich

Příspěvekod Erich » 04 zář 2006 20:38

http://www.zive.cz/h/Testcentrum/Ar.asp ... XPS=&EXPA=
tu som nasiel celkom zaujimavu recenziu ale neviem ci sa desktopove verzie mozu porovnavat z notebookmi.
Z tohto testu my vychadza ta atina da sa pretaktovat aj na notebooku? zaujimala by ma ta zbernica ma 64 alebo 128 ta geforcka ma isto 64bitovu nie?

mallox

Příspěvekod mallox » 04 zář 2006 21:28

http://notebook.cz/__/,,clanky,technolo ... index.html
ja mam 1400 a zatim jsem spokojen..sic jsem ji jeste moc nezkousel, ale vyhovuje..;) a ma 128b sbernici..
jinak bych sel do asuse a jen kvuli tomu jmenu (priznam se, ze jsem nekoukal na konfigurace)...a asusem jsem neneml nikdy problemy..acer je mene kvalitni a je na ne mnoho stiznosti ze stran znamych..
hodne zdaru

leon

Příspěvekod leon » 05 zář 2006 00:32

Erich píše:http://www.zive.cz/h/Testcentrum/Ar.asp?ARI=128837&CHID=3&EXPS=&EXPA=
tu som nasiel celkom zaujimavu recenziu ale neviem ci sa desktopove verzie mozu porovnavat z notebookmi.
Z tohto testu my vychadza ta atina da sa pretaktovat aj na notebooku? zaujimala by ma ta zbernica ma 64 alebo 128 ta geforcka ma isto 64bitovu nie?
ne desktopové grafické karty opravdu nelze strčit do notebooku :lol:

cyklo
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 06 srp 2006 19:54

Příspěvekod cyklo » 05 zář 2006 12:00

Erich píše:chalani tak teraz sa rozhodujem medzi A6jc alebo Acer AS5112WLMi
potreboval by som poradit ktory je lepsi hlavne graficky brat ge force 7300 alebo Atinu 1300. Ktorá je vykonoste lepsia.
Mne osobne sa viac paci ten acer ale je to skor o dizajne ako o výkone.
Dakujem za kazdu radu
:lol:


Urcite ber radsej asusa.Nielenze som na aceri pocul vela zleho ale kamos ma acer 1 rok a uz ho 3 krat reklamoval.Mozno ma len smolu ale myslim ze asusi su urcite lepsie.

Erich

Příspěvekod Erich » 05 zář 2006 12:39

skor ma zaujimalo vykonostne porovnanie hlavne atiny a tej geforc... ale co som vycital z recenzie mali by byt na tom rovnako sa mi zda mozno ma navrch trocha atina. Ja viem ze ludia vacsinou nadavaju na acery ale su aj taky co tvrdia opak, tazko posudit. Mne sa proste uz dizajn toho aceru paci ovela viac ako asusu ale na druhej strane ten asus je o nieco lacnejsi.

mallox

Příspěvekod mallox » 05 zář 2006 14:39

v podstate jsou stejne..az na to ze acer ma 64bit, vstupy na schuchatka vepredu (coz hodne lidi moc nemusi) a take pekne topi..kolega v praci ho ma (sice s t2300) ale stul ma cely prohraty, ze by i vajicka mohl smazit..a ten vas model ma nejaka tlacitka po prave strane od enteru..tak nevim, zda vam to nebude vadit..
a cim se vam nezamlouva asus8jc? na mironet.cz maji nejlevnejsi cenu co jsem zatim kdy videl..mel jsem ho par dni doma..pekny kousek..lehky, vykonny, tichy, studeny a ma i kamerku..jedina nevyhoda nema pcmcia slot, misto toho ma ten express..a dostanete k tomu i skvelou stylovou tasku..
mimochodem..zkousel jsem na nem i obliviona na fulscreen a plne detajly..krasa..;)

Erich

Příspěvekod Erich » 05 zář 2006 19:29

je pekny ten asusu a8jc myslim ze sa rozhodnem medzi tymi asusmi som bol dnes v isse a tiez mi neodporucal v ziadnom pripade acery ze z 10 predanych sa im behom mesiaca vratia 3-4 takze asi ten asus aj tie konektory s predu asi nie su najlepsie riesenie. Zoberiem ten asus a6jc alebo a8jc ale neni prakticky medzi nimi ziaden rozdiel. Odporucal mi aj predajcia skor intel core duo aj ked je len 32 bit. ale ze je lepsi ako ten turino 64bit.

mallox

Příspěvekod mallox » 05 zář 2006 21:13

no vidite..
tu mate recenzi na a8jc http://www.czechcomputer.cz/art_doc-629 ... 0278A.html
ja rikam, ze notebook je prenosne pc a tak by to melo byt..15.4 display je podle me moc..
jinak dejte znat co jste vybral..

iSaver
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 13 srp 2006 15:27

jak slape?

Příspěvekod iSaver » 05 zář 2006 22:06

Tak me jen tak napadlo jake mas dojmy skoro po mesici pouzivani? Urcite to napis. Hlavne jak se nb hreje a jak je hlucny a co vykon a vypalovacka? Diky 8)

mallox

Příspěvekod mallox » 05 zář 2006 22:57

2iSaver neni jasne na koho smeruje vas prispevek..

Erich

Příspěvekod Erich » 12 zář 2006 18:33

Trosku nastal problem asusy nie su k dostaniu pomaly ani jeden typ iba ASUS F3F v podobnej konfiguracii aku som chcel takze musim cakat. Som sa pytal predajcu a ze si to nevie vysvetlit ani on ze A6JC pre ktrory som sa nakoniec rozhodol neni a ze mi nevie povedat ci v dohladnej dobe bude a ci vôbec. Tvrdil mi ze podobna situacia je vsade na SR lebo som chcel ist do AGEMU v BA a tvrdil ze tam je situacia taka ista.
Neviete niekto cim to je stiahli ho z predaju a nahradi ho novy typ ci ako si to mam vysvetlit? Tak isto nemozem zohnat nikde na SR asus A6KM v tej vyzsej konf. Nemam skusenosti s kupovanim not. tak neviem ako casto sa menia typy na trhu mozno ze to je normalne.....
Dikes
Caute :shock:


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti