Acer Aspire 5512 - vadné LCD??? viz foto

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
LOSER_
píše často
Příspěvky: 174
Registrován: 31 říj 2006 13:08

Acer Aspire 5512 - vadné LCD??? viz foto

Příspěvekod LOSER_ » 06 lis 2006 19:15

Ahoj kamarád má notebook Acer Aspire 5510 a na LCD s lesklým povrchem se mu objevuje něco jako "světelna skvrna",která neustále prosvítá přes pozadí...zmizí až po vypnutí (viz 2x FOTO) http://sweb.cz/13.13/Acer/acer1.jpg a http://sweb.cz/13.13/Acer/acer2.jpg nevíme o co jde..můžete nám poradit ??O softwarovou vadu se nejedná..notebook je po formátu.Popřípadě má někdo zkušenosti s podobnou reklamací ?? Díky Pavel

Re5pecT_R5
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 22 led 2007 14:43

Re: Acer Aspire 5512 - vadné LCD??? viz foto

Příspěvekod Re5pecT_R5 » 29 led 2007 14:51

Jestli se ti třeba nějakým způsobem nepodařilo ''otlačit display'', např. větší tlak na víko displaye. Ale řešení neporadím, asi nový display :-(

leon

Příspěvekod leon » 29 led 2007 15:51

to muze byt zpusobene velkym tlakem na viko ... trena pokud to namackal do batohu se zdrojem napres ... nebo to muze byt i vada LCD, ale to byvaji spsi takove mensi fleky

Jim Hall

Vadný LCD

Příspěvekod Jim Hall » 04 úno 2007 21:55

Ahoj, nevím čím to je způsobeno či ne, ale měl jsem to taky a dal jsem to na reklamaci, uznali to a mám novej krásnej LCD a na rok novej rok záruky. Takže pokud platí záruka neváhal bych. :D

kao
píše často
Příspěvky: 105
Registrován: 10 úno 2007 21:57
Bydliště: Brünn

Příspěvekod kao » 13 úno 2007 19:51

. . úplně to stejny mě vytvořila pětiletá dcera na LCD monitoru - "tlacila na to misto aby se to ohlo a bylo to lip videt" - aneb chtela "ohnout" monitor vice dozadu . . celkem se divim, ze toto nejakej servis vyreklamoval, to je typicky mechanicky poškození . .

Jim Hall

Příspěvekod Jim Hall » 16 úno 2007 15:47

Kao, Nu jistě pokud by mi bylo 5 let a tlačil bych přímo do LCD displeje, jistě bych se nedivil, že se to stalo a nejspíš bych si to ani nedovolil reklamovat, ovšem pakliže se mi to vytvoří bez nějakého mého zavinění, pokud nepřipustím možnost menších tlaků na kryt při přenosu v brašně, nevidím důvod proč by to nemělo být při reklamaci uznáno, evidentně je to nedostatečně ošetřená ochrana proti poškození a notebook si nekupuji na to aby jsem ho měl zavřený ve vitríně… „aby se mu nic nestalo“, nějaké ty minimální tlaky by měl vydržet.... ne? :?

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 16 úno 2007 17:33

Ale pořád je to "poškození způsobené nesprávnou manipulací", můžeš si gratulovat a jim děkovat, že na tebe byli tak hodný :roll:.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)

Jim Hall

Příspěvekod Jim Hall » 16 úno 2007 17:45

Jo to máš pravdu, ovšem jen pokud je to tím občasným tlakem na víko při přenosu... nezapomínejme na možnost, že může jít o vadu při výrobě... co když je to vada která je častá u LCD s leštěným povrchem? Či se to stalo silnějším jasem, než LCD zvládne, či se tam udělala mapa z vlhkosti vzduchu... možností může být spousta, samozřejmě můžu být rád a jsem, že mi ho vyreklamovali, ale stále v tom vidím kapku jisté povinnosti prodejce zaručit alespoň rok bezproblémového chodu.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů