Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven - TM5720G

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
RedMan_CoolMan
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 17 úno 2008 15:20

Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven - TM5720G

Příspěvekod RedMan_CoolMan » 17 úno 2008 15:29

Čau. Mám problém s ovladačema na grafiku. Mám Ati Radeon X2500 a při práci na počítači se mi stává, že mi problikne černá obrazovka a nahlásí se mi, že "Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven" (Ovladač zobrazení ATIKMDAG přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven). Stáhnul jsem si nejnovější aktualizace z Aceru, ale ani to nepomohlo a problém se opakuje. Při instalaci jsem nových ovladačů jsem si zvolil instalaci vlastní a odfajfkoval jsem vše, co tam šlo.. Nemohl by mi prosím někdo pomoci vyřešit můj problém? Děkuju
Mám win vista 32b

gimli007
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 07 zář 2007 14:43

Příspěvekod gimli007 » 20 úno 2008 18:48

Tenhle problém mám taky, ale zatím jsem nenašel žádný řešení. A občas to zajde tak daleko, že to háže tuhle chybu čím díl častěj a pokud to neresetnu, tak někdy naskočí modrá obrazovka smrti a on se restartuje :-(
TM 5720G - T7300, ATi X2500, 2GB DDR2, 160GB HDD

pool
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 13 úno 2007 11:58

Příspěvekod pool » 21 úno 2008 16:50

řešení je jednoduché, 3x reklamovat a koupit si nový...

Do 14 dní tady zveřejním řešení které funguje, pokud to neudělá někdo jiný dříve.
Zatím se reklamuji....

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 21 úno 2008 19:03

recovery dej :arrow: pokud más book koupeny s windowsama jinak to budou jen a jen ovldace , nebo mozna i bios

kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvekod kiposukjange » 21 úno 2008 20:03

pool píše:řešení je jednoduché, 3x reklamovat a koupit si nový...

Do 14 dní tady zveřejním řešení které funguje, pokud to neudělá někdo jiný dříve.
Zatím se reklamuji....

Toto mají na svědomí ovladače! Např dělalo mně to občas i u stolního RX2600.
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.

X85J
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2008 14:55

Re: Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven - TM57

Příspěvekod X85J » 24 dub 2008 15:09

Ahoj, mam stejny problem s grafikou X2500 u 5720G s OS XP 32b. Me to napise ovladac zarizeni uvizl v nekonecne smyce...Chyba nastala spatnym naprogramovanim, nakonfigurovanim ze strany HW grafiky nebo ovladace. Chybu pravdepodobne zpusobil soubor ATI2DVAG atd. Stahl jsem si primo z ACERu ovladace ke grafice, nepomohlo. Volal jsem a psal primo na helpdesk ACERu Brno a poslali mi odkaz FTP na jiny ovladac od ATI, naistaloval, ale opet to nepomohlo. Zkousel jsem to nekolikrat naistalovat, odnistalovat ale vysledek stejny. U OS Vista taktez.
Na strankach ATI neni nikde ovladac primo pro ati mobility radeon x2500 nicmene jsem objevil jeden a zkusil si ho po predchozim otestovanim SW na vhodnost pouziti otestovat. Bohuzel nic, dany ovladac neni vhodny pro tento typ notebooku. Z toho plyne, bud reklamovat a nebo pockat jeste nejaky tyden zda ACER, ATI neprijde s novym ovladacem. Nevim co s tim mam uz jinak dale delat.



RedMan_CoolMan píše:Čau. Mám problém s ovladačema na grafiku. Mám Ati Radeon X2500 a při práci na počítači se mi stává, že mi problikne černá obrazovka a nahlásí se mi, že "Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven" (Ovladač zobrazení ATIKMDAG přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven). Stáhnul jsem si nejnovější aktualizace z Aceru, ale ani to nepomohlo a problém se opakuje. Při instalaci jsem nových ovladačů jsem si zvolil instalaci vlastní a odfajfkoval jsem vše, co tam šlo.. Nemohl by mi prosím někdo pomoci vyřešit můj problém? Děkuju
Mám win vista 32b

Ballnazzar
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 04 dub 2008 16:21

Re: Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven - TM57

Příspěvekod Ballnazzar » 24 dub 2008 15:28

RedMan_CoolMan píše:Čau. Mám problém s ovladačema na grafiku. Mám Ati Radeon X2500 a při práci na počítači se mi stává, že mi problikne černá obrazovka a nahlásí se mi, že "Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven" (Ovladač zobrazení ATIKMDAG přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven). Stáhnul jsem si nejnovější aktualizace z Aceru, ale ani to nepomohlo a problém se opakuje. Při instalaci jsem nových ovladačů jsem si zvolil instalaci vlastní a odfajfkoval jsem vše, co tam šlo.. Nemohl by mi prosím někdo pomoci vyřešit můj problém? Děkuju
Mám win vista 32b

tohle je chyba ovladace -> pokud tam mas prednstalovany OS a zkousel si recovery -> reklamuj, protoze to je chyba jejich
pokud jsi to ovsem koupil bez OS, tak je mozny ze jsi tam proste nainstaloval spatny ovladac a proto ti to tohle dela, podobna chybu jsem uz resil ale byl to desktop ...

Pokud mas notebook s preinstalovany OS tuhle cast ignoruj :)

takovehle zavady se casto vyskytuji kdyz nebyl notebook koupeny s predinstalovanym OS, protoze ne vzdy sezenes na netu funkcni ovladace
dam tu radu na zaver, doporucuju vsem koupit si notas s preinstalovanym OS za ty usetrene 2000 ty mozne problemy rozhodne nestoji ...

Tom.cat2
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 25 kvě 2008 18:22

Re: Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven - TM57

Příspěvekod Tom.cat2 » 25 kvě 2008 18:40

A stává se to jen při běhu na baterku nebo i při napájeni ze sítě ? Mě to blblo jen na baterku,zkus nenastavovat nejnižši výkon na gk (misto optimal batery life zadej balance).

komín
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 02 bře 2008 10:08

Příspěvekod komín » 31 kvě 2008 17:12

mam Aspire 7720G (předinstalovana Vista Home) a dělalo mi to taky! zadna "100% vychytavka" nepomahala az na jednu.... pokud mate tyhle problemy musite jednoduse prejit na XP nebo jiny nizzsi OS nez je Vista. tohle je zatim jedinna moznost, ktera se mi osvedcila. jedu na XP uz od března a naprosto v pořadku.

RedMan_CoolMan
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 17 úno 2008 15:20

.

Příspěvekod RedMan_CoolMan » 02 čer 2008 14:58

Takže ze začátku to dělalo jen při běhu na baterku a časem se mi to stalo i při napájení ze sítě (vyjímečně, ne tak často jako při běhu na baterku)... Zkusil jsem taky několikrát přeinstalovat ovladače jak od Aceru nebo od Atiny nebo i co jsem našel na netu.. Nic nepomohlo. Po deseti měsících co vlastím tento NB jsem si stáhnul SP na visty a doufal jsem, že se problému třeba zbavím i tímhle, ale bohužel... Jinak NB zakoupený už se SW a ani v Brně u ACERu si s tím nevěděli rady...

Stále čekám na vyřešení tohohle problému..


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů