ne"nabiji" Acer 6935G

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
woboss
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2009 16:14

ne"nabiji" Acer 6935G

Příspěvekod woboss » 22 úno 2009 09:18

Zdravím,
mám takovej menší problém...mám nb převážne posazenej na stole a strčenej v síti( na noc vytahuju) Ale kdyz ho rano zapnu tak nez ho strcim do site(treba i po hodine) tak se mi vybije baterka nekdy treba az na 50%, jenze kdyz nb potom pripojim do site tak se baterka nezacne dobijet. Proste nb vali ale baterka je stale vybita. Zkousel sem to nabijet i pri vypnuti, ale stejny problem nb se nanabiji ani kdyz je vyopnuty. Ale nekdy pri celodenim spusteni se treba vecer objevi na ukazateli stav baterie 100%...zkousel sem to nekolikrat vybit, jenze pak sem treba dva dny nemohl nb nikam vzit pac se ta baterka nenabila az treba treti den.
Nevite nekdo cim to muze byt? S planovanim nabijen nebo tak neco sem si nehral. Diky

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 22 úno 2009 10:02

hoď to do servisu dokud to jde,zřejmě špatný management dobíjení,baterka se musí začít nabíjet pokaždé když připojíš k síti a kapacita je pod nějakým procentem/myslím 94/,mohl by být slabý adaptér,že by to jen prostě nestíhal,táhnout notes i nabíjení,ale to by se pak dobíjelo při vypnutém notesu,takže něco je špatně a měl by to řešit servis
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

woboss
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2009 16:14

Příspěvekod woboss » 22 úno 2009 11:22

sakra, zrovna toto sem nechtel slyset :( kdyz zastrcim konektor tak to asi 10 vterin ukazuje nabijeni a pak se prestane ikonka animovat ale pri najeti na ni se porad pise ze se nabiji...zkusim jeste pockat a pak asi ten servis no

woboss
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2009 16:14

Příspěvekod woboss » 12 bře 2009 16:50

tak uz se mi vratil ze servisu...vymena baterie a adapteru, a vse jede jak ma.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů