Acer 5930G fps drop - vysoke teploty?

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
kol4c
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 28 bře 2009 11:48

Acer 5930G fps drop - vysoke teploty?

Příspěvekod kol4c » 28 bře 2009 11:57

Zdravim mam 5930G s P8400 a 9600M GT. Pri hrani niektorych hier (GTA,Burnout Par.) sa mi stava ze je vsetko ok no zrazu po par minutach klesne fps az tak ze to nehratelne seka asi na 30-60 sekund a potom sa to znova rozbehne poriadne na priblizne 3-5 minut a takto sa to strieda dokola. s niektorymi hrami som problem nemal vobec (fallout 3).
Teploty mam fest vysoke ale to bude tym ze to je 15.4", grafika 70-90, procesor 65-95. Teploty su v mode High Performance, merane cez everest. na intel stranke sa pise ze voltaz tohoto procesora ma byt DO 1.25, everest mi momentalne ukazuje 1.3 takze pri hrani to moze byt aj trochu viac.

neviete ako tento problem vyriesit? existuje nejaky soft na riadenie vetrakov v mojom nb? skusil by som zvysit otacky alebo nieco take pretoze tento nb ide az prilis potichu, kludne by mohol na vetrani pridat. Pripadne by mi pomohlo znizenie voltaze manualne? Ak ano tak cim? Alebo mate s riesenim ine skusenosti? Diky

polo

Příspěvekod polo » 28 bře 2009 12:12

Je tu take 80 stranove vlakno o tomto booku co tak pokracovat v nom http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... hp?t=12364

(Prehrievanie sa tu uz riesilo az az pouzi hladat )


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů