ACER Aspire 5930G

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Camyl.M
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2008 19:47

Příspěvekod Camyl.M » 08 čer 2009 18:09

OK beru to na vedomi kdyby s tim mel nekdo nejake zkusenosti nebo vedel o nejake recenzi tak at napise. Dik

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 08 čer 2009 20:49

http://www.intel.com/cd/channel/reselle ... 389333.htm
zkus si počíst tady,jsou tam nějací průvodci a něco kolemmožná budeš moudřejší :)
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

magma

taktovanie

Příspěvekod magma » 15 čer 2009 11:05

Zdravim,

ako na taktovanie VGAcky? Predtym som to riesil priamo cez nvidia control panel. Unlockol pomocou nejakej utility, neviem ci nie ntune. Teraz sa mi ntune odmieta instalnut, pretoze nemam nforce cip. sadu. Predtym som pouzival Visty, teraz sedmicky. Tiez som s tym mal problem aj vtedy, ale podarilo sa mi to vyriesit.

dik za rady

EDIT> takze Ntunes uz beha ale ked dam, ze suhlasim, tak mi hodi BSOD :) to mi robil aj vo Viste ale tam sa to potom nejako rozbehlo :)

Housac
píše často
Příspěvky: 106
Registrován: 11 črc 2008 06:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Housac » 25 čer 2009 18:34

zdarec..chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte předělaný/naprogramovaný ty dotykový tlačítka..rád bych je chtěl použivat v Aimpu přehrávači..dále mám nějaký divný kolečko na ovládání hlasitosti..je jakoby zabržení..otáčím otáčím nic se neděje a pak to třeba skočí na 5 čárek..jestli byste nevěděli co s tím...díky za odpověďi
ACER 5930g > Asus K53sv

Ricky
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 12 říj 2008 14:18

Příspěvekod Ricky » 28 čer 2009 17:26

Zdarec mám menši problém nainstaloval jse nejnovější ovladače na grafarnu ze stránek Nvidia a notas mi hned po startu zamrznea nejde s ním nic dělat nevíte někdo co stím?

polo

Příspěvekod polo » 28 čer 2009 17:43

Nudzovy rezim a odinstalovat ovladac.

M4jky
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 08 zář 2008 20:10

Příspěvekod M4jky » 28 čer 2009 21:51

Poradte ako vytiahnut napalovacku. Notebook mi v poslednej dobe pri bootovani vydava docela divne zvuky a robi to napalovacka asi sa tam nieco uvolnilo.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 29 čer 2009 07:24

zespodu by měl být jen jeden pojistný šroubek a pak trochu síly,ale nic extrémního,na povytáhnutí
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

necka
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 07 črc 2009 02:38

podekovani

Příspěvekod necka » 07 črc 2009 02:46

ahoj, mam tenhle noutbuk uz devet mesicu a az na par nasledujicich potizi jsem s nim byl docela spokojeny.
V posledni dobe me hlavne nejvic trapily vyssi teploty nez driv, obcasne sekani nekterych her, potize s instalacemi novych ovladacu, otresne potize se zvukem (ten se zdanlive nahodne zmenil napriklad z hudby v nejake podivne huceni, jako kdyby jel jenom subwoofer a ostatni reproduktory jakoby hraly zvuk vetracku).
Procetl jsem si cele forum, podle rad rozmontoval noutbuk, odejmul chladic poradne vysal ty chuchvalce prachu (ano pro vsechny, prach se da najit az po odsroubovani chladice), nahodil podle doporuceni novou verzi biosu, navic jsem se diky tomuhle foru dozvedel, kde na nvidia.com najdu ovladace na svoji grafarnu (takze uz jsem nemusel naivne doufat, ze bych je nasel na strankach aceru). Tohle melo za vysledek, ze moje potize zmizely. Teploty se vratily do normalu, hry se mi nesekaji, potize se zvukem se taky jakoby kouzlem vytratily. Poslednim problemem jsou uz jen ovladace, zda se mi, ze jsem si nainstaloval nejakou "nejnovejsi" verzi empowering a epower z acer.com, ktere ale asi byly porad starsi nez tovarni ovladace, to stejne potom s webkamerou. No, ale to uz jsou drobnosti, takze jsem jen chtel podekovat vsem, ze jste tu vyresili spoustu mych problemu, hlavne pak prispevateli Gogo.

Tak diky a hodne zdaru. :)

M4jky
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 08 zář 2008 20:10

Příspěvekod M4jky » 07 črc 2009 18:34

K tej napalovacke, pozeral som ci tam neni nejaky srobik ale pod napalovackou nic neni. Neviete niekto kto ma ten notebook poradit ako ju vybrat ?

Ricky
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 12 říj 2008 14:18

Příspěvekod Ricky » 08 črc 2009 20:34

Ahojte nedávno jsem nainstaloval na noťas W7 a nefunguje mi kolečko na zesilování a taky nefunguje vypínaní zvuku přes funkční tlačítko. Máte někdo radu jak to vyřešit? A ještě nemůžu nikde najít Acer eAudio nebude problém v tom?

Ricky
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 12 říj 2008 14:18

Příspěvekod Ricky » 12 črc 2009 11:12

Je někdo schopnej mi poradit?

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 12 črc 2009 11:53

může být problém v eAudio,ale to tam zřejmě nenainstaluješ,není kompatibilní,takže smůla
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Housac
píše často
Příspěvky: 106
Registrován: 11 črc 2008 06:42
Kontaktovat uživatele:

ovladače

Příspěvekod Housac » 14 črc 2009 21:11

nechápu..stáhl jsem si nejnovější ovladače z nvidie.com a ve WoW(TBC) mám nastavené detaily na max mám FPS kolem 15(dřívější ovladače mi zobrazovali víc jak 45 FPS)..na WoW(Wotlk) je graficky náročnější a na max detaily mám kolem 5 FPS..není to trochu divné? na to jaká je to grafika? a že by měli novější ovladače snížit FPS?
ACER 5930g > Asus K53sv

Roxet

Příspěvekod Roxet » 27 črc 2009 23:18

Písal som to tu sice aj do sekcie Phoenix bios, ale tu je predsa len viac ľudí čo má tento PC...

Dal som si tam x64 Vistu, problém je však v tom, že Vista síce vidí 4GB pamäte, ale použiteľných je len 2,99GB. Problém som vygooglil, že je v biose, treba zapnúť funkciu memory remap enable. Ale ani po aktualizácii poslednej verzie biosu tam tá funkcia nepribudla. :lol: ... V stolovom PC som to v biose našiel.

Prosím Vás zvlášť teba Gogo, už tu píšeš hodne dlho neviete ako by som to sprevádzkoval????

Na oficiálnej stránke Phoenixu sú rôzne biosy ale natrvdo naflašovať niečo čo sem nepatrí je blbosť. Možno napísať maila do Aceru alebo Phoenixu, ale myslím, že by sa na mňa pekne ..... Ďakujem


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti