"přihřátej" Acer Aspire 5530g

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
cokoliv
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 05 úno 2010 15:12

"přihřátej" Acer Aspire 5530g

Příspěvekod cokoliv » 05 úno 2010 15:23

Zdravím,
chtěl bych znát názor ostatních uživatelů na můj problém s notebookem
Acer Aspire 5530g (cpu: nějaké AMD, Grafika Ati 4000cosi 256MB, RAM 4GB, HDD: tušim že 250 GB)
Notebook nikdy nepatřil k nejchladnějším, ale asi před měsícem a půl se chudinka začal přehřívat až do takové míry, že to sám vzdal a vypnul se (neuložená práce, spousta nadávek...)
Když to samé začal dělat i při "rovnováha" ve MS Vista, tak jsem ho odnesl reklamovat, v reklamaci je teď měsíc a dnes mi volali že si ho mám přijít vyzvednou, ale že si se mnou musí promluvit?!
Teď už jenom trnu, co mě čeka, připomínám, že jsem mu do střev nikdy nelezl, přenásím ho jako v bavlnce, v neoprenu a v batohu a nikdy mi neupadl...
Jestli měl někdo stejný problém, jak jste ho vy, nebo v opravě vyřešili?

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: "přihřátej" Acer Aspire 5530g

Příspěvekod stavač » 05 úno 2010 16:12

ja mam taky typ notbuku, raz som ho mal v dost prašnom prostredi zhruba dva tyždne čo už furt hučal na nom ventilator no tušil som že je v nom bordel, ked som si na nom obnovoval system cez acronis tak min 7x sa vypol od prehratia čo som ho zobral ku kompresoru, pri vpusteni donho stlačeneho vzduchu to vyzeralo jak dimovnica, po prefukani žiadne prehrievanie,ja som mal na nom tieto operačne systemi : Mac Leopard,WinXP,Vista a teraz mam na nom W7 HP SK a na teplotu nemaju žiadny vpliv čo som meral okrem Leoparda cez SIW, prenašanie mu neškodi čo možem potvrdit ked si notbuk beriem do ruska,ukrajiny a čečenska ked je v kufri Felicie na dne položeny, ja si mislim že tam niečo vyhorelo na doske a budu ta presviedčat že je to tvoja chyba a vetrak bol prikrytí takže sa prehrieval, nenechaj sa presvedčit o udajnej tvojej chybe
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

cokoliv
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 05 úno 2010 15:12

Tak je to v pohodě!

Příspěvekod cokoliv » 15 úno 2010 17:35

To čim mě strašili, byl jen průšvih MAKRA, které ho za mě reklamovali a někde ho stratili...
Jinak je NB v pořádku, psali že provedli kontrolu chlazení a upgrade BIOSu a navíc mi zdarma vyměnili konektor k TV kartě, který jsem si ulomil sám...
Jinak to čištění bych s tim vzduchem zvládl, mam plechovky stlačeného, ale nemůžu se mu dostat na střeva...Máma má Dell a tem má zadeklovaný celý spodek, tak se do něj v poho dostanu ale ten můj má ty panýlky jen nad ramkama, diskem a ještě něčím malým vpravo dole.

dzulio
píše často
Příspěvky: 352
Registrován: 26 čer 2008 08:02
Bydliště: Poprad

Příspěvekod dzulio » 15 úno 2010 18:11


cokoliv
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 05 úno 2010 15:12

Příspěvekod cokoliv » 16 úno 2010 10:41



Děkuju moc!
Ale moc mě to nepotěšilo, to mam jako rozebrat celej NB do posledního šroubečku, abych se zkrz ty po...ný plasty dostal až k chladiči? Na to si netroufnu ani omylem, už bych to nesložil ani s obrázkovým průvodce. Fuuj, křap jeden plastovej!


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů