Acer TX 3820t recovery problém

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
smant
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 30 led 2008 19:47

Acer TX 3820t recovery problém

Příspěvekod smant » 12 črc 2010 10:42

ahoj, zakoupil jsem si tuto mašinku a ztroskotal jsem hned na vytvoření recovery, tento model nemá optickou mechaniku, předpokládám že se to bude dát zálohovat na flashku, při spuštění eRecovery managementu mi ji však ale nenalezne... nevíte co s tím?

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: Acer TX 3820t recovery problém

Příspěvekod stavač » 12 črc 2010 18:24

To sa nerobí na žiadnu flešku ale si kúp ex.vypalovaciu DVD medchaniku, v eRecovery managment si vytvoríš boot recovery DVD media opreačného systemu tvojho netbooku pre prípad skazenie disku aby si si system nainštaloval na noví disk, za HW zodpoveda servis a za software jedine majitel notebooku a to si ti, pretože k notbukom a netbukom čo maju skrytu particiu sa žiadne media nedodavaju ale si ích majitel mosi vytvorit sam, ked budeš tvorít media tak si ich narob raz tolko lebo stačí jedno vadné a už nikdí nenaištaluješ operační system.
Naposledy upravil(a) stavač dne 12 črc 2010 18:57, celkem upraveno 1 x.
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

smant
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 30 led 2008 19:47

Příspěvekod smant » 12 črc 2010 18:54

stavač:
snad si nemyslíš že jsem si koupil notebook bez mechaniky proto, abych si koupil externí vypalovačku ještě, to je na hlavu postavené, disk jako disk ať je to externí nebo ne, nastaví se bootování a neměl by být rozdíl ne? jen prostě erecovery nenabízí možnost na hadr...

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 12 črc 2010 19:27

eRecovery je na vytvorenie Recovery DVD medii, zober si to takto že dajme tomu že za minutu ti zdochne disk v notbuku, servis ti ponukne Recovery medium alebo maš vytvorene Recovery DVD media a to ši nainštaluješ bud z ex. mechaniky alebo to nahodíš z flešky, system si možeš aj obnovovat zo skrytej particie čo nie je problem, na vytvorenie Recovery DVD medii potrebuješ jednoznačne ex. mechaniku alebo vyber disk z netbooku a daj na deskop a tam si vytvor obrazi diskov cez Norton Ghost a tam si možeš aj obnovovat system pri skazeni alebo aj preniest system na duhí disk, ak nevieš jak narabat z eRecovery tak chod na stranku http://acerfans.ru a tam to maš odborne polopate vysvetlené a už jedine ked neovladš ruštinu čo u mna nie je problem tak si nainštaluj transletor a možeš študovat jak na to
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů