Oprava Travelmate 4000 series

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
cokoliv
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 05 úno 2010 15:12

Oprava Travelmate 4000 series

Příspěvekod cokoliv » 13 říj 2010 11:25

Mám doma 5 let starý notebook Travelmate 4000 series, který pře 2 roky odešl (přítelkyně jej zalila), prý mu odešla základní deska. Vše ostatní by mělo být v pořádku včetně displeje, ramky, HDD doteď používám v rámečku. Na internetu jsem objevil, že lze k tomuto NTB koupit základní desku, třeba na: http://www.pchub.com/uph/laptop/64-5333 ... oard-.html , ale ta je bez procesoru. Je nějaká naděje, že byto mohl procesor přežít, když deska ne? Myslíte, že by se mi koupě a oprava vyplatila? Příjde mi to jako dobrá cena, zvlášť v porovnání s cenou kterou po mě chtěli v servisu Acer před 2 roky (skoro 7000 samo, že i s montáží).Díky

bluespirit

Re: Oprava Travelmate 4000 series

Příspěvekod bluespirit » 14 říj 2010 17:14

no nevim nevim,5 let stare acery se daji koupit do 3000kc komplet,tzn kdyz koupis desku za treba 2500kc a pak zjistis ze tim politim,odesla treba baterka,nebo jsou zoxidovane spoje na ktere budes novou desku pripojovat.tak si myslim ze financne se ti to nevyplati.jestli to budes prodavat na dily tak je to urcite lepsi,kdyz tak dej vedet,par vecich bych asi vzal

cokoliv
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 05 úno 2010 15:12

Příspěvekod cokoliv » 18 říj 2010 10:32

Aha, tak na to jsem ani nepomyslel...
Takže když to tak shrnu, tak já bych si asi chtěl nechat displej, protože jsem se tady na foru dočetl, že by měl být kompatibilní s mým aspirem 5530g. No a pak už tam zbydou jen ramky, možná cpu, wi-fi adaptér a grafika v miniPCI...


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů