Aspire 6935G-časté tuhnutí

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
007.tom
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2009 20:18

Aspire 6935G-časté tuhnutí

Příspěvekod 007.tom » 20 lis 2010 15:49

Zdravím všechny.Nedávno jsem zde řešil problém s černou obrazovkou.Podařilo se mi problém odstranit,ale vzešel nový.Neustále mě vytuhává systém,a to tak že nemůžu ani nic dělat.Uvedu pár příkladů:klikl sem pravým že dám vlastnosti a hotovo,nebo při vypalování pátého dvd po sobě(samo že zrovna v půlce,nebo instalace ovladače u grafiky,nebo použití vyhledávání ve startu,nebo před instalací SP2.Mám visty home premium.Dělá to i po reinstalu(vyzkoušeno 3x/týden).Vyzkoušen memtest 86+, HD Tune pro , speedfan.Řekl bych že to dělá různě při jakýchkoliv činostech ale hlavně nejvíc před začátkem nějakého ůkonu.Když třeba otevřu hned po startu mozillu tak si myslím že pokud nebudu nic jiného otevírat,tak to snad pojede.Momentálně surfuju už asi 40 min.Ale jakmile bych si třeba chtěl pustit třeba film tak t zatuhne.I dioda hdd jenom zlehka skoro neviditelně problikne v pravidelném intervalu a vytížení cpu je skoro na nule.Točí se mě kolečko hýbu myší ale nic nereaguje.Neví někdo co s tím?

007.tom
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2009 20:18

Příspěvekod 007.tom » 21 lis 2010 08:19

Ještě bych chtěl dodat že sem včera večer skouknul 2 filmy za sebou s toho jeden v kvalitě 720p a v pohodě.Pak sem byl na netu a taky v pohodě.Celkem byl zaplý asi 7 hod a bez zámrzu.Podotýkám že sem nic neotevíral.Před tím než sem šel ale spat tak mě pořád blikalo dole v rohu abych si nainstaloval novější javu,tak říkám skusím to a pak to teda zase zatuhlo.Ihned po kliknutí.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů