ACER TimeLineX 4820TG-5464G64Mnks

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
bobormako
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 02 črc 2007 23:04

ACER TimeLineX 4820TG-5464G64Mnks

Příspěvekod bobormako » 22 úno 2011 23:16

Kedze som nenasiel temu pre 4820tg tak som si ju dovolil zalozit.

Po prvom starte a klasickej instalaci/nastaveni windows 7 home premium som odinstaloval niektore predinstalovane "programi" a prisposobil si win tak aby som ho mohol vyuzivat podla svojich potrieb. Graficky vykon aj prepinanie funguje ok, problem je vsak v tom ze niekedy bezdovodne zamrzne. Najprv som si myslel ze to sposobuje opera, vzdy som totizto mal ju pustenu a bud som nieco stahoval alebo browsoval po webe.
Zacne to tak ze pocitac "zamrzne" tak ze s kurzorom sa da pohybovat po obrazovke ale neda sa na nic klikaat a po par sekundach celkovo vytuhne. niekedy sa mi to podari odvratit zazracnou kombinaciou ctrl+alt+del, ale nie vzdy to funguje, nemusim zhodit ziadny proces ani aplikaciu, proste ked sa dostanem k spravcovi uloh, zamrznutie je odvratene. este jednu vec som si vsimol a to ze sa vtedy zacne zapisovat/citat na disk = ledka hdd svieti a ked prestane vtedy nastane vytuh... neviem si s tym dat rady, je to nepravidelne a nahodne ale obtazuje ma to. nema s tym niekto skusenost ? pripadne nejaky napad aky dalsi postup by som mal vyskusat ??
NTB1: Acer Timeline X 4820TG 14", i5 460M, 4GB RAM, 640GB HDD, 5650HD @ Win 7 Pro

NTB2: Asus F3H 15,4", T2080, 2GB RAM, 120GB HDD, GMA 950 @ Win 7 Pro / Ubuntu 10.4

bye 4 Asus eee 901

vlastousek
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 26 bře 2010 08:37
Bydliště: Dolní Dubňany(Dukovany) okr.Znojmo

Podobny problem ma segra s asusem

Příspěvekod vlastousek » 24 úno 2011 21:38

Ahoj tento problem je my známý sestra má asus a toto jí to dělá v mozile když se na stránce objeví něco ve flash video reklama baner. nevím kde je ale problém sestra začalo používat Google Chrome a od té doby je po problémech, ale mozila neustále blbne nevím možná chybí nějaký ovladač. popř přeistalovat win i když lepší je vyzkoušet jiný prohlížeč..A chyb by mobla být ve vadném napájení disku ...
Mám na tebe dotaz ty jsi vlastníkem 4820tg dostal jsi k němu brašnu nebo jakou používáš dnes jsem si ho totiž objednal tak abych věděl s čím mám počítat. Díky

bobormako
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 02 črc 2007 23:04

Re: Podobny problem ma segra s asusem

Příspěvekod bobormako » 25 úno 2011 07:46

vlastousek píše:Ahoj tento problem je my známý sestra má asus a toto jí to dělá v mozile když se na stránce objeví něco ve flash video reklama baner. nevím kde je ale problém sestra začalo používat Google Chrome a od té doby je po problémech, ale mozila neustále blbne nevím možná chybí nějaký ovladač. popř přeistalovat win i když lepší je vyzkoušet jiný prohlížeč..A chyb by mobla být ve vadném napájení disku ...
Mám na tebe dotaz ty jsi vlastníkem 4820tg dostal jsi k němu brašnu nebo jakou používáš dnes jsem si ho totiž objednal tak abych věděl s čím mám počítat. Díky


Flash som skusal preinstalovat, aj ine prehliadace nepomohlo..
Brasnu nieje sucastou, dostanes notas,baterku,napajaci adapter,handricku na displej a tot vso ak si dobre pamatam..
pouzivam batoh dicota http://www.alza.sk/dicota-essencial-bac ... 120137.htm a balim si ho este do textilneho obalu v com bol originalne zabaleny a staci.. :)
NTB1: Acer Timeline X 4820TG 14", i5 460M, 4GB RAM, 640GB HDD, 5650HD @ Win 7 Pro



NTB2: Asus F3H 15,4", T2080, 2GB RAM, 120GB HDD, GMA 950 @ Win 7 Pro / Ubuntu 10.4



bye 4 Asus eee 901

stick
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 06 zář 2008 11:49

Kvalita zpracování

Příspěvekod stick » 03 bře 2011 13:20

Ahoj mohl by jste mi prosím popsat vlastní pohled na kvalitu zpracování u tohoto notebooku...chtěl bych si ho pořídit,protože jeho hardwarový výkon je impozantní ale jsem skeptický ke značčce ACER...budu notebook opravdu často přenášet


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů