Acer Travelmate 8473TG - problém s restartováním

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
skacma
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2011 00:34

Acer Travelmate 8473TG - problém s restartováním

Příspěvekod skacma » 23 říj 2011 20:20

Ahoj,
koupil před 2 měsící jsem si koupil Acer Travelmate 8473TG a jsem s ním maximálně spokojenej, jen zde mám jeden problém.
Už dvakrát se mi stalo, že se notebook sám od sebe restartoval a nevím proč...

A pokaždé to bylo, když jsem se díval na seriál v avi.
Bylo to dlouho, 8 hodin v kuse. Notebook byl připojenej do sítě se zabudovanou baterkou, nic jiného jsem u toho nedělal. Najednou se vypl.
Nevíte, čím to může být?

Nikdy se mi nic podobného nestalo přihraní her, kdy jsem počítač vytížil na plno, počítač se klasicky zahříval tak jak má při náročných aplikacích ale větrák to stíhá uchladit, k tomu restartu došlo při běžném sledování videa ve Winampu nebo windows media player, po dlouhé době... Nemyslíte že budoeu špatné ovladače na integrouvanou grafiku Intel HD Graphics 3000 v procesoru i5 2410 ? Nevíte kde najdu nejnovější ovladače ? Na stránkách intel jsem se moc nevyznal

Jinak mám v plánu přeinstalovat systém za úplně čisté Windows 7. Je pravda, že když přeinstaluji systém, že Windows 7 obsahuji většinu důležitých ovladačů ? Chápu, že budu muset naistalovat ovladače na grafiku od Nvidie, ale co třeba na wifi atd.. ?
Děkuji
Naposledy upravil(a) skacma dne 23 říj 2011 23:59, celkem upraveno 1 x.

Jandaskunk
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 19 srp 2010 14:54

Příspěvekod Jandaskunk » 23 říj 2011 21:27

A na čem jsi ten notebook měl položenej, když ses na to koukal? Měl dostatečnej prostor pro chlazení (pod notebookem i za výdechem)?

Předpokládám, že by to mohlo být přehříváním a pak se vypl. Ale to bychom museli vědět, jaký měl v tý době notebook teploty (např. podle HWmonitor)...

skacma
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2011 00:34

Příspěvekod skacma » 23 říj 2011 21:30

Mám ho na dřevěném stole.
Notebook byl tichý, studený a foukal v klidu studený vzduch..
Jak by se mohl přehřát při přehrávání obyčejného videa ?

Jandaskunk
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 19 srp 2010 14:54

Příspěvekod Jandaskunk » 23 říj 2011 21:37

Kdybys ho měl třeba zabalenej v peřinách....

Osobně bych to teda viděl na reklamaci. Pokud teda někdo tady nebude mít jiný nápad.

Ještě by to mohlo být virama (pokud bys stihnul tam nějaký už natahat), nějakým špatným ovladačem nebo nelegálním software.

skacma
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2011 00:34

Příspěvekod skacma » 23 říj 2011 23:05

Jo taky jsem četl že to může klidně dělat nějaký software, aplikace nebo jen nějaké aktualizace... klidně hry atd...

skacma
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2011 00:34

Příspěvekod skacma » 23 říj 2011 23:56

Tak ještě jinak... on se vlastně jenom restartuje, já jsem totiž hned mačkal tlačítko zapnutí.. ale on se jen zrestartuje, napíše to, že byl počítač vypnut nestandartním způsobem jestli chci spustit původní nastavení atd... tak to normálně potvrdím a jede to


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů