Acer Aspire 5013WLMi - sam se zapina

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
vladon
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 04 úno 2008 10:03

Acer Aspire 5013WLMi - sam se zapina

Příspěvekod vladon » 07 úno 2012 18:57

Ahoj,

mam prosbu o radu. Nase dite udajne ocucalo levy horni roh tohoto notebooku,nasledkem cehoz nesel nekolik dni zapnout,ted nejde pro zmenu vypnout :) Pomuze jedine odpojit napajeni a baterii, popr. ji nechat vybit. Resil nekdo podobny problem, nebo nejaka rada, nez to zkusim rozdelat a zkusit vycistit? Je to uz ale pres tyden a v dome mame celkem suchy vzduch,tak si nejsem jist jestli to vubec pomuze, popr. jestli nemohlo odejit neco jine, co by se dalo vymenit? A na tento model shanim i klavesnici, pro zmenu jine dite si z ni udelalo trhaci kalendar :(
Otazku opatrnosti bych tu nechtel rozebirat, je to notebook me zeny a ta si ho nehlida jako ja.
Jeste bych upresnil, ze jakmile se notebook vypne, a to bud klasickym vypnutim v systemu a nebo se da uspat, okamzite se zase spusti, kdyz podrzim vypinac 4 vteriny,take se vypne a vzapeti zase zapne.

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 09 úno 2012 19:19

pod pojmem "levy horni roh" si predstavuju viko displeje a to se mi moc nezda ... pokud si z nas nedelas srandu, tak odhaduji, ze to pravdepodbne bylo spise nekde pobliz vypinace na tele notebooku a pak by tam asi dite muselo hodne "naslintat" :) a udelat tim nejaky zkrat ... ovsem ani to se mi uprime moc nezna ... zkusil bych se manzleky durazneji zeptat, co se opravdu s notebookem stalo :)

vladon
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 04 úno 2008 10:03

Příspěvekod vladon » 20 úno 2012 23:45

Srandu si rozhodne nedelam, omlouvam se za nepresnost, spatne jsem to popsal. Levy horni roh notebooku - tim jsem nemyslel viko,ale spodek. Kolik toho naslintal to bohuzel nevim,ale pred par dny jsem mel to stesti i s mobilem, ktery mi jeste dva dny psal vlozte SIM a ted uz sice funguje,ale nejede mi jedna klavesa. Takze nezbyde nez rozdelat a podivat se. cca 2 tydny v dost suchem prostredi je imho dost na to, aby to uz samo vychnulo...

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 21 úno 2012 15:18

vyschnout uz to mohlo, ale pokud se napr. do mobilu se slinami dostal i hlen, mohla se tam udelat vrstva nevodiveho "materialu" :) ... doporucuji odkladat elektorniku na vyssi mista :)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů