Jakto že máte takové teploty ????

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
hucikuci
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 20 dub 2010 10:08

Jakto že máte takové teploty ????

Příspěvekod hucikuci » 13 lis 2012 19:09

Zdravím spolu acerovci mám takoví dotaz sice možná se to tu řešilo ale stránek je zde nespočet a než byhc to všechno pročetl tak se kdyžtak omlouvám,

mám aspire 6935 a nechápu jak se dostáváte na teploty přes 70C ? můj notas po dosažení 62C okamžitě shazuje takty na minimum a nenahodí je dokud se neschladí pod 47C , sice jednou s jedním vydáním driverů to pouštělo až na 65C ale pak s dalšími opět strop je na 62C notebook sem hodněkrát reinstalovával s novými drivery za ty roky ale pořád stejné.
a tady se dočítam o teplotách o 20C vyšších v čem je tedy chyba ?
můj kamarád s asusem( quad a geforce 240m) měl to samé, teď po půl roce co sem ho neviděl ho to taky pouští nad 70C ale proč mě ne?

při hraní je to docela otravné, jediný co sem pořešil tak že větrák po prestřižení drátku běží na full :D, přepastoval jsem, pořídil chladící desku enermax,urval plíšek od ventilátorů( docela to pomohlo) a nakonec sem do krytu vyřezal dvě díry a na ně nelapil dva coolmastry do usb :D ale i s tímto sem rád že se držím pod 60C sice pravda grafiku mám nakoplou trochu o vic ale to je vedlejší

Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Příspěvekod Chlebovnik » 14 lis 2012 10:27

No to bych teda chtěl mít: Notebook, kterému jede ventilátor pořád naplno a má vespod díry, na kterých jsou nalepené dva ventilátory, které navíc zabírají dva USB porty.

Dobrý vtip, ale nemusíš to tady na fóru spamovat.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p

hucikuci
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 20 dub 2010 10:08

Příspěvekod hucikuci » 14 lis 2012 13:45

Tak teplotu to výrazně snížilo a že jede naplno mě opravdu netrápí , a zabírají pouze jedno USB, takže taky žádná tragedie zbejvají ještě 4 :D

Jako spam to nebylo myšleno jen sem se pokusil vypsat vše tak nějak a doufal jsem v nějaké řešení protože je to celkem k vzteku

hucikuci
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 20 dub 2010 10:08

Příspěvekod hucikuci » 15 lis 2012 16:05

A taky co si mám jínýho počít když teplotu musím udržet pod 62C když pařím


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 50 hostů