Acer Aspire 3000 nejde klávesnice a nejde vypnout

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
teslicz
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 27 říj 2007 11:22
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Acer Aspire 3000 nejde klávesnice a nejde vypnout

Příspěvekod teslicz » 27 říj 2007 11:39

Zdravím Vas tady,
dostal jsem od sestřenky na opravu tento notebook - zkusil jsem všechno možné, ale nevím si rady
Klávesnive reaguje pouze na dlouhé stisknutí (5-10 sec = 1 znak), USB klávesnice jde OK. Notebook se při vypínání sekne(i přes start), že nelze vypnout ani dlouhým podržením vypinacího tlačítka, takže jedině vytáhnout baterku. Restart funguje.
Virus ani spyware jsem nenašel. Pomůže přeinstalace, nebo je to spíš hardwarová chyba?
Jakým způsobem se dodává k notebooku instalace windows (nikde jsme ho nenašli)? Není to někde přibalené na asus instalačních CD? Knížka k windows je a nálepka taky.

Díky předem za pomoc.

roman3
píše často
Příspěvky: 383
Registrován: 19 bře 2007 17:23

Příspěvekod roman3 » 27 říj 2007 12:30

skus sa dostat do BIOSu, a vyskusaj, ci aj tam je potrebne take dlhe stlacanie klavesov na klavesnici... ak ano, tak je to HW chyba, treba dat reklamovat... ak nie, tak preinstaluj win - instalacne CD win uz dnes nie su v mode, hladaj recovery CD... ak nenajdes, tak by si mal mat na disku servisnu particiu, z ktorej sa da spravit spominane recovery... ako na to, tak to sa docitas v manuale ;)

teslicz
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 27 říj 2007 11:22
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod teslicz » 27 říj 2007 18:30

Diky za pomoc, ale vypada to na servis.
V biosu klavesnice sice šla, ale i po vymazani disku a kompletni instalaci recovery cedeček jde pořad stejně(nešla ani při instalaci windows). Navíc přestal fungovat touchpad, pořád nejde vypnout a dokonce nenabiji (nebo má větší odběr, než dává nabíječka).
Myslím že stím nemá nic společného, že se u toho používalo USB klávesnice a myš. Jinak je o notebook staráno dobře a nebylo nic upravované.

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 28 říj 2007 17:32

:? ajj.......servis........preji at to mas rychle a dobre opravene......ale me zkusenosti praví pokud ho posles jednou tak tam neni neposledy :cry: spatna a kruta zkusenost

zatysek
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 04 lis 2007 08:13

Příspěvekod zatysek » 04 lis 2007 08:25

mel jsem ten samy problem musis nainstalovat servis pack2 icq335877047

borisak

Příspěvekod borisak » 06 lis 2007 13:12

mám ten samej problém během dvou dnů mi uplně všechno spadlo a nejdřívě baterka potom touchpad a pak klávesnice.vypnout šel jen když vyndám baterku, ve čtvrtek jsem ho nesdl na reklamaci a byl tam kluk s těma samýma problémama. Snad vymění za nový kus. Špatný výběr compu :cry: pak napíšu jak jsem dopadl


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů