acer A5920G-934G32HN

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
sebestam
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 17 úno 2008 23:20

acer A5920G-934G32HN

Příspěvekod sebestam » 17 úno 2008 23:35

brej chtel bych se zeptat co si myslite o tomhle notesu???piste prosim zkusenosti a vase nazory docela o tom uvazuji, pac vykon je opravdu ohromujici!!!

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 18 úno 2008 00:00

no mám ho doma už nějakou dobu, (přítelkyně) a nemyslim, že je to nějakej extra dobrej book ..
.:.:
když opominu svojí averzi vůči aceru všeoecně tak je to tlustej, plastovej notes s topící grafikou c se má tendenci přehřívat, nekvalitní repro, malé rozlišení monitoru ... na můj vkus až moc svítidel, nedořešené ovládání pomocí dotekových multimediálních tlačítek .. a celkově působí takovým fušerským zpracováním .. navíc je na něm vidět každé smítko a horni kryt se furt patlá ...
>> na druhou stranu se na něm příjemně píše a no nic víc pozitivního mě nenapadá :D
>> ještě by mě zajímalo jak si přišel na ten ohromující výkon :)
Toshiba R600-10W

David398
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 16 led 2008 17:25

Příspěvekod David398 » 18 úno 2008 00:16

S tebou bych se radil jedině kdybych chtěl aby jsi mi vnutil toshibu a musím říct že by se mi to hodilo :D :D

Srby
píše často
Příspěvky: 100
Registrován: 16 úno 2008 14:04

Příspěvekod Srby » 18 úno 2008 00:24

Lol co to meles na todle musim reagovat videl si nekdy vubec nakej jinej notas? Ja jen ze tendle je urcite velmi dobre zpracovan, takovy chujoviny cos nasal o repro soustave to sem malem omdlel :D . Si poslechni jine notasy- Na to, ze to je notas ma suprovej zvuk v kazde recenzi ho chvali a ja se k recenzim priklanim. Jinak jsem s nim spokojen vykon je dostatecny, hry si na nem zahraju a displey mi teda neprijde hroznej, naopak je uplne stejnej jak vsechny ostatni. Ja za tento notas daval temer 40 tisic dneska stoji polovinu kazdopadne ho ber naprosta spokojenost :D

Sniip

Příspěvekod Sniip » 18 úno 2008 09:11

RE: Srby
Přesně tak!!!! Jsem téhož názoru.
To co napsal pan neoexnet ..... nenech se vysmát a než něco plácneš tak si o tom něco zjisti :-D Bože ....

Absolutní spokojenost zatim jsem neregistroval nějaké omezení, hry v klidu vse ok. A zvuk??? Si asi upad ne? Lepsi zvuk jsem u notase neslyšel ...
Co člověk to názor, ale nehaň něco o čem toho očividně moc nevíš ....

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 18 úno 2008 09:23

tak kluci, notesů jsem díky své práci mohl vyzkoušet už ranec, aspire5920g mám doma cca 4měsíce ... a za tim co jsem napsal si stojím, kvalitní repro? no poslechni si někdy nějakej fakt kvalitní notebook a né MSI :)
>> to že je právě aspir váš nejspíš první book neznamená, že je vemi dobře zpracován, kdo z vás měl IBM nebo DELL? - to jsou dobře zpracované notebooky a né plasťák na kterym člověk zapne CSS a za 30minut mu luxusně hřeje v pravé horní části ;)
>>kdo z vás používá chladící podložku? :)
.:.:
a k tomu monitoru > je to 15.4" takže mi příjde 1280*800 opravdu docela low, když konkurence na stejnou velikost dělá 1680*1050 nebo 1440 ... prostě je to pro mě málo :)
.:.:
>> A netvrďte mi, že má 5920g kvalitní a pevnou saši ... :) á že se nepatlá horní výko :)

TO sniip: jinak koukám, že v popisku máš Core 2 Duo 1.5 .. to znamená frakvence 1.5GHz? to by bylo T5250? :) není v aspire5920g T7xxx ? :) třeba v tom co mám doma je T7300 tzn. 2.0GHz
Toshiba R600-10W

polo

Příspěvekod polo » 18 úno 2008 09:38

Tento book je tu preberany strasne vela krat naco zakladate nove vlakna coste si necitali pravidla n fore, staci pridat do ineho vlakna inac vas zmazu

David398
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 16 led 2008 17:25

Příspěvekod David398 » 18 úno 2008 10:33

No tak toshibě se maže víko taky.
Pak rozlišení displeje v týhle cenový kategorii má toshiba taky :D
Pak to repro zvuk nemůžeš srovnávat už vůbec se svojí toshibou,
takový paviliony se taky prý pěkně přehřívají.Na konstrukci jsem tady
zatím nic nenašel takže bude asi v pohodě

Sniip

Příspěvekod Sniip » 18 úno 2008 14:29

První notebook to není :) Ikdyž nejsem tak namachrovanej jako ty s tvou prací :-D
Jinak model co mám není z ČR tudíž je to 1.5GHz není vše jen to so máš ty doma a co se točí kolem tebe....

- "člověk zapne CSS a za 30minut mu luxusně hřeje v pravé horní části" - Je vidět že jsi telátko, bud neznáš strany nebo si aspire 5920G nikdy neviděl.
- "kdo z vás měl IBM nebo DELL" měl a jak to můžeš srovnávat ... Na IBM mi odešlo co mohlo a dell nevim jak ty nové řady ale .....
Acer je už druhej v řadě co drží...
- "A netvrďte mi, že má 5920g kvalitní a pevnou saši" lezu s nim po střechách když je potřeba kvůli práci, každej den je v pohybu! A již přes 7měsíců ...

TAkže jak vidíš nejen, že absolutně o tom notebooku nic nevíš, ale zřejmě máš nějaký problém se značkou ACER ...
Asi ti někdy nějakej odešel a ty si ted vybíjíš zlost ... jinak nevim co si o tobě myslet....
Jedinná věc s čim bych možná souhlasil je rozlišení ... Chápu že může někomu vadit...

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 18 úno 2008 16:14

oprava : levé horní části ... :) né pravé, máš pravdu :)

>> každej si tu hájí to co má doma, já se snažím býr vcelku nstranej, toshiba se taky patlá :) psal jsem to i ve výčtu vlastností když jsem jí tu popisoval ....

>na IBM ti odešlo co mohlo? no to by mě zajímalo co konkrétně :D
>> notesy okolo 30tis jsou i s vyšším rozlišením
>> se značkou Acer mám tak nějak problém všeobecně :)
.:.:
TO Sniip: by byl dobrej slogan ... " Děláte náročnou práci, při které i lezete po střechách? Potřebujete mobilní výkon? >> Acer Aspire 5920g v desingu Gamestone...... :lol:
Toshiba R600-10W

polo

Příspěvekod polo » 18 úno 2008 16:46

Neodisiel len jemu ale vela ludom staci si len precitat, fakt by ma zaujimalo co ti odislo na IBM ...

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 18 úno 2008 18:31

sebestam: Pokud ti z nějakého důvodu zamknu thread, tak založením dalšího se stejnou zprávou se nim nezmění. Příště už se to bude trestat banem.

Thread o 5920G tu je :!: :!: :idea:


*) Velké červené písmo používám jen, když komunikuju s někym, kdo má problém se čtením.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů