Acer Aspire 5510 5512WLMi opet v prodeji

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
milaneko
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 28 srp 2006 20:56

Příspěvekod milaneko » 28 zář 2006 15:21

Hoši skusal som nejaky program na TV kartu. Vyskusal som AVSTVBox je aj na digital a je FREE ide na tom aj nastavenie zvuku inych noriem co v Acer Arcade pri vsetkych kanaloch nejde. Skusali ste ho niekto? Jedina chyba ze je len v anglictine? Vyskusajte?
http://www.avsmedia.com/TVBox/index.aspx

Pablos

zapínání větráku na garfice

Příspěvekod Pablos » 30 zář 2006 02:15

Ještě jedna "drobnost"...taky vám docela často zapíná větrák na grafice i při nejnižším výkonovém nastavení (jak CPU tak v PowerPlay)? Docela mi to vadí, protože při běžném "pracovním" použití bych uvítal klid a schopnost to utáhnout jen přes pasivní chazení...chladič CPU je v pohodě...ten neuslyšíte, ale věteák grafiky se zapíná co 5 minut...neřešil někdo z vás tento problém taky?

Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Re: zapínání větráku na garfice

Příspěvekod Nuke_Cola » 08 říj 2006 11:20

no to mas pravdu aj ja by som uvital keby sa ten chladic zapinal menej ale dako extra mi to zase neprekaza. ale je fakt, ze ked to mas pustene na baterku tak sa chladice spustaju zriedkavejsie a ked znizis vykon v epower managmente pri napajani z elektriny tak na spustanie chladicov to nema ziadny efekt :(

Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvekod Nuke_Cola » 14 říj 2006 11:25

este pridam jednu skusenost s wireless. s povodnym ovladacom, ktory bol nainstalovany pri instalcii win mi wireless lan isla doost zle. jednak bolo nainstalovanych dost vela pre mna zbytocnych protokolov, ktore ked som odstranil tak sa mi prenosova rychlost viditelne zvysila, ale aj tak mi dost casto siet vypadavala. sice chapem, ze co chce od wireless ze??? ale v tej sieti sme boli styria a ostatnym trom nepadla ani raz. takze som sa snazil tento problem vyriesit nainstalovanim noveho ovladaca od intelu Intel(R)PROSetWirelessSoftwareVer10.5.0.1_32.exe. a cuduj sa svete uz mi to nepada a ide siet tak ako ma...

(ovladace od aceru na wbe ani na cd nic nevyriesili)

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Příspěvekod HaniSS » 22 říj 2006 12:46

ahoj lidi, dotázek, jakou má tenhle noŤas paměť od výrobce?

nechce se mi otvírat a nevím, jak zjistit frekvenci pamětí....ve specifikacích na webu se píše pokaždé něco jiného...většinou 333MHz

má někdo z vás osazenou tuhle mašinku dualem?
2x512MB? a podle nálepek na NTB má sběrnice podporovat 533MHz...testoval to někdo s dvěma 533MHz 512MB modulama? jaký typ paměti by jste pro acer doporučili?

případně, jaký je ten původní modul, pokud je třeba neznačkový 333MHz a já se rozhodnu dokoupit třeba kingstona na 333MHz - pojede to v dualu, nebo musím mít moduly od stejného výrobce....?

za případné odpovědi díky :)

leon

Příspěvekod leon » 22 říj 2006 19:34

v chipsetu Intel 915 stejně DualChannel moc nefunguje takže to bych neřešil ... jinak 533 paměti to podporuje

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Příspěvekod HaniSS » 23 říj 2006 00:54

ok, takže jen ať to nějak nezlobí...jaký ten další modul? značka? frekvence?

ať nevyhodím prachy za značkového kingstona 533 a ono se to nebude bavit, protože tam je nějaká "madeintaiwan" 333 :(

leon

Příspěvekod leon » 23 říj 2006 09:41

dobrej prodejce Ti to nechá v obchodě vyzkoušet respektive namontuje a odzkouší to sám ... pokud máš 333 modul a chceš ho dál používat, tak nemá cenu kupovat paměť na vyšší frekvenci

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Příspěvekod HaniSS » 23 říj 2006 12:41

chlapi, já právě nevím, co tam je za původní modul...

proto se na to ptám, nevím, jestli ho budu tahat sebou domů do čech, letím jen na otočku, tak bych doma koupil modul, co už někdo vyzkoušel a nainstaloval si ho sám tady na ostrově :)

ale potřebuju poradit, jaký modul tam je...

je mi jasné, žkdyž tam bude taiwan 333, nebudu brát značkovou 533

leon

Příspěvekod leon » 23 říj 2006 13:33

zkus tenhle prográmek
http://www.cpuid.com/download/cpu-z-137.zip

ten Ti řekne co máš v počítači za paměť

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Příspěvekod HaniSS » 24 říj 2006 00:29

THX!

lol, je v tom 266MHz paměť...co myslíte, když to vyměním za 2x512 na 533MHz, půjde to poznat?

peterson

Predaj

Příspěvekod peterson » 26 říj 2006 14:27

Mam tento laptop od augusta, bol zapnuty len niekolko dni, potom som dostal sluzobny, preto som sa ho rozhodol predat.
Ak ma niekto zaujem nech mi napise na peterson7@post.sk , som s Banskej Bystrice, tam je mozne laptop vidiet.
cena dohodou, ale urcite zaujimava...
Je to kompletne balenie aj s prislusenstvom...

LuiGi
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 01 lis 2006 00:15

Re: zapínání větráku na garfice

Příspěvekod LuiGi » 01 lis 2006 00:21

Pablos píše:Ještě jedna "drobnost"...taky vám docela často zapíná větrák na grafice i při nejnižším výkonovém nastavení (jak CPU tak v PowerPlay)? Docela mi to vadí, protože při běžném "pracovním" použití bych uvítal klid a schopnost to utáhnout jen přes pasivní chazení...chladič CPU je v pohodě...ten neuslyšíte, ale věteák grafiky se zapíná co 5 minut...neřešil někdo z vás tento problém taky?


No mna toto tiez dlhsiu dobu hnevalo a potom som prisiel na jeden celkom ucinny sposob. Treba si stiahnut zo stranky http://www.omegadrivers.net/ati/win2k_xp.php ovladace a nainstalovat ich.
Potom v upresneni grafickeho adapteru v polozke powerplay nastavit vykon "optimalny pre zivotnost baterie" a malo by to byt hotovo.
Teraz ked mam procesor na low sa mi ventilator grafickej karty nespusta vobec..

Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvekod Nuke_Cola » 01 lis 2006 17:49

co sa tej ramky tika tak kto ma zaujem moze si to prestudovat tu http://www.nanya.com/NanyaAdmin/GetFiles.ashx?ID=158

tommss

Příspěvekod tommss » 05 lis 2006 18:12

Mam 5512wlmi 14 dni, narozdil od ostatnich mi TV tuner jede bez problemu, stejne tak jsem spokojen se softwarem acer arcade.
Naposledy upravil(a) tommss dne 26 kvě 2007 11:32, celkem upraveno 1 x.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů