Acer Aspire 5510 5512WLMi opet v prodeji

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
t-rotl
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2006 10:15

Příspěvekod t-rotl » 13 lis 2006 23:15

Ahoj,

mohl by mi moc prosim nekdo nasdilet puvodni DVD se zalohou, ktere se vytvari pri prvnim spusteni notebooku? Ztratil jsem ho a bez nej nemohu pocitac preinstalovat s orig. Windows.

Dekuji

leon

Příspěvekod leon » 14 lis 2006 16:34

a to sis smazal recovery partition na disku?

t-rotl
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2006 10:15

Příspěvekod t-rotl » 14 lis 2006 16:46

Ne, jen nemam to DVD kam se dela ta zaloha pri prvnim spusteni.

leon

Příspěvekod leon » 14 lis 2006 20:53

tak udelej recovery z disku ... nebo ted asi nechapu o co Ti jde

Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvekod Nuke_Cola » 15 lis 2006 00:40

a ty si akoze nedsostal taky balicek s recovery cd??? ja mam 3 cd s recovery en xp home, 3 cd s xp cz home, jedno cd s tym recovery prog ktore je bootovacie, cd s nortonom a cd s dakym softom este cize spolu 8 cd..., ktore boli spolu s notesom v skatuli. a na tych cd je to iste ako to co mas na disku, proste tovarenska instalacia winu aj s tymi acerovskymi srackami. akurat to nedali na dvd, ktore si mozes vypalit sam ale na cd.

t-rotl
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2006 10:15

Příspěvekod t-rotl » 04 led 2007 21:14

leon píše:a to sis smazal recovery partition na disku?


Mam disk C (System) + PQSERVICE (Konfigurace sbernice EISA).

Proste nemuzu pres jakykoli to RecoverCD ci program udelat reinstalaci z orig. CD, resp. Windows.

A jeste hypoteticka uvaha: jak by se nainstalovali orig. puvodni Windows kdybych si koupil jiny harddisk?

Supetr
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2006 10:32

propjeni s TV

Příspěvekod Supetr » 16 led 2007 14:23

zdar chlapi, pokousel se tu nekdo propojit book s TV? Ja si stahnul omega ovladace ke grafice ATI, uspesne jsem tam umoznil propojeni s externi TV obrazovkou, nastavil nasi ceskou normu PAL, ale pak se stejne nic nedelo. Mel by tu nekdo odzkouseny postup?
Diky predem

leon

Příspěvekod leon » 16 led 2007 14:30

a to si to mel nastavene jako druhy monitor? ... potom si mel zkusit najet mysi na okraj displeje a prejet na druhou obrazovku (doelva nebo doprava) ... a pokud se ani pak na TV neobjevi alespon mys, tak dal hledej problem ... dluha obrazovka je napr. u me defaultne cerna, protoze mam nastavene cerne pozadi

leon

Příspěvekod leon » 16 led 2007 14:32

t-rotl píše:A jeste hypoteticka uvaha: jak by se nainstalovali orig. puvodni Windows kdybych si koupil jiny harddisk?


pres Recovery DVD, ktere si muzes vytvorit z disku ... pokud mas tovarni instalaci a Recovery na puvodnim disku ...

Supetr
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2006 10:32

Příspěvekod Supetr » 16 led 2007 15:31

leon píše:a to si to mel nastavene jako druhy monitor? ... potom si mel zkusit najet mysi na okraj displeje a prejet na druhou obrazovku (doelva nebo doprava) ... a pokud se ani pak na TV neobjevi alespon mys, tak dal hledej problem ... dluha obrazovka je napr. u me defaultne cerna, protoze mam nastavene cerne pozadi


No ja tam mel moznost pripojit klasickej monito, TV obrazovku a pak nastavenej jako vychozi ten panel notebooku. Tak jsem dal moznost pripojit TV, tam jsou takovy nastavovaci karty (norma, frekvence apod) a kdyz jsem dal na TV vstup AV3 (s-video) tak se nic nedelo, i kdyz jsem prepnul displeje - ten na NB mi zcernal,ale na TV se nic neobjevilo.. Propojeny to mam jak jsem rekl s-video kabelem.

leon

Příspěvekod leon » 16 led 2007 17:17

zkusto znova, otevri si nejake okno a zkus ho pretahnout doleva nebo doprava ... mimo obraz notebooku ... kdyz to pujde a na TV stale nic neuvidis tak delas nekde chybu ... tusim, ze se taky da nekde nastavit, ze na TV vystupu se defaultne zobrazuje prehravane video, ale to si ted nejsem jistej kde a jak se to dela

Supetr
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2006 10:32

Příspěvekod Supetr » 17 led 2007 08:09

Kdyz propojim NB a TV kabelem a prepnu na prislusnej AV vstup na TV, tak mi TV porad sviti jen modre (jako by nebylo nic pripojeny). Myslel jsem, ze tam normalne uvidim pracovni plochu tak jako na displeji NB. Pustit video jsem nezkousel, ale pokud by to slo, tak by to bylo super, protoze mne o nic jinyho nejde nez pustit si z NB film na TV.. Kdyz petahuju ty okna mysi, tak se mi na TV nic nezobrazuje - proste to je uplne dead a nedeje se nic.

Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvekod Nuke_Cola » 17 led 2007 12:57

mozno chyba nie je v nastaveni notebooku ale skor televizora. aspon u mna sa na televizore prepina vstup. napr ako ked si pustas filmy z videa tak sa ti to prepne. ale neviem ja som to na telku pripojit este neskusal ale tak pozri aj telku ako je nastavena.

Supetr
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2006 10:32

Příspěvekod Supetr » 17 led 2007 14:18

No mne TV funguje taky tak: pustim video, hned se to prepne na prislusnej AV vstup, zapnu DVD, zase se hned prepne. Kdyz propojim NB kabelem, tak se samozrejme neprepne nic. Musim to rucne namackat na ten AV vstup a i tak je porad stejne modra obrazovka jako by nebylo nic pripojeny. Nezkousel jsem teda v ten moment na NB pustit nejakej film, jestli by byla nejaka zmena, ale docela pochybuju, ze by to graficka karta poznala a poslala ten vystup do TV...

hupst
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2007 18:23

:D

Příspěvekod hupst » 20 led 2007 18:35

Mam ho už od února minulýho roku, super mašinka, pařim co se dá, wifi, blučko, TV, všechno super funguje, akorát ten infráč, taky sem ho nerozhejbal,čtečku karet, u tý byl malinkej zádrhel, v poskytovaný verzi softu nenačítá víc jak 1G, a 512 258 128 načetl bez problémů, už jsem si psal s acerem a oni mi poslali new verzi, ale eště jsem ji neodzkoušel pač sem vytáhnul starou dobrou usb čtečku, eště k obalu mam připomínky, oba dva panty jsou naprasklý, docela se to hodně rozlejzá, a ta dvd mechanika je pěkne naprd, časem si ten plast sedne trošku víš a nevylejzaj dívka no ale s malou pomocí a zatlačením dvd vyjede ven, a na displeji mam jeden jediný mrtvý bod, jinak ten větrák už taky není zas tak tichej jak býval, předevčírem jsem si taky koupil externí HD Western Digital 250 GB, je 7200 otáčkovej, a o hodně moc tišší než noťas jinak super věcička, jeden DVD film tam kopnu za 5 minut. Už se těšim až si koupim klávesnici a pořádný lcdčko pak už to bude bomba, jo jinak jsem testoval i přenos z kamery do noťase, všechno super šlape, až na to když jsem připojil dvd s domácím kinem, zvuk z kina byl o trošičku dopředu, to je asi tím než se překonvertuje obraz, no už jsem si na to zvyk.
Naposledy upravil(a) hupst dne 20 led 2007 23:56, celkem upraveno 1 x.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti