PQSERVICE záloha k Acer Aspire 8930G-584G32BN

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 06 pro 2008 05:58

onlines je od policie že tady zjišťuje kdo má jaké trenýrky? Demence některých lidí vážně nezná hranic. Co ti je onlinesi po tom kdo v čem dělá a kdo co používá? Kup si nový OS když jsi tak chytrý a přišels o to vlastní blbostí anebo si vesele stahuj z warezu balíčky virů a trojanů...musel bys mít dobrého známého co by ti půjčil originál OS a to by ještě nesměl vědět žes schopen vymazat data i nepřepisovatelného DVD
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Kruger
píše často
Příspěvky: 165
Registrován: 29 lis 2008 17:45
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kruger » 06 pro 2008 08:29

onlines píše:NE můj dotaz nezněl jestli jsi ochotný mi to vypálit.Sám bych to taky NIKDY a NIKOMU NEVYPÁLIL.

Můj dotaz zněl jestli máš verzi OEM nebo PPL(předpokládám, že když v tom děláš, tak znáš rozdíl v licencích)


Mam OEM verze, vice to rozebirat nebudu. Ostatni tu maji navod jak na to, kdyz budou nahodou nuceni resit problem s instalaci a tecka. Vzdy se snazim poradit co nejlepe a nejjednoduseji a pokud mozno tak, aby to bylo pochopitelne, proto jsem popsal celou instalaci takto v bodech. Vim, ze kazdy je dobry na neco jineho, proto se nezlobim, kdyz nekdo polozi podle nekterych expertu tady stupidni a lehce resitelny problem... Ale aby ..., ale kaslu na to... Pekny den vsem !
Nbs:
Acer Aspire 1356WLMi - nekolikrat do sroubku rozebrany
Acer Aspire 5920G (302G25MN) - kompletne rozdelany a stale fungujici :-) )
Acer Aspire 5930G (844G32MN) - vymenen disk, obnoveno PQS a pameti 800MHZ
Toshiba NB100 - Windows 7 a 2 GB DDR2 RAM


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů