Problem s DVD vypalovackou - necte ani nevypaluje

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Vita
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 17 črc 2006 15:38

Příspěvekod Vita » 06 zář 2006 13:40

Potrebuji poradit. Volal jsem do servisu Aceru a tam mi rekli, ze pokud se nejdna o zarucni opravu, tak mi mechaniku vymeni do 30 dni a bude to stat 6000 :evil: Proto jsem si poridil mechaniku pres internet a budu ji menit sam. V servisu mi rekli, ze je mechanika ukotvena sroubkem pod klavesnici a k jeji vymene je treba sundat klavesnici. Neni nekdo jak se ta klavesnice sundava :?:

leon

Příspěvekod leon » 06 zář 2006 14:46

u nekterych notebooku k tomu musis povolit sroubky na spodku notebooku, u nekterych jsou takovy "cufliky" nahore v klavesnici mezi klavesama F1-F12 a u nekterych je to kombinace obojiho :)

Vita
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 17 črc 2006 15:38

Příspěvekod Vita » 06 zář 2006 20:25

Podarilo se. :P Prestoze servis Aceru ma spatnou povest, ze se spatne staraji o zakazniky a ze servisni zakroky trvaji dlouho, tak ze servisniho centra Asupport.cz mi na mail odpovedeli temer okamzite, poslali mi postup na vymenu opticke mechaniky a nabidli, ze pokud si na vymenu netroufnu, tak jsou schopni ji (vcetne vycisteni ntb) provest na pockani.

Ted ten postup:

1, musíte vyjmout Middle cover, je to krytka nad klávesnicí. Ze zadní
strany(tam kde je konektror pro externí monitor) je přichycená třemi
šroubky. Vyjmete ji tak, že otevřete displej na maximum na jedné boční
straně ji vycvaknete pohybem nahoru (jde ztuha)
2, klávesnice je přichycená dvěmi šroubky pod Middle coverem
3, po vyjmutí klávesnice uvidíte mechaniku a šroubek kterým je přichycená.

Dekuji vsem, kteri se mi pres toto diskusni forum snazili pomoct. A veliky dik patri firme Asupport.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů