Vypínání nb aspire 5315-prosím poraďte

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 25 bře 2008 21:15

no právě,já to mám koupené přes mironet,a ted to tam mám po 4 na reklamaci,jenže oni to tam testují už týden a dneska mě volali že se závada neprojevila,tak sem tam už asi za vola,že to tam nosim asi pro srandu králíků :lol: ,ale stejně to nechám poslat znovu do brna.

David Barborka
píše často
Příspěvky: 184
Registrován: 14 říj 2007 23:51

Příspěvekod David Barborka » 25 bře 2008 21:16

Já jsem zatím neměl problém s notebookem žádný. Přítelkyně má Acer travelmate 2413 už 2 roky a také bez závad. Jediné co jsem reklamoval byly součástky do stolního PC a to 3x MB, TV karta atd. pokud jsi tech. znalý a člověk který s tebou jedná uvidí že tě neopije rohlíkem, tak ti reklamaci uzná. Už jsem zažil, že reklamace vyřizoval člověk, který podle mě neuměl zapnout ani kalkulačku :D , ale zase nikdo učený z nebe nespadl.

PS: za vola? to jsem také zažil - reklamoval jsem DVD přehrávač, po 30 dnech jsem si ho vyzvednul, přijedu domu a on nešel (nenačítal DVD,CD), tak nasraný jsem popadl přehrávač, nějaké DVD a šel jsem jim vyčinit. V prodejně jsme to připoji k TV a ono to hrálo :oops: , přijel jsem domů a jelo to, ale jen týden :D .
Původně: Acer Aspire 5520G-502G25Mi AMD Turion 64 X2 TL-60 2GHz, 2x 1GB DDR2, 250GB, SMulti, 15.4" lesk, VGA NVIDIA 8600M-GS 512MB, NVIDIA 630M

Nyní: Obr Acer Aspire 8942G

mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 25 bře 2008 21:21

taky jsem přemýšlel o travelmate,ale to si musím počkat jestli mi vrátí peníze.kolega ho má v práci a je s ním naprosto spokojený.hold nesmím po prvních špatných zkušenostech na acer zanevřít,nebo uvidim až jak se acer ke mě zachová.jestli špatně,tak půjdu do hp 6715s

polo

Příspěvekod polo » 25 bře 2008 21:31

Podobnych pripadov chovania servisu najdes o acery strasne vela...Hod do googlu a najdes kopu nazorov na acer aj ludi co mali taku peknu smolu ze ho po 4reklamacii dostali novy a ten dalsi bol este horsi :lol: Podonych pripadov vratane mojho bolo z acerom velmi vela...

David Barborka
píše často
Příspěvky: 184
Registrován: 14 říj 2007 23:51

Příspěvekod David Barborka » 25 bře 2008 21:32

Ono je to jedno jestli aspire, travelmate, asus atd. pokud trefíš na vadný kus tak je to na :twisted:. Mě zase láká tenhle http://acer.mironet.cz/acer-aspire-6920 ... p+dp82292/
Původně: Acer Aspire 5520G-502G25Mi AMD Turion 64 X2 TL-60 2GHz, 2x 1GB DDR2, 250GB, SMulti, 15.4" lesk, VGA NVIDIA 8600M-GS 512MB, NVIDIA 630M



Nyní: Obr Acer Aspire 8942G

mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 25 bře 2008 21:36

tak to bych si taky nechal líbit 8) ,ale na tento nejsou many :cry: ,já můžu tak do 14 papouchů,proto jsem přemýšlel na tom hp.uvidim,s čím přijde acer,jestli mě vrátí peníze nebo jen nabídnou výměnu za jiný nb.

mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 25 bře 2008 21:40

to polo, ty jsi měl také acer?a co jsi tam měl za závadu ty?jak si reklamoval a docílil vrácení peněz?

polo

Příspěvekod polo » 25 bře 2008 21:51

Akosom reklamoval som napisal uz predtim, A inac som to reklamoval 3x s tou istou poruchou rozpadanie OS, nestabilita, a to ze to nezvladlo ani Warcraft 3 A servis mi odpovedal ze integrovana grafika neni na hry comu som nepochopil kedze som v nom mal ATI X1600 :lol: , Po treti raz som tam napisal ze vadny disk a servis zase prezmenu vymenil dosku a stale to dalej nic na tom neslo ani len film ked si ho pustol z disku OS vydrzal ist kym sa rozpadol tak 10hodin a pisal som im tam cele slohove prace a volal nespocetne krat sudenmu znalcovy netrvalo ani 10minut aby potvrdil co som trvdil-vadny disk ...Mamina kamaratka dopadla zase dost blbo z travelom a strykova rodina z niakym aspirom a na nete najdes vela pdobnych ohlasov na servis ale tiez je pravda ze v tom sit makom a nedosadajucom+prehrievajucom sasi odide
Moj acer mal tento problem od zaciatku a nikdy nesiel, momentalne mam uz rok asus a ziadny problem brat ma 2roky asus a tiez ziadny problem obidvaja bratranci maju asus a ziadny proble poznam vela ludi z asusom az napar drobnosti tipu disk,mechaniak raz tusim pant a slavny zvuk na prvych bookoch F3 serie nic okrem toho ja osobne mam este FS a Hp compaq 6720 plus stary asus a toshibu...

mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 26 bře 2008 18:59

tak dnes jsem mluvil s acerem v brně a prej mě vyměněj základní desku.tak jsem na to zvědavej,jestly to bude blbnout dál.neměnili vám někomu s tím samým problémem taky desku?zajímalo by mě,jestly se i po této opravě bude nb vypínat.jestly máte k tomuto někdo nějaký příspěvěk nebo zkušenost,tak sem s ní.

barbados

Příspěvekod barbados » 26 bře 2008 21:39

tak ja mam ten samy problem s 5315 , proste se bezduvodne vypina . A kdyz se vypne tak je zespodu dost horkej . Poprve kdyz jsem ho tam poslal a po tydnu se po telefonu informoval , tak mi bylo receno ze cekaji na nahradni dil zakladni desku . Po 28 dnech se mi vratil zpet ale v protokole o oprave jsem nic o zakladni desce nenasel , pouze provedli update biosu . Samozrejme ze se vypinal dal , tak jsem zavolal do aceru jak je mozne ze tam byl ntb 28 dni a oni mi tvrdili ze cekaji na nahradni dil zakladni desku a provedli pouze update biosu ktery trva par minut . Rekli mi ze to stacilo , tak jsem ho vyvedl z omylu a poslal ho opet do Brna . Vratil se mi velmi rychle po trech dnech . Provedli vymenu HDD , o kterem jsem tam taky psal s tim ze se z disku ozyvaji nezdrave zvuky . disk vymenili za jiny , ktery neuveritelnym zpusobem vybroval . Proste nekdo ho tam poslal s tim , ze vybruje , jemu ho vymenili a me dali ten jeho ,,, a dal se v protokole pise ze se ntb prehriva protoze nemam nainstalovany epowering manager . Opet jsem zavolal do servisu a nahlasil jsem ze si tam zadny epowering instalovat nebudu , protoze notebook ma behat spolehlive i bez jejich softwaru. Tak si ho odvezli s tim ze chci vratit penize . Ted cekam ...

mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 26 bře 2008 21:47

tak to na tom jsme asi stejně,já jsem už u 3 stejné závady chtěl odstoupit od smlouvy,jenže mi asi po týdnu volal nějakej jejich inženýr,že tam mám špatně nainstalovaný os.že mě reklamaci neuznávají.nestačil jsem se divit.na moji odpověd,že stejný system tam byl i u 2 reklamace a tu že mi uznali,nedokázal odpovědět.poslal jsem ho do..... :lol: ,prostě jejich výmluva,aby nemuseli vracet peníze.ted čekám jak dopadnu u 4reklamace-
doufám,že snad se konečně něčeho dočkám,bud peněz nebo konečně funkčního nb.

mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 26 bře 2008 23:00

pro barbados-pak dej vědět jak jsi dopadl s tou tvou reklamací.

barbados

Příspěvekod barbados » 28 bře 2008 20:55

tak dneska z niceho nic zavolal kuryr a privezl ntb , v protokole bylo uvedeno ze nahrali empowering tot vse . Zamitli mi odstoupeni od smlouvy protoze to neni hatwarova zavada , ale softwarova - nemel jsem nainstalovany epowering .A to se mi zda jako blbost . V Brne byl jiz 3x .Uvidime po vikendu .

mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 28 bře 2008 21:15

tak tě asi zklamu,protože mě to tam nahráli taky a i přes tu jejich aplikaci to stejně vypíná.ten notes musí bejt v pořádku i bez nahrání nějaké jejich aplikace.to byla z jejich strany jen výmluva,aby ti nemuseli vracet peníze.já sem dopadl stejně.......proto ho pořádně testni a jinak šupem zpátky na servis a pošly jim nějakej peprnej dopis. ozvy se jestli ti to dělá znova to vypínání až to testneš.zatim čau

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 28 bře 2008 22:10

uvidis, no, nech tam tu jejich utilitu, udelej tomu poradny zatezovy test, kdyz bude zlobit tak jim to pekne otriskej o hlavu a vyhrozuj českou obchodni inspekci a soudnim znalcem. snad ty prachy zpet z nich vytriskas...nj, nekere notasky od aceru jsou fajn, ale jejich pristup ka zakaznikovi, brr...jsou to holt svine, no...
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů