Můj Acer Aspire 5520

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvekod Atanono » 19 zář 2007 09:45

no docela mě s tím ser***, ale tak co nadělám. Četl jsem na fórech, že to funguje tak uvidím a doufám že to fungovat bude jelikož bych čas od času pařil hry a na linuxu si neškrtnu a na Vistě taky ne :(

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 19 zář 2007 09:49

no uvidis.. :!:

Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvekod Atanono » 22 zář 2007 02:08

Tak jak to tak vypadá tak asi zradím a půjdu buď do MSI http://www.100mega.cz/product.jsp?artno=NOTM5025 anebo do Asusu http://www.100mega.cz/product.jsp?artno=NOTS2250 .
šel bych do toho nového Aceru strašně moc rád i konfig. je moc dobrá. škoda že ten servis stojí za nic a na tom mi také záleží (a také na kvalitě notebooku). Co myslíte vy? mám risknout Acer? Já bych ho dost rád, ale zase nechci abych ho posílal do Brna :( (taky mohli udělat více servisních středisek trdla :) ). Právě nevím jestli má cenu se spolehnout na tu novou řadu a taky na to, že už budou v pořádku :( ... chjo babo raď :). Počítám tak investice na dva roky možná tři a pak bude s noťasem ámen :lol: .
Prodejci mi nedoporučovali Acery no tak fakt nevím :twisted: :!:

Chuishan
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 28 črc 2007 20:13

Příspěvekod Chuishan » 22 zář 2007 09:36

Antonoto mohl bys sis zmenšit obrázek avatara:). V okruhu mých známých co si pořídili nový gemstouny panuje absolutní spokojenost (každý má jiný model - od nejnižšší za 20 tisíc až po dělo za 40) a zatím no problema. Se servisem nemám zkušenosti, ale stejně si myslím že Acer musí zapracovat na svých službách pokuď chce zůstat na poli notebooků. Imho Visty jedou rychle pokud si nebudeš instalovat každou rychlost. Mě nabíhá za 1 minutu - při tom nabíhá daemon, itunes, roboform, norton, miranda
ACER Aspire 5520G-502G25Mi (LX.ALT0X.015) - Turion X2, 2048MB, 250HDD, Geforce 8600GS

peterer
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 02 zář 2007 22:43

Příspěvekod peterer » 22 zář 2007 10:18

Atanono, myslím, že bouřlivé odsuzování Aceru je na dikuzích přehnané a většinou kritizují ti co mají jinou značku.
Moje zkušenost:
Švagr: ve firmě 4 Acery, z toho dva permanentně po stavbách v terénu (1Aspire,1TM), jediná reklamace-HDD, za 10 dní nový, některé z nich už mají za sebou 4 rok.
Syn od kamaráda: Aspire, je na vysoké, rok OK.
Dva kamarádi MSI 17", oba problémy se zvukovkou, jeden ještě s klávesnicí, servis nic moc (s praskajícím zkukem prý nic nejde udělat, bla bla).
To jsou mé zkušenosti.
Myslím, že se prodá nejvíce Acerů a tím pádem je více reklamací, ale jen v obvyklém poměru k prodeji...

Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvekod Atanono » 22 zář 2007 13:39

Chuishan píše:Antonoto mohl bys sis zmenšit obrázek avatara:). V okruhu mých známých co si pořídili nový gemstouny panuje absolutní spokojenost (každý má jiný model - od nejnižšší za 20 tisíc až po dělo za 40) a zatím no problema. Se servisem nemám zkušenosti, ale stejně si myslím že Acer musí zapracovat na svých službách pokuď chce zůstat na poli notebooků. Imho Visty jedou rychle pokud si nebudeš instalovat každou rychlost. Mě nabíhá za 1 minutu - při tom nabíhá daemon, itunes, roboform, norton, miranda


ještě o tom budu uvažovat a docela mě to štve ten servis no. Chce to více lidí, kteří by mluvili i o Aceru kladně :). Obrázek jsem hned změnil, měl jsem za to, že velikost se upravuje sama :)

Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvekod Atanono » 22 zář 2007 13:46

peterer píše:Atanono, myslím, že bouřlivé odsuzování Aceru je na dikuzích přehnané a většinou kritizují ti co mají jinou značku.
Moje zkušenost:
Švagr: ve firmě 4 Acery, z toho dva permanentně po stavbách v terénu (1Aspire,1TM), jediná reklamace-HDD, za 10 dní nový, některé z nich už mají za sebou 4 rok.
Syn od kamaráda: Aspire, je na vysoké, rok OK.
Dva kamarádi MSI 17", oba problémy se zvukovkou, jeden ještě s klávesnicí, servis nic moc (s praskajícím zkukem prý nic nejde udělat, bla bla).
To jsou mé zkušenosti.
Myslím, že se prodá nejvíce Acerů a tím pádem je více reklamací, ale jen v obvyklém poměru k prodeji...


Zdravim, takže mám tedy zkusit ten Acer http://www.100mega.cz/product.jsp?artno=NOTA2981 ? jj máš pravdu, více prodaného více na reklamačku. Mě se strašně moc líbí a ten výkon taky není nejhorší a rozjedu na tom to svoje CS, LFS, GTASA nic jiného nepařím a je to jen oddychovka od práce :).
chce to více spokojených uživatelů s Acery aby sem psali :). On i jeden prodejce (velkoobchod notebooků) mi nedoporučil Acery kvůi servisu a kvalitě tak fakt nevím :(

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 23 zář 2007 10:38

:D no s tou kvalitou : ja si osobne myslim ze acery sly novýma seriema nahoru v kvalite zptracpvani a tak....jelikoz jsem vlastnik aspire 5520 taky si myslim ze notebook je zpracovan klalitne. No ten servis to je ošemetna situace :D :roll: moje zkusenosti jsou takove ze pokud tam byl jednou notebok v servise tak tam nebyl naposledy, taky pozor acer pri vraceni penez nerad uznava drivejsi reklamace ktere ti opravil :D jinak notebook je zalezitosti kusu, pokud chytnes dobrej tam s nim nebudes mit ani jeden problem, pokud se netrefis za což nemuzes tak je to spatne, ale myslim si ze ten co chces ty ten acer tak cena/vykon je paradni. :D tak vybirej :arrow: :wink:

Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvekod Atanono » 23 zář 2007 10:45

kéž by měli vysačku: "jsem dobrej NTB" :D
ach jo ještě nevím a měl bych se rozhodnout do konce září. by to chtělo tak půl roku pauzu a počkat jaké budete mít zkušenosti s Gemstone :) akorát se mi nechce čekat ani měsíc :D. koukám že máš 5520: jak jede? co přehřívání, hlučnost atd.? vím na fórech je toho plno ale radši to slyším od dalších majitelů :)

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 23 zář 2007 10:55

no mam ho od čtvrtka a zatim no problem, až s tim piskanim jak nabijim baterku a mam notebook zaplej :roll: ale tohle neva ale. Jinak 100% spokojenost, mam verzi s Go 7000, 2GB ram a visty original a vse slepe, procak je celkem solidne vykonny :D no přehřívání o tom nemuze byt ani řeč, ventilator nejde slyset ani trosku, a to kdyz ho mam zaplej na plnej vykon tak taky toci male otačky, pokud vim tak ty chces tu silnejsi verzi s go 8400? no tak ta bude hřát vic ale myslim si ze notebok je moc tichtej tak to tezko uslysis :!:

Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvekod Atanono » 23 zář 2007 11:01

super :)
no pokud mi to neupálí zápěstí tak je mi to celkem jedno a v zimě se to šikne :D někde venku to přehřívání. Visty jo? to já rád za XP ale časem si je taky vyzkouším abych byl s dobou :). no ještě uvidím jestli acer nebo něco jiného. Mám i v nabídce Asus http://www.100mega.cz/fulltext.jsp?query=nots2250 a známej mi říkal že se mu jednou porouchal tak Asus si pro něj dojel k němu domů a pak ho přivezl takže to mě láká :) (je to prodejce HW :) )

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 23 zář 2007 11:03

no tak jiste, acer ma servis takovej:
do 17h zavolas na acer linku 531 027 777 a nahlasis reklamaci a oni ti druhej den poslou nejakyho kurýra co to vyzvedne, ten to doveze do servisu a po oprave zase doveze na adresu na ktere ho vyzvedl a vse zadara v záruce :D

Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvekod Atanono » 23 zář 2007 11:06

heh tak to je taky fajn :) to jsem nějak netušil ... tak to mě zase více táhne ACER to je děs tohle :D. nebojíš se toho že budeš mít za chvíli ošoupané tlačítka apod.? takže NTB zatím běže v poho? máš nějaké kámoše kteří mají Acer?

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 23 zář 2007 11:10

noo tyhle šase jsou odeolnejsi nez predchozi mi bylo receno a myslim zes mi preoposilal mail......... :!: no ja mel 5101 a ten se za pul roku, kdy byl velice vyuzivany ošoupal, myslim barvu na šasi a šla videt hnusna barva od ní, taková do bíla......ale u tech new acer tezko, ten plast je primo bily až bilo sedy a ten teko ma pod sebou jeste nejakou vrstvu :P no kamose mam jednoho a ten ma aspire 3103, ma ho 2roky a pohoda, jede jen na sit, baterku odrovnal...a taky plna spookojenost, zatim ho nemel ani jednou v servise....... 8)

Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvekod Atanono » 23 zář 2007 11:14

a co výdrž baterky? viděl jsem 2hoďky jak je to u tebe? a nebojíš se toho že ti to zežloutne když to má bílou - šedou šaši? nebo že by to bylo kryté nějakou vrstvou? mě servis na tohle nedokázal odpovědět :D


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů