Acer Aspire 5020 prosím o pomoc .

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Duhen
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 21 srp 2007 16:40

Acer Aspire 5020 prosím o pomoc .

Příspěvekod Duhen » 01 čer 2008 19:19

Dobrý den, přeinstaloval jsem notebook Acer Aspire 5020, na kterém před instalací normálně fungovalo wifi a po přeinstalaci XP PRO, né a né wifina fungovat. Ovladače mám všechny nainstalované včetně wifi ovladače, které jsem stáhl z webu ACERU. V pravo dole v systemu u datumu mám normálně zobrazenou ikonku wifi s červeným křížke a pokud na ní kliknu a v okně vyhledat sítě dám vyhledat, tak stejně žádnou síť nemůže najít.
Na aceru na čelní části jsou dvě tlačítka, bluetooth a wifi, ale pokud zmáčknu wifi , tak se nic neděje a tlačítko se nerožně....divné…myslím , že by to tak u aceru mělo fungovat (bluetooth tento model myslím nemá). Ze spodu Aceru je modul který jsem i zkusil vyndat a znova nacvaknout, ale ani to nepomohlo.
Nechápu co se stalo.
Máte někdo tento Acer 5020 a nevíte v čem by mohl být problém?


Děkuji

adam291
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 29 zář 2007 22:23

wifi.

Příspěvekod adam291 » 14 čer 2008 23:10

Mne sa to tiež stáva na Extense. Nenájde žiadnu wifi sieť až kým ho nespojím cez LAN. Potom už nájde všetky siete. Nevidím v tom logiku, ale je to tak. Ešte sa mi stane , že sa wifi samo zakáže v sieťových pripojeniach, tak ma to zdržuje..pravým tlač. a povoliť. Neviem ako na to vplýva Acer Empowering technology, ja to nepoužívam a najradšej by som to odinštaloval, cez to sa dá tiež wifi zakázať.

blbusticka
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 kvě 2008 13:34

Příspěvekod blbusticka » 17 čer 2008 10:05

Stahni si ovladač na wifi přímo od výrobce http://www.atheros.cz/
a docela jsou problémy když instaluješ ovladače různě na přeskáčku.

Chce to tuším:
Chip set
Grafiku
Zvukovku
Wifi
Modem

Teda aspon mě tu u aspire 5315 dělalo bordel.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů