Acer Aspere 5100

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
davecv
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 15 bře 2008 09:49

Acer Aspere 5100

Příspěvekod davecv » 12 kvě 2009 19:32

Dobrý den , mám takový problém .. Když chci zapnout počítač , tak se rozsvití ledky , větrák sepne a vše vypadá jak má ,ale počítač vůbec nenajde (černá obrazovka) Tak mám pocit ,že asi odešla základní deska ..

Nemáte teda někdo na prodej tenhle typ NTB s jinou vadou ,ale s fukční základní deskou .. ??

Děkuji za nabídky

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 12 kvě 2009 20:34

chapa spravne tak, ze se to chova, jakoby normalne jel, akorat nejde obraz?
pracuje hdd?

jeste bych to zkusil napojit na externi lcd, ono pokud to zacne najizdet, ale nejde obraz, muze to byt lcd, kabel k lcd, grafika, ...
pokud to bude ten kabel nebo lcd, tak by to melo najet na externim monitoru
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

davecv
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 15 bře 2008 09:49

Příspěvekod davecv » 12 kvě 2009 21:07

To uz jsem ted taky zkousel a obraz ani tak nenajede .. Zkousel jsem testovat i RAM , HDD ale CPU uz neni kde ostestovat :(

Jarikl2

displei.

Příspěvekod Jarikl2 » 07 črc 2009 21:05

Ahoj.Ja mam uz dlho taki isty problem.Ked tak nabehne,natvrdo to vypnem a zapnem a uz to ide. Nieje to v zakladnej doske. Este ked mam spusteny pocitac zrazu mi nabehnu ciary cez monitor a zasa to musim natvrdo vypnut a odznovu zapnut. Myslel som ze to je grafikou.Vymenili mi v servise zakladnu dosku a problem pretrvava. Myslim si ,ze by to mohlo byt procesorom. HDD som skusal,ramky som doplnil.Takze to uz môze robit len procesor.Ten som este jediny nemenil.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů