Linpus Linux na 3103

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
barbados

Linpus Linux na 3103

Příspěvekod barbados » 28 úno 2007 21:36

Zrovna jsem si privezl acera 3103 a je tam nahrany limpus linux - to je nejaky plnohodnotny system nebo jen nejaky testovaci program ? Najelo to zaclo se to nacitat a skoncilo to na radku kde je neco @neco - tak jsem si myslel ze to chce nejakou emailovou adresu a nejak mi tam nejde @ . Pak by me zajimalo proc se hnedka po zapnuti rozsviti na celnim panelu ledka oznacujici zapnuti wifi. Proste se to zaplo samo . To má ?

newermore

Příspěvekod newermore » 01 bře 2007 19:47

google je mocny carodej vis to? jen tak btw. ses si jisty ze to je LIMPUS a ne LINPUS??? zkus se kouknout tady. jinak urcite emailovou adresu tam nedavej. je to prikazovy radek linuxu. zkus neco jako zadat xstart nebo neco takoveho. jinak k ntb si musel urcite dostat navod ...

barbados

Příspěvekod barbados » 01 bře 2007 21:15

to vis ja jsem vyrustal na oknech a textovy prikazy nejsou pro me , uz jsem je zrusil .

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 01 bře 2007 21:18

linux ma i graficke prostredi... ale kompatibilita s app a hrama je jasne ve prospech win

newermore

Příspěvekod newermore » 02 bře 2007 09:42

tjn ... ale v hodne vecech je linux lepsi ... ale na hrani her to opravdu neni

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 02 bře 2007 15:01

jj to je pravda... linux se spis pouziva na servery kvuli velke stabilite systemu,ktera je zalozena na rozdelenych jadrech systemu


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů