e Recovery CD

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
kelme
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2007 20:56

e Recovery CD

Příspěvekod kelme » 16 bře 2007 21:03

Mohl by mi někdo prosim jak vytvorit presne eRecovery CD. Koupil sem Aspire 5612. Cesta je plocha - eRecovery Management a pak dam Burn Disc ale co pak mam vypalit, mam tam nabidku 4 veci. Poradite nekdo prosim????Diky. Kelme

crossetdante
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 01 led 2007 14:56
Bydliště: intraky zilina

Příspěvekod crossetdante » 18 bře 2007 16:38

no ktoru si vyberies, default factory - je windows s ovladacmi, user settings - to ti vypali win instalacku aj uz s tvojimi nainstal programmi.....

kelme
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2007 20:56

Příspěvekod kelme » 18 bře 2007 17:45

Diky za radu... :lol:

Marny
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 bře 2007 08:46

Re: e Recovery CD

Příspěvekod Marny » 19 bře 2007 08:47

kelme píše:Mohl by mi někdo prosim jak vytvorit presne eRecovery CD. Koupil sem Aspire 5612. Cesta je plocha - eRecovery Management a pak dam Burn Disc ale co pak mam vypalit, mam tam nabidku 4 veci. Poradite nekdo prosim????Diky. Kelme

Nemohl by si mi nekam na net hodit image ty instalacky?

groal
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 09 kvě 2007 12:43

Příspěvekod groal » 10 kvě 2007 09:16

Poradí mi někdo, jak mam znovu přeinstalovat Windows XP, při první instalaci jsem si zároveň vytvořil recorevy CD a mam ho uloženo na DVD, ale netuším, jak bych měl postupovat při případné reinstalaci. Stačí, když vložím CD do mechaniky a zrestartuji počítač, nebo musím restartovat stisknout klavesu Alt+F10 a pak vložit DVD? a ono mě to samo provede instalací? Nebo jak to je? Diky za návod. U normálního PC si poradím sám, ale u nooteboku si nejsem vůbec jistej.

leon

Příspěvekod leon » 10 kvě 2007 11:43

pokud mas Recovery na disku tak je rychlejsi to udelat z nej pomoci uvedene klavesove kombinace Alt+F10 ... pokud bys o Recovery z disku nejakou nahodou nebo zamerne prisel tak z DVD se to dela tak, ze z nej nabootujes (je treba v BIOSu nastavit boot z disku nebo pri startu F12 a vyberes si) a pak se to proste nainstali z DVD

lason
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 27 bře 2008 19:12

Ahoj

Příspěvekod lason » 27 bře 2008 19:22

čauky.. potřevoval bych od vás moc poradit koupil jsem si od kamaráda ACER 5612 intel duo Geforce 7300..... a vymazal jsem si celý win i se všema ovladačema. A prosím prosím jestli někdo máte tento notebook i se všema ovladačema. Jsem vůl. Teď mi jde polovina PC. Nejde mi "myš,tlačítka vedle klávesnice a když dávam hlasitost pomocí kláves Fn a šipky nahoru nic se nezobrazuje. " Díky za info i klidně na mail jirkahra@centrum.cz jsem laik a za rady díky. PS:poradili mi že je mám najít na stránkách ACERU,tam jsem stáhl vše na tento notebook ale nic moc. Díky MOC Jiří


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů