Win 7 ovladace pre Acer 5430 ktory ovladac?

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
pepo930

Win 7 ovladace pre Acer 5430 ktory ovladac?

Příspěvekod pepo930 » 08 lis 2009 19:47

Zdravim na stranke acer.cz su uz na moj typ notebooku ovladace pre Win 7 (Acer extensa 5430) ale neviem ktore ovladace pre grafiku mam stiahnut su tam na vyber dva tipy. a este jedna vec ma trapi pri spusteni hocijakej hry a pri puzity mensieho rozlisenia mi uplne zmensi obraz - vseko okolo je cierne :(

bernuska
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 22 čer 2009 19:31

Win 7 ovládače

Příspěvekod bernuska » 10 lis 2009 23:44

Mám w7 na notebooku ACER a pri inštalácii (mala som pripojený net) si W7 stiahol všetko čo potreboval nič iné netreba. Keďže som sa hrala a skúšala ovládač grafiky u mňa to je ATI Radeon nainštalovať tak my to vzalo ale zmizlo aero zobrazovanie (priehľadnosť okien) tak som to dala preč. Odporúčam inštaláciu W7 s pripojením internetom a nemal by si mať žiaden problém.

charmie

ovladace pro webcam

Příspěvekod charmie » 18 lis 2009 13:54

A povedlo se vam nainstalovat webcam? Ja jsem nenasel ovladace na win7, tka jsem zkousel Visty a nefunguje to :(

Odkud jste stahovali ovladace? Ja mam predinstalovanou verzi win7 a nic mi to stahovat nepotrebovalo, akorat tu webcamerku to nenainstalovalo :(

bernuska
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 22 čer 2009 19:31

Ovládače W7

Příspěvekod bernuska » 18 lis 2009 17:45

Mám notebook ACER Aspire 5535 tak ja som si stiahla ovládač na webcam priamo od ACER
http://gd.panam.acer.com/home/
Mám nainštalovanú Acer Crystal Eye webcam ovládač
Camera_Bison_2.0.0.20_Vistax86x64 je to na Vistu ale ide mi to aj na W7 a pokiaľ viem tak ovládače Visty idú na W7. Mne jedine nechcú ísť niektoré portable programy ale tie my nešli ani na Viste len na XP. Napíš akú webcam máš. Alebo skús GOOGLE.

pepo930

Re: Ovládače W7

Příspěvekod pepo930 » 20 lis 2009 18:26

mnoo ale mne tiez nainstalovalo tie ovladace samo s Microsoftu ale stale mi to robi dava hry do maleho formatu :(


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů