Jak na eRecovery Management

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
zvera
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 27 črc 2007 02:04

Jak na eRecovery Management

Příspěvekod zvera » 11 pro 2009 15:32

Zdravim, koupil jsem si NTB acer 4810TZG s Win Vista, nebylo u něj žádné DVD s Vistama, jen se při spuštění naistalovali. Chtěl bych se zaptat jak to udělám až budu chtít přeistalovat jen na čistej systém ? Vim, že tam je Acer eRecovery Management který umožňuje vypálení obsahu na DVD tak se chci zeptat jak si to mam představit, to jako vypálim obraz celýho disku a za 2 roky až ho budu přeinstalovávat tak ho tam zase nahraju ? Taky už tam mam naistalovanejch pár programů tak nevim jestli se to nevypálí i snimy ( chtěl bych prostě pak jen čistej systém) a co když ty DVD zaty 2 roky se nějak poškodí a nebudou fungovat ? A ještě jak je to s licenčním číslem který se vždycky zadávalo když jsem přeinstaloval Win XP, nikde tady totiž není. Prosím někoho kdo by mi tu problematiku po lopatě vysvětlil. díky

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na eRecovery Management

Příspěvekod stavač » 11 pro 2009 17:55

zvera píše:Zdravim, koupil jsem si NTB acer 4810TZG s Win Vista, nebylo u něj žádné DVD s Vistama, jen se při spuštění naistalovali. Chtěl bych se zaptat jak to udělám až budu chtít přeistalovat jen na čistej systém ? Vim, že tam je Acer eRecovery Management který umožňuje vypálení obsahu na DVD tak se chci zeptat jak si to mam představit, to jako vypálim obraz celýho disku a za 2 roky až ho budu přeinstalovávat tak ho tam zase nahraju ? Taky už tam mam naistalovanejch pár programů tak nevim jestli se to nevypálí i snimy ( chtěl bych prostě pak jen čistej systém) a co když ty DVD zaty 2 roky se nějak poškodí a nebudou fungovat ? A ještě jak je to s licenčním číslem který se vždycky zadávalo když jsem přeinstaloval Win XP, nikde tady totiž není. Prosím někoho kdo by mi tu problematiku po lopatě vysvětlil. díky

Takto: eRecovery managment je na to aby si si vytvoril obraz+ovladače tvojho os čiže visti v notbuku, ono je to preto keby ti trebarz odišiel HDD tak aby si si nainštaloval na nove HDD tvoj operačny system , to PQSERVICE sa spušta pomocov tlačidiel klaves ALT+F10 pri štarte notbuka keby si to preinštalovaval zo skriteho oddielu , ak by si chcel to preinštalovat aj z programami čo si si tam doinštalovaval trebarz ako priklad daky graficky program tak je na to najlepšie použit bud Acronis True Image alebo Norton Ghost15 v ktorom si nurobiš imake nainštalovaneho systemu a z takto uloženeho image si to obnoviš zhruba za 10 až 20min, na spodu notbuku maš prilepenu licenciu visti čo maš v notbuku, keby si nainštaloval XP do notbuku po viste a nedari sa ti to spustit zo skritej particie tak sa ti to podari pomocov Cute.
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů