Acer 5532

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Marien
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 02 kvě 2008 09:19
Bydliště: Zlín

Acer 5532

Příspěvekod Marien » 11 led 2010 21:26

Zdravím, dostal se mi do ruky tento notas Acer aspire 5532, dovezený z USA, je na něm W7, kolega, který jej vlastní tam však chce XP. Instalace proběhla bez problémů, jediné co se nenainstalovalo je wifina. Bohužel na stránkách Aceru je XP zakřížkované, tedy ovladače XP na něj neposkytuje. Zkoušel jsem ovladače XP z blízkých modelů, ale bez úspěchu. Nemáte někdo zkušenost s tímto modelem a hlavně s ovladači pod XP (wifi)? Model by měl obsahovat bud čip atheros nebo broadcom.
IBM TP T43p - noťas, který furt funguje...

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: Acer 5532

Příspěvekod stavač » 12 led 2010 05:14

Marien píše:Zdravím, dostal se mi do ruky tento notas Acer aspire 5532, dovezený z USA, je na něm W7, kolega, který jej vlastní tam však chce XP. Instalace proběhla bez problémů, jediné co se nenainstalovalo je wifina. Bohužel na stránkách Aceru je XP zakřížkované, tedy ovladače XP na něj neposkytuje. Zkoušel jsem ovladače XP z blízkých modelů, ale bez úspěchu. Nemáte někdo zkušenost s tímto modelem a hlavně s ovladači pod XP (wifi)? Model by měl obsahovat bud čip atheros nebo broadcom.


Tento notbuk sa predava aj na víchode a tu su stranky kde su ovladače:
http://acerfans.ru/drivers/1311-drajver ... -5532.html

http://acerfans.ru/search.html?cx=partn ... F1%EA#1339

nezabudni si tam nainštalovat Microsoft .NET Framework 2.0 aby ti fungovalo nastaveni displeja Acer ePower management vo Windows XP,
tento notbuk sa predava aj zo systemom WinXP
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů