Integrovany bluetooth

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
supakov
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2006 00:37

Integrovany bluetooth

Příspěvekod supakov » 15 srp 2006 13:56

Misto tovarni instalace Windows jsem si nainstaloval svoje vlastni a nemuzu ted rozchodit bluetooth. Ve spravci zarizeni se mi objevuje mezi zarizenima bez ovladace (jmenuje se tam Acer Module). Na prilozenem cd ani na webu s driverama zadny ovladac k bluetooth neni a windows si ani na netu pri automatickem vyhledavani ovladace nenajdou. Mate nekdo tuseni co s tim? Nikdy driv jsem bluetooth nemel a nepouzival...

Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvekod Nuke_Cola » 15 srp 2006 14:22


VK002
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 25 črc 2006 09:08
Bydliště: české Budějovice

Příspěvekod VK002 » 16 srp 2006 07:28

Taky jsem tento problém řešil u travel mate 4650, ale nevyřešil a vrátil jsem se k původním CD od acer. a ještě navíc, když jsem instaloval windows, tak mi to nechtělo vzít číslo z nálepky na notebooku.

Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvekod Nuke_Cola » 16 srp 2006 09:54

no neviem. ja som este neskusal preinstalovavat ten tovarensky win ale podla mna ked je na oficialnej stranke aceru ovladac na modry zub pre radu modelov 5510 do ktorej 5512 patri tak si myslim ze by to malo ist. aj ked je to na acer hong kong ci co :) rizojedi jedni.

supakov by mal vyskusat a podelit sa s nami o skusenosti, ze ci to ide ci nie ;)

VK002
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 25 črc 2006 09:08
Bydliště: české Budějovice

Příspěvekod VK002 » 16 srp 2006 10:26

No já jsem to na 4650 nerozchodil, sice ten ovladač to zařízení našel, ale pak ten program od WIDCOMM abych ten bluetooth nastavil atd, ten se nepodařil

supakov
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2006 00:37

Příspěvekod supakov » 16 srp 2006 16:23

Nuke_Cola: Tak uz jsem se dostal k tomu to vyzkouset. Ja jsem ovladace stahoval z acer-europe, tam zadne na bluetooth nebyly, s tim acer-honkong to byl dobry napad! Vypada to ze to jsou ty same jako v tovarni instalaci, na plose se vytvorila ikona My Bluetooth Places a jedna je taky v sys-tray. Bohuzel pri instalaci i pri pokusu o spusteni z tray ikony mi to hlasi Buetooth Device Not Found a ve spravci zarizeni je ono bluetooth zarizeni pojmenovane jako Acer Module stale bez ovladacu... nevim kde je chyba, bluetooth mam v ePower povoleny, modra ledka taky sviti.
Jeste to zkusim znova preinstalovat, ale vypada to blede.

VK002: s temi seriovymi cisly na nalepkach to bude nake divne... kdyz jsem mel minuly Acer notebook (z druhe ruky) tak mel na spodku taky tuhle nalepku (na Win Professional) a kdyz jsem chtel pouzit pri instalaci to licencni cislo tak mi ho to taky nechtelo vzit.
Tenhle notebook ma ale licenci na Home, tak ho vyzkouset nemuzu...
Asi to bude cislo jen pro ty tovarni Acer-Windows.

jfallada
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 29 srp 2006 22:15

Acer 8104

Příspěvekod jfallada » 29 srp 2006 22:22

Mám podobný problém. Při původní (tovární) instalaci jsem měl na ploše normálně ikony pro Bluetooth. Po pádu systému jsem celý systém obnovil ze zálohy provedené přes AcerCD. Pak jsem chtěl připojit telefon přes bluetooth a nic. Stáhnul jsem všechny ovladače z acer.com pro Evropu a stále nic. Teď zkusím nápad z tohoto fóra a o výsledku budu informovat

Lipi
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 13 zář 2006 01:16

Příspěvekod Lipi » 13 zář 2006 01:17

mam stejny problem s TM4270 - podarilo se nekomu uz nainstalovat ty ovladace ?

pasch

Konečně odpověď na nefunkční drivery BlueTooth TM 4650 serie

Příspěvekod pasch » 23 říj 2006 11:34

Dobrý den,
to je divné,novější verze driverů lze stáhnout zde ftp://ftp.support.acer-euro.com/noteboo ... 00/driver/ (nicméně se nedomnívám,že jsou určeny pro tento model).
---------------------
Výše je uvedena odpověď tech. podpory Acer. Samozdřejmě, byly to správné ovladače. Na mém Acer TravelMate 4652LMi fungují bezvadně.

Hezký den

ACERtechnik

Příspěvekod ACERtechnik » 15 pro 2006 22:01

Opravdu je takový problém zavolat do servisu a poprosit o ovladače ? :D

cqpc
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 28 pro 2006 10:44

Příspěvekod cqpc » 28 pro 2006 11:12

Mám problém vlastním ntb Acer Aspire 5100, chci se zeptat jestli tento ntb ma HW na Bluethoot, z firmy kde jsem ho kupoval napsané je, i v příručce, ale po nainstalovaní ovladaču z acer.europe, stále nefenguje, ani se nerozsvítí ledka, zapnutí, akorát hlásí BLuethoot not Device. Poraďte prosím někdo.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 28 pro 2006 12:39

nemá !!! Má stejnou sasi jako jiné modelové řady co ho mají Aspire 5100 ho nemá ! V manualu jsou popisy co vse se skriva v modelove rade aspire 5xxx to znamena vyssi verze bluetooth maji maji dokonce neintegrovanou X1300 grafiku. Ale aspire 5100 nemá bluetooth ani neintegrovanou x1300
tento účet již není aktivní.

Fazotron

Příspěvekod Fazotron » 28 pro 2006 12:42

cqpc píše:Mám problém vlastním ntb Acer Aspire 5100, chci se zeptat jestli tento ntb ma HW na Bluethoot, z firmy kde jsem ho kupoval napsané je, i v příručce, ale po nainstalovaní ovladaču z acer.europe, stále nefenguje, ani se nerozsvítí ledka, zapnutí, akorát hlásí BLuethoot not Device. Poraďte prosím někdo.


Mam ten isty model a mozem ti povedat ze sice je na sasi vedla wifi aj bluetooth ale hardwarovo tam neni.Takze bohuzial,jedine ak si dokupis nejaky cez USB

DS74

Příspěvekod DS74 » 02 led 2007 13:56

ACERtechnik píše:Opravdu je takový problém zavolat do servisu a poprosit o ovladače ? :D


Já bych poprosil o telefonní číslo na někoho kdo mi poradí, mám Aspire 5112 s integrovanou wifi bez BT. BT mám CF ale nejde mi rozchodit. Navíc ve windows jsou dva účty můj a administrátor a microsoft mi neporadí a číslo na acer jsem nenašel.
Pokud je nějaké středisko v praze kde si se mnou sednou a notebook mi vyladí jsem ochoten samozřejmně zaplatit ale jen někomu kdo to umí :lol:

crossetdante
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 01 led 2007 14:56
Bydliště: intraky zilina

Příspěvekod crossetdante » 02 led 2007 17:03

Mozem ti len tolko povedat ze ja som tiez mal iny ako tovarensky windows a nevedel som si nainstalovat kartu na internet od orange, a to niako, skusal som fakt vsetko tak som tam fukol tovarensky a slape to bezproblemov


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů