Extensa 5220 - nefunkční Wi-Fi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
NO HITS
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 22 zář 2007 22:27
Kontaktovat uživatele:

Extensa 5220 - nefunkční Wi-Fi

Příspěvekod NO HITS » 22 zář 2007 22:30

Dobrý den , zakoupil jsem tento notebook, nainstaloval windowsy i instalace ovladačů proběhla bezproblému až na ovladač Wi-Fi. Systém windows toto zařízení sice nalezne a ukáže jej jako neznámý síťový adaptér, avšak když nainstaluji ovladače (originální samozřejmě), tak se nic nemění a když se snažím přidat ovladač manuálně tak se to také nevede.
Můžete mě pls poradit? Děkuji

NO HITS
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 22 zář 2007 22:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod NO HITS » 23 zář 2007 10:23

A ješt ě sem zapomněl, když instaluju ovladač tak mě to napíše 2 chyby :
nejdříve:
The driver files you wish to remove will not be removed will not be removed as the corresponding card is not inserted

a poté :
The device may not be present or could have been ejacted/unplugged from the system. Inesert or reinsert Now

Nevím co s tím a ještě když zapnu tlačítkem wifinu tak mě to napíše:
Bezdrátová síť LAN aktivní

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 23 zář 2007 10:51

:roll: hmm...........no nevim cim tohle muze bejt....ale ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/extensa_5220/ tady mas a hledej a zkousej, je taky mozne ze je problem v tvoji wifi karte tohle taky nemuzes vyloučit :? no posledni varianta je napisat na acer web support s konkretnimi problemy......... :cry: uvidis co ti napisou

misoo9005
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 25 srp 2007 22:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod misoo9005 » 23 zář 2007 18:02

Ludia pomozte,naozaj neviem co s tym robit.Ten OS som mu instaloval ja,vsetko prebehlo bez problémov,len ta wifi karta sa vzdy tvari ako unknown device :?:Dik vopred za odpoved :)

NO HITS
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 22 zář 2007 22:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod NO HITS » 23 zář 2007 20:19

Dík ale na web aceru nenapíšu protože tam musím vybrat produkt na kterej mám dotaz a ten není podporován - svině :-(

NO HITS
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 22 zář 2007 22:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod NO HITS » 24 zář 2007 16:43

Tak už sem to vyřešil.
Zjistil sem že na FTP sou dostupný 3 ovladače pro wifi. Mě to furt podle produktu vnucovalo Atheros a přitom sem potřeboval Broadcom.

blackskull
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 12 lis 2007 19:54

Broad - Ather

Příspěvekod blackskull » 12 lis 2007 19:59

No a já jsem si dneska 5220 donesl domů, měl jsem připravenou nLite instalaci, seznam postupu instalace driverů. Když jsem je nahodil, tak po instalu Broadcomu se nic nestalo a nešel ani přepínač na NTB. Tak jsem ovladač přeinstalovával-dumal a pak jsem ho chtěl rozdělat,abych se kouknul na wifi kartu. Když jsem ho otočil, tak na krytu je samolepa ATHEROS. No tak jsem to zase zapnul stahnul její driver a wifi běhá. Tak nechápu postup Aceru, že takhle blbne a dává tam různý karty. Ale LAN mám Broadcomm.

roman3
píše často
Příspěvky: 383
Registrován: 19 bře 2007 17:23

Příspěvekod roman3 » 12 lis 2007 21:11

LAN je zakazdym v ramci jedneho radu notebookov rovnaka, pretoze ten cip je na zakladnej doske, kdezto wifi sa vacsinou dava do miniPCI prip. miniPCIe, takze tam zalezi od toho, ktore wifi moduly maju prave poruke...


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů