nefukcni wifi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
sanbibi
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 22 úno 2007 06:20

nefukcni wifi

Příspěvekod sanbibi » 11 úno 2008 23:40

Mam travelmate 4270 a po preinstalovani jsem si znovu nastavila bezdratovou sit, ale nejde mi to a ja jsem v koncich. kliknu na to a objevi se povolovani a pak pripojeni selhalo. tlacitko wifi zapinam vypinam ale nic nesviti ani se neukazuje zda je avable. vi nekdo?

shane541

Příspěvekod shane541 » 12 úno 2008 09:26

ako si to preinstalovala? nas tam spravny driver na wifi?

sanbibi
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 22 úno 2007 06:20

Příspěvekod sanbibi » 12 úno 2008 23:21

mno celej windows, komplet. prave mam problem ho celej nejak dat dokupy, nejdou mi na tom zadny ovladace a tak je to des. ale nikdo mi neporadi a servis je desne drahej kolem 250dolacu za hodku

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 13 úno 2008 15:17

kup si externi wifi kartu! do usb nebo do pcmia slotu a je to

shane541

Příspěvekod shane541 » 13 úno 2008 16:03

sak ale ked ma zabudovane wifi, tak externe nepotrebuje....
normalne chod na stranku acer, a tam si najdi vsetky ovladace. stiahni, nainstaluj, hotovo.

bafo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 13 úno 2008 20:50

Ovadace

Příspěvekod bafo » 13 úno 2008 20:59

ahoj, veskery ovladace pro tvuj model najdes tady : ftp://ftp.acer.cz/notebook/travelmate_4720

Jeste se zkus podivat na spodni stranu notebooku, kde by mela byt nalepka s napisem contain transmiter module a za dvojteckou je model, bud tam bude Intel, Atheros nebo BCM (BroadCom), podle toho vyber spravny ovladac a samozrejme podle systemu.

shane541

Příspěvekod shane541 » 03 bře 2008 11:17

ja mam teraz podobny problem. wifi doteraz islo a zrazu neide. nemam s tym moc skusenosti. tak prosim pomozte.
1. v sietovych pripojeniach mi okazuje enabled, ale disconnected. launch manager po stlaceni tlacidla ukaze "no device"
2. v device manager sa ukazuje ako spravne nainstalovana a fungujuca spravne
3. skusil som odinstalovat driver a fyzicky ju odpojit + zrusit sietove pripojenie. zapol som a vsetko OK wifi tam nebola.
4. zalozil som kartu, zapol. vsetko ako ma byt, teda nasiel sa novy hardware - broadcom wireless..., nainstaloval som driver, zariadenie je nainstalovane a pripravene na pouzivanie.
5. vytvorene nove sietove pripojenie, spravne nastavenie vsetkych parametrov (IP...)
6. stale to iste: disconnected aj ked je v pripojeniach "enabled"

dufam ze neodisiel hardware, prosim poradte :cry:
a mozno su len nejake specialne nastavenia...


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů