Problém s notebookem - černá obrazovka

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
Asheen
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2009 12:48

Problém s notebookem - černá obrazovka

Příspěvekod Asheen » 21 bře 2009 12:52

Dobrý den, mám od listopadu minulého roku nový Asus X53series, operační systém Windows Vista.

Stává se mi, že najednou zčerná obrazovka, není na ní nic vidět - jakoby se počítač vypnul - ale evidentně běží, ikonky svítí, je slyšet, že pracuje. Nelze nijak obnovit, nereaguje na ctrl + alt + del, na myš, na klávesnici...musím to natvrdo vypnout. Většinou tím ztratím nějaká data (práce na internetu....), je to nepříjemné.
Počítač je jinak bez problémů, je nedávno prověřený proti virům, všechny aktualizace stahuji. Můžete mi prosím poradit?

Asheen
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2009 12:48

Re: Problém s notebookem - černá obrazovka

Příspěvekod Asheen » 21 bře 2009 13:02

Asheen píše:Dobrý den, mám od listopadu minulého roku nový Asus X53series, operační systém Windows Vista.

Stává se mi, že najednou zčerná obrazovka, není na ní nic vidět - jakoby se počítač vypnul - ale evidentně běží, ikonky svítí, je slyšet, že pracuje. Nelze nijak obnovit, nereaguje na ctrl + alt + del, na myš, na klávesnici...musím to natvrdo vypnout. Většinou tím ztratím nějaká data (práce na internetu....), je to nepříjemné.
Počítač je jinak bez problémů, je nedávno prověřený proti virům, všechny aktualizace stahuji. Stává se to nepravidelně, někdy tři dny nic a někdy dvakrát denně. Hry nehraji, nezáleží to na spuštěných programech (stalo se to při spuštěném Adobě PS i při Notepadu.
Můžete mi prosím poradit?

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 21 bře 2009 13:41

Poradil bych udelat cistou instalaci OS a pokud to bude stale delat, zajit do servisu.. Muze to byt vic veci..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů