DELL Inspiron 6400

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
majki

Příspěvekod majki » 11 pro 2006 14:01

Ale prd...ja nejsem na tyhle low end CPUcka, vzdyt tam je Core 2 Duo :lol:. A to ma nahodou krasnou spotrebu na to, co vsecko umi.

Njn, holcina je krapet kreativni (proto asi taky brigadnici v medialce :lol: )

Sias
píše často
Příspěvky: 102
Registrován: 10 pro 2006 12:12

Příspěvekod Sias » 11 pro 2006 14:18

Heh :D :D :D

To jsi me dostal s tim procakem :D :D

:wink:

//Krevety: citace!! viz vyse


Omlouvám se..

Mimochodem, abych se vrátil ke Core Duo, tak si myslím, že při běžné práci nebude moc velký rozdíl ve výkonu.

swatji

To majki

Příspěvekod swatji » 29 pro 2006 08:34

Prosím tě který typ 6400 máte? Essential nebo Medium? Já si totiž nejsem jistej zda ten Essential s procesorem T2050 jed Core2 duo nebo jestli to není náhodou jen obyčejný dual core. Chystám se koupit noťas ale jediné co vím tak že to bude Dell Inspiron ale nevím jestli jít do 6400 nebo 1501 :?:

swatji

Příspěvekod swatji » 29 pro 2006 08:50

Zdravím vás poradil by mi někdo z vás který noťas vzít? a prosil bych i důvod proč ten jo a ten zas ne. Předem moc děkuji

majki

Příspěvekod majki » 31 pro 2006 10:07

swatji: ted jsi me zaskocil, uz si fakt nepamatuju. Tehda v nabidce Core 2 duo ani nebylo, ale nebyl jsem linej, zved jsem telefon a zavolal si do Dellu a sup, hned mi tam Core 2 Duo nabidli :lol:

A k te druhe otazce, prolez si cele forum, zacinat tady 125. flame o tom, proc ten notebook ano a ten druhy ne, to uz mi fakt leze na nervy.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 31 pro 2006 15:59

Accidental Damage Protection ma presne podmienky (zrovna vcera som na ne hladal link, ale nenasiel som; zavolaj do Dellu, tam by ti ho mali vediet dat). Proste na co vsetko sa nevztahuje, aka je procedura, ako dlho trva vybavenie od nahlasenia po novy NB (cca 1-2 tyzdne) a pod.

Ono to vlastne nie je nic ine len poistka (cize sa uzatvara zmluva s viacmenej poistovnou), akurat specialne sita pre notebooky Dell.

C.

voste
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007 15:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod voste » 30 čer 2007 21:52

Cau,mmel bych taqkovy dotaz.Mam tento notebook a pokud je zavreny,nesedi uplne presne.Vykla se,je tam mezirka.Kdyz ho treba nesu,tak se to otrasa,protoze to nesedi primo na sobe.Mate s tim nekdo zkusenost??Asi to budu reklamovat,protoze to mi neprijde moc dobre.Jinak je to ale dobry notebook,hlavne vydrz s lepsi baterkou je asi 5 hodin a to je super!

britanie
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 03 čer 2007 21:00

Příspěvekod britanie » 20 črc 2007 19:48

nevite kde zjistim teplotu u tohohle notase?

TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvekod TomZ » 01 čer 2008 18:53

Vi nekdo ve speed fanu u toho notebooku co ktera teplota znamena?
HD0 - predpokaldam harddisk - 42st
Temp1 - nevim - mam 67st
DIMM - pameti? - 38st
Temp4 - nevim - 38st
CPU - procesor?-ale RMClock mi ukazuje jinou o dost nizsi teplotu.. - 46st - v RM clock jen 31
GPU - grafika? - kdyz je integrovana? - 40st.

Hlavne by me zajimala Temp1 - zlvastni ze na slunicku byla nizsi nez kdyz jsem ted uvnitr pri teplote cca 20
Forget the past, the future is now, the present`s gone..


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti