Ctecka karet Vostro 1500

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Mirach
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 02 črc 2007 21:48

Ctecka karet Vostro 1500

Příspěvekod Mirach » 11 lis 2007 20:53

Zdravim, mam problem se ctenim pametovych karek memory stick pro u Vostra 1500. Ostatni typy karet mi ctecka nacte uplne vpohode, ale u memory sticku se objevi ze sem kartu pripojil a to jak v hlavnim panelu, tak v tento pocitac jako vymenny disk, ale kdyz chci kartu otevrit tak na me vyskoci hlaska ze mam vlozit disk do jednotky memory stick. Zkousel sem nainstalovat vsemozne ovladace ale nic se nechytlo. Nesetkal se nekdo z necim podobnym, nebo nevi nekdo kde muze byt chyba??? dik

Sislik
občas něco napíše
Příspěvky: 92
Registrován: 27 led 2007 20:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sislik » 14 lis 2007 08:34

ja pouzivam Memory Stick Pro DUO pres redukci a cte ji bez problemu, zkus tu karty v jinym zarizeni, jeslti neni treba nahodou vadna
Dell Vostro 1500 [Core 2 Duo T7500, 4GB RAM, 15,4" WSXGA+ (1680x1050), GF 8600M GT 256MB, 120GB 5400rpm, Vista Business 64b SP1 ENG]
Moje vlastní recenze - http://dell.sislik.net/
Dell Vostro forum - http://dell.sislik.net/forum/

jir

Re: Ctecka karet Vostro 1500

Příspěvekod jir » 18 pro 2007 18:07

Mirach píše:Zdravim, mam problem se ctenim pametovych karek memory stick pro u Vostra 1500. Ostatni typy karet mi ctecka nacte uplne vpohode, ale u memory sticku se objevi ze sem kartu pripojil a to jak v hlavnim panelu, tak v tento pocitac jako vymenny disk, ale kdyz chci kartu otevrit tak na me vyskoci hlaska ze mam vlozit disk do jednotky memory stick. Zkousel sem nainstalovat vsemozne ovladace ale nic se nechytlo. Nesetkal se nekdo z necim podobnym, nebo nevi nekdo kde muze byt chyba??? dik

Stejne hlasky jsem zazil v konfiguraci PC-ctecka-kartaSD, pozdeji se ukazalo, ze jeden z kontaktu v ctecce byl zdeformovany, ale slo to spravit metodou McGyver. Tady bude muset naklusat McDell. :D


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů