Asus F3SG-AS145C a otázky k němu

notebooky Asus a vše kolem nich
Benobi
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 02 črc 2008 20:56

Asus F3SG-AS145C a otázky k němu

Příspěvekod Benobi » 31 črc 2008 13:34

Nu před časem jsem si koupil tento nt:

http://www.alza.cz/asus-f3sg-as145c-d96106.htm

a jsem s ním spokojený jen, to je můj první výkonější stroj a ještě k tomu s vistama, prot mám pár otázek, které budu postupem času ještě doplňovat. Prosím každého kdo by mi vždy dokázal pomoci ať napíše co si o tom myslí. Díky moc za každou odpověď

Otázka č.1 - Převádí Divx na dvd v programu ConvertXtoDvd na své starém pc když tento program spustím nejde dělat nic jiného, tady na nt vesele surfuju nebo dělám dalších x věcí, je to příjemné, ale někdy bych chtěl aby se to převádělo rychleji. U programu je priorita nastavena na kritickou a stejně je procák zatížen ani ne z 60%. Prosím co nastavit aby mi nt jel na 100% a převod byl rychlejší?

Otázka č.2 - Jak mám vypnout ty asusácký bezpečnostní prvky? V nastavení po startu nejsou ale vždy se spustí několik programů které zpomalují spuštění.

Otázka č.3 - Jak moc se zvedne výdrž baterie když snížím výkon cpu, ale jak displaye nechám na 100?

Otázka č.4 - Ve vistách je na spuštění TV Win. media center, jde tento program nahradit nějakým jiným? Třeba programem od mé TV karty leadtek?

Díky za každou odpověď. Další otázky postupem času ;-)

polo

Příspěvekod polo » 31 črc 2008 15:40

1. (Pokial mas ten book z to ho linku) tak jedine rychlejsi disk by ti pomohol pripadne externi disk cez e-SATA ci Fire-Wire atd.
2. najlepsie bude ked zmazes vsetky asus utility ktore nepouzivas (resp. niesu dolezite teda 3/4 z nych tomu odpovedaju)
3. Vydrz sa zvedne celkom dost ale to najlepsie uvidis ked to vyskusas...Na CPU skus pouzit RMC budes moct este trosku viac znizit napatie ako to ide automaticky resp. budes moct CPU kontrolovat...

4. Malo by to ist cez program od vyrobcu TV karty pohladaj na jeho webe....
Naposledy upravil(a) polo dne 22 úno 2009 04:14, celkem upraveno 1 x.

Benobi
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 02 črc 2008 20:56

Příspěvekod Benobi » 02 srp 2008 15:15

4. ta tv karta je přímo v nt a výrobce bude asus, ale co to je přímo za kartu nevím
nevíte někdo kde to najdu?
díky

Mar-Gec-Al
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 07 kvě 2008 17:50

Příspěvekod Mar-Gec-Al » 02 srp 2008 16:15

4. ta karta může mít různé výrobce. Třeba já mám v M51Sn TV kartu od nějaké firmy YUAN...

Benobi
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 02 črc 2008 20:56

Příspěvekod Benobi » 02 srp 2008 16:19

jj to jsem našel na stránkách ASUSU taky, ale žádný soft tak k tomu nebyl jenom ovladače :-(
já bych potřeboval nějakou náhradu za w media center bo ten nahrává do divnýho formátu

Mar-Gec-Al
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 07 kvě 2008 17:50

Příspěvekod Mar-Gec-Al » 02 srp 2008 19:15

někde tam mají nějaký soft na to... kdyžtak si zavolej na servis ASUSu a optej se jich na to. Vím, že něco mi ten technik radil. Každopádně jakejkoliv soft na přehrávání televize by na to měl jít - jestli takovej existuje:D

Benobi
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 02 črc 2008 20:56

Příspěvekod Benobi » 21 úno 2009 22:42

OK takže zatím jsem s notasem spokojen, ale v poslední době se mi stávají drobné problémky a tak k nim směřuji novou sérii otázek.

1) docela často se stává že cpu jede na 100% i když nedělám, a pomůže jen restart. (občas se mi ukáže že ff zabírá 60% cpu)
2)když zapnu notas bez připojení na eletriku tak běží strašně pomalu i když mám nastavenu kvalitu a rychlost notasu jako by byl v eletrice
3) a za třetí díky za snahu pomoci
dík

Benobi
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 02 črc 2008 20:56

Příspěvekod Benobi » 21 čer 2009 21:21

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=559165

zdravím vás, potřeboval bych se zeptat zda by se do toho nedalo koupit nějaké lepší paměti, které by zlepšili výkon
díky moc


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů