ASUS F3KA-AP012

notebooky Asus a vše kolem nich
centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 12 bře 2009 21:31

"něco přes dvě" je krásná výdrž, co bych za to dal..
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

Mining
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2007 13:52

Příspěvekod Mining » 20 bře 2009 18:33

Ahoj. Potřeboval bych poradit, kde bych mohl sehnat nový větráček. Nikde jsem na něj nenarazil. Dnes mi z ničeho nic vypověděl službu. Zkoušel sem ho i čistit a promazat WDčkem, ale větráček se ani nehne. Jsem nucen fungovat bez něj. Notebook je sice pěkně tichý ale teploty při běžné práci(internet, filmy, hudba) jsou kolem 65 stupňů, z čehož moc nadšený nejsem. S větráčkem byla teplota cca 45°C.

Jestli jste už někdo podobný problém někdy řešili, tak prosím poraďte. Nemusí být originál od Asusu, je mi to celkem jedno.

Jo a ještě jeden dotaz: Teď když mi nehučí větrák, tak slyším HDD. Dělají se i nějaké opravdu tiché disky, popřípadě notebooky, nebo bych chtěl už moc? :)

nManJofo
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 21 srp 2007 13:14

Příspěvekod nManJofo » 20 bře 2009 18:36

Kup si SSD - garantovanych 0dB(A) :) Ale stoji nie zrovna malo

PapekZ

Re: Praské šasí

Příspěvekod PapekZ » 22 bře 2009 10:47

dalnik píše:Jestli vám někomu prasklo šasí tal stačí notebook zaslat do servisu kde plasty záručně vymění , tedy pokuď máte noťas ještě v záruce.


Zdravím. Stalo sa mi, že notebook mi praskol pri tom kĺbe. Ako tak čítam tak sa to stalo asi viac ľudom. Kamarátovi to už raz vymenili v rámci záruky a tiež mu to prasklo znova. Chcem sa spýtať či to náhodou niekto neriešil pomocou toho znaleckého posudku a či ho náhodou aj niekto nemá? Problém je v tom, že už sa mi končí pomaly záruka a keď mi to vymenia a praskne mi to znova to sa mi páčiť nebude. A keď človek môže dostať celú sumu tak prečo to neskúsiť.

zlo.obr
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 26 říj 2008 15:03

Příspěvekod zlo.obr » 25 bře 2009 20:18

ahoj.Jakou verzi Catalyst (driveru ) použivate ??

Ghull
občas něco napíše
Příspěvky: 63
Registrován: 05 zář 2007 20:55

Příspěvekod Ghull » 25 bře 2009 23:28

vždy po měsíci nové, takže právě teď modded 9.3
ASUS F3KA-AP012C [WIN XP pro] +2Gb RAM

Kamik
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 06 lis 2007 11:57

manual

Příspěvekod Kamik » 26 bře 2009 16:03

Nema niekto k tomuto notasu servisny manual potreboval by som ho rozobrat. Alebo odkial ho stiahnut . dakujem

peter125

Příspěvekod peter125 » 26 bře 2009 16:18

Nemáte niekto najnovšie ovládače na grafiku k tomuto notebooku?
Na stránke Asusu sú najnovšie obládače Verzie V8.401.

zlo.obr
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 26 říj 2008 15:03

Příspěvekod zlo.obr » 26 bře 2009 19:39

mam taky 9.3 ale příjde mi že hry bežej huř než u předchozích pro to se ptam.

Overdose

Příspěvekod Overdose » 02 kvě 2009 07:48

podarilo sa vam niekomu rozchodit v citacke 16 GB kartu? PC beepne, ze ju zaregisrtoval, ale neotvori, nenajte ani v "mojom pc", vobec s nou nevie dalej pracovat

Fuckub
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 05 kvě 2009 10:10

Závada v F3KA

Příspěvekod Fuckub » 05 kvě 2009 10:18

Tak mám F3KA a mám ho necelý roka už mám skoro 2 měsíce velikou chybu.Zavíral jsem běžně,pečlivě noťas ale neohl se mi z nějakých důvodů kloub pro zavírání v levém úchytu (z pohledu na obrazovku) a vyrvalo se to tudíž ze šroubů a vylomilo to kus plastu zezadu,takže mi to defakto drží u té jedné strany jen na kabelech což není příjemná záležitost.Myslíte že by mi vzali reklamaci?Spíš se to budou snažit hodit nějak na mne.Problém možná bude v tom že jsem noťas už otvíral a přidával RAMky,ale to s tím logicky nemá nic společného.

Díky za názory :idea:

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 05 kvě 2009 18:53

Zkus to... Meli by ti to uznat... Ja jsem taky do Zuzanky rval dalsi ramky a harddisk, mam tam oblepeny kabely svoji lepici paskou a pohoda. Uznali mi praskly plast..

Fuckub
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 05 kvě 2009 10:10

reklamace

Příspěvekod Fuckub » 05 kvě 2009 21:02

A přec co a jak jsi to reklamoval-kam se mám obrátit?Nerad bych někam daleko jezdil aby mne pak poslali někam.A co s tim udělali?Oprava?Výměna?Vrácení peněz?Díky moc.Zkusím.

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 07 kvě 2009 08:51

Co jsem opravoval: prasklý plast v pravém dolním rohu klávesnice a nefunkční zavírání na pravé straně
Jak jsem to opravoval: přes stránky Asus, nahlásíš tam co s tím je, dostaneš číslo, objednáš přes jejich stránku DPD, zabalíš notebook, přijede DPD a odveze notebook
Jak to bylo opraveno: výměna plastu, seřízení mechanismu zavírání (možná výměna, nevím)
Trvalo to ale dlouho. Lidé tu říkají do týdne je to zpět. Já to měl na 4 týdny. Ale přiveze to DPD a teď je to v pořádku.
Ovšem když ti to neuznaj, tak platíš DPD a to je docela pálka. Tušim něco přes litr...

peter125

Příspěvekod peter125 » 08 kvě 2009 13:08

Neupli by ste mi prosim Vás niekto nové ovládače na grafiku k tomuto notebooku?
Ďakujem.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů