Asus K50AB-SX010

notebooky Asus a vše kolem nich
Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 17 srp 2009 14:11

Vyměníš sám otázka pár šroubků a deseti minut....
MSI GT735

majky358

Příspěvekod majky358 » 17 srp 2009 16:23

ja ho jedu tez koupit - tento notebook asi tak jeden z mala ktory ma heru grafiku a dobru cenu -
btw vyrobca da do all vselijake technologie ako je ice cool a tak ale v skutocnosti to pomoze mozno trochu vic... je nejaka ina vydrz baterie ked dam iny mod na power 4 gear ???
kdyz si ho koupim tak napisu svoj nazor -

NA TOMTO NTB FUNGUJE XP - STACI READNUT NEJAKE DISKUSIE
A OVLADACE SI NAJDETE -
NAPRIKLAD TU -
http://www.asustreiber.de/downloads/win ... 18-treiber

Obrázek

polopo54
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 17 črc 2009 14:57

Příspěvekod polopo54 » 18 srp 2009 16:02

Tziky píše:Jo pojedou ti v pohodě :wink:


A aby jely v pohodě tak mám použít normální ovladače na visty?

lordhagen8
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 02 bře 2009 19:51

Příspěvekod lordhagen8 » 19 srp 2009 08:45

ake hry na tomto notebooku hrajes ???

polopo54
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 17 črc 2009 14:57

Příspěvekod polopo54 » 19 srp 2009 13:27

Jak se lze dostat do BIOSu? Problikne mi logo ASUS a pak už se hned načítají windowsy 7 takže nevím co zmáčknout...chci tam proto, že se mi pod W7 nepodařila zprovoznit HD4570..nějaká rada?

EDIT: Prosím pomozte někdo...nejsem schopnej pod W7 rozchodit 4570ku...jediná rada co sem sehnal na internetu je v biosu cosi přepnout ale tam se nemůžu ani za boha dostat...nevím jak...

EDIT2: Kartu jsem už rozchodil, teď mám ještě jinej problém, během Skype hovoru nedokáže notebook přehrát žádný jiný zvuk, ze hry, mp3, nic...

Allesio
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 26 srp 2009 21:30

Příspěvekod Allesio » 26 srp 2009 21:34

Už to nejspíš nebude aktuální, ale do BIOS-u se leze pomocí F2.
Jo a s hlučností větráčku mám taky občas problémy, sem tam po probuzení z režimu spánku se spustí a není k zastavení. Pomůže jen vypnout-zapnot ntb. Někde jsem četl, že tento problém řeší nová verze BIOS-u, ale odzkoušeno nemám, kdyžtak někdo nahoďte zkušenosti... :wink:

j_m
píše často
Příspěvky: 348
Registrován: 11 kvě 2009 10:33

Příspěvekod j_m » 28 srp 2009 12:09

zdravim, kamarat si chcel kupit tento ntb (alebo Acer Aspire 5536G-644G50MN - ma taky isty cpu aj gpu) ale odhovaram ho od tychto modelov lebo som sa docital ze tento Asus (a ten Acer asi tiez) ma kriticke teploty na CPU a GPU pocas hrania. Na Asus fore a aj na czechcomputer diskusii uvadzaju ze teplota na CPU v necinosti nejde pod 60C a pri zatazi sa vysplha na 85C na CPU a na 95C na GPU, co je neskutocne vela. Skusali ste niekto nechat spusteny Hw monitor pocas hrania a odmerat to? Lebo nema vyznam merat teploty po zatvoreni hry, lebo akonahle sa zataz znizi tak teplota klesne v tej sekunde aj o 10C.
Su to fakt kriticke teploty a uvadzaju to viaceri ... a to som si myslel ze sa moj MSI EX623X prehrieva ked ma na grafike geforce 9500GS 77C pocas hrania ale ako vidim tak je to luxus teplota.
Tak ake mate teploty pocas hrania?
Lenovo Thinkpad T530, 15.6" HD+, Core i7 3610QM, 256GB SSD Samsung 840 PRO, NVidia NVS 5400M ... + dock + 24" 1920x1200 LCD Samsung
Lenovo Thinkpad T400 14" + dock
HP Probook 4330 13.3"
MSI EX623X 16"
Dell D410 12.1" + dock
Dell CP M233
...

Martasator
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 04 zář 2007 13:01

Příspěvekod Martasator » 03 zář 2009 21:50

právě jsem si pořídil tento notebook, mám problém s vadným subpixelem, ne že by mi to nějak vadilo, je to nahoře, takže nejde ani vidět, ale píšu sem proto, protože sem si ho kupoval před dvěma dny a měl vadnej subpixel uprostřed displeje, tak sem ho šel vrátit a dostal peníze, koupil jej jinde, spustil a měl radost, že nemá vadnej displej, ovšem po chvilce sem si skoro úplně nahoře všiml jednoho subpixelu. Proto se ptám, má ještě někdo tento problém, nebo to je jen náhoda, že ze dvou kousků jsou oba "vadný". Tady ten už vracet nebudu, nahoře mi to nevadí, jen mě zajímá, kdo jim dodává ty displeje, že to má vadný body, nebo to je náhoda?

EDIT: Takze vidim, ze s tim nikdo jinej nemate problem, takze to u me asi byla blba nahoda. Dobra, ale ted bych potreboval poradit, kde sezenu ty programky od asusu, jako je ten smartlogon a tak a jeste ovladace na windows 7, na jejich strankach sem to nenasel, i kdyz je pravda, ze sem se na to za chvilku vykaslal, protoze rychlost jejich serveru je otresna. Diky za rady

Allesio
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 26 srp 2009 21:30

Příspěvekod Allesio » 04 zář 2009 23:36

Ahoj, tak jestli si chceš dobrovolně zasírat comp adwarem, tak prosím:

http://support.asus.com/download/downlo ... uage=en-us

Já osobně jsem většinu hned vyházel, ale někomu se to třeba hodit může. Jo a s tím vadným pixelem to bude nejspíš sakra náhoda, já jsem v klidu a zatím jsem to tu na fóru nikde nečetl ani od ostatních...

Martasator
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 04 zář 2007 13:01

Příspěvekod Martasator » 05 zář 2009 15:25

diky za odkaz, ty jejich stranky me stejně nějak blbnou. Prave sem to chtěl kvůli tomu smartlogon, to už sem našel na jinejch stránkách, ale napsalo mi to, že aplikace běží jen na počítačích značky asus, no tak na to kašlu, stejně nemám na přihlášení daný žádný heslo :) Jen sem chtěl zkusit jak to funguje :)

Allesio
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 26 srp 2009 21:30

Příspěvekod Allesio » 06 zář 2009 20:57

To je divný, mě ty stránky choděj v poho. Jen bacha při downloadu to chce vybrat pouze ''global'', jinak to stahuje pomocí nějakýho DL agenta.
Na Jamese Bonda si ale hrát nepotřebuju, takže si při logování vystačim s klávesnicí. :)

Martasator
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 04 zář 2007 13:01

Příspěvekod Martasator » 18 zář 2009 23:41

můžu se zeptat jaký máte u tohoto notasu hodnocení?

Mám W7 a hodnocení mám:

procesor: 4,8
RAM: 5,0
Grafika: 4,1 !!!
Herní grafika: 6,0
HDD: 5,1

je to dost divný, že rozdíl mezi grafikou a herní grafikou je skoro 2 body, to sem nikde neviděl. Asi bych řekl, že je chyba v ovladačích, protože jak sem vyčetl, tak jak sou tu ty dvě grafiky a na jednu se nainstaluje ovladač, tak pak nejde přepnout, protože by naskočila modrá smrt po startu, ale mě de v klidu přepnout, přitom mám nainstalovaný nejnovější ovladače od ati, a ted tam byla nějaká aktualizace a stejně se nic nezměnilo.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 5 hostů