Lamborghini VX6

notebooky Asus a vše kolem nich
danmars
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 06 črc 2011 20:31

Lamborghini VX6

Příspěvekod danmars » 06 črc 2011 20:34

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat uživatelů NTB ASUS VX6 Lamborhgini na zkušenosti. Zajímaly by mě tyto věci:
• Kvalita šasi – jedná se o 12ku a předpokladem je časté přenášení
• Výkon procesoru – k procesorům Atom jsem malinko skeptický, ale to pramení spíše ze zkušeností s jejich předchůdci, cca 2,5 roků nazpět
• Výkon grafické karty – viděl jsem nějaké videa na youtube, ale raději si vyslechnu Váš názor
• Větrání, chlazení, zahřívání – je slyšet větráček v zátěži / během kancelářské práce / brouzdání na netu? Např. můj současný Acer 1810T je natolik hlučný, že nemohu skypovat bez externího mikrofonu, protistrana mě jinak neslyší.

Ještě jaká je reálná výdrž notebooku? Četl jsem, že při kancelářské práci i 5 a půl hodiny, je to tak?

Děkuji Vám mockrát za cenné odpovědi.

Maklara
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 14 úno 2007 22:21

Re: Lamborghini VX6

Příspěvekod Maklara » 09 črc 2011 18:15

K NTB ASUS VX6 Lamborhgini moje zkušenosti. Mám ho od listopadu 2010 a už potřetí odešel led display (dvakrát byl kompletně v servisu v rámci záruky vyměněn).Příští týden ho tedy jdu vrátit a budu chtít peníze zpátky.

Nicméně k Vašim dotazům - šasi je kvalitní, nikdy nebyl problém
Výkon procesoru – rychlost procesu byla pro mne dostačující, záleží na práci, já ho měla pro kancelářské upotřebení, přehrávač hudby a filmů
Výkon grafické karty – nepozorovala jsem žádný problém
Větrání, chlazení, zahřívání – notebook je velmi tichý a zahřívá se standardně

reálně bych řekla tak vydrží 4 hodiny, spíše záleží na vysokosti jasu

danmars
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 06 črc 2011 20:31

Příspěvekod danmars » 09 črc 2011 23:05

Děkuji za reakci. Tak je možné, že se jedná o vadu Vašeho kusu. Měli by Vám vrátit peníze. Mohu se zeptat, zda tam máte od koupě Win 32 bitů nebo 64 bitů. A kolik se Vám ve Windowsu zobrazuje paměti RAM?

Děkuji.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů