Asus G73JH

notebooky Asus a vše kolem nich
Teroo
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2007 22:47

Příspěvekod Teroo » 01 led 2012 12:28

nevie niekto ako sa vola ovladac aby mi fungovali klavesy pod displejom, jeden je tusim na prepinanie displeja podla hry filmu a atd, a druhy co nataktuje cpu .. po stlaceni sa nic nedeje.. kedze som robil novu instalaciu win.. dakujem :?
ASUS G751JY-T7079H, i7vPro 4860HQ, 32GB RAM SAMSUNG, N-VIDIA GTX 980M, SAMSUNG SSD 256GB + SAMSUNG SSD 840 PRO.

sirotekm
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 24 čer 2011 22:48

Ovladače - rozlišení

Příspěvekod sirotekm » 08 led 2012 16:14

Prosím "orgasmic", mohl by jsi mi tedy blíže popsat jak na tu instalaci ovladačů v nouzovém režimu ? Nikde na fóru jsem to nenašel.
Děkuji.

Marcos
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 04 lis 2006 17:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Marcos » 26 led 2012 11:39

Čaute. Vím že budu vypadat za blbce, ale zeptám se. :) Měl jsem na svém Asus G73 dost vysoké teploty na cpu a gpu. Takže jsem notebook rozebral, přepastoval oba chipy a zase složil. Vše opatrně, s žádným násilím. S teplotama vše ok, šly rapidně dolů a tedy spokojenost. Ale přestalo mi fungovat podsvícení klávesnice. Kdo to měl kdy otevřené tak ví, že z klávesnice vedou na základní desku dva spoje. Jeden plochý a široký je přímo pro klávesnici, jeden plochý úzký je dle všeho pro podsvícení. Nestalo se to někomu, nějaký fígl? Díky za případnou radu.
> Asus G73 / BackTrack5 <

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9097
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 26 led 2012 12:06

Budes to musel znovu rozebrat a kablik spojit. Prelepuje se jeste tou paskou a opatrne klavesnici umistit. Staci s ni blbe hnout a kablik se vypoji.
Asus ROG Strix G18

Marcos
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 04 lis 2006 17:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Marcos » 26 led 2012 16:08

Tak jsem zkontroloval káblík, po sundání klávesnice byl v konektoru. Pro jistotu jsem jej odpojil, zapojil zpět a dle rady jeho pozici v konektoru pojistil páskou. Bohužel žádná změna, podsvícení nefunguje. :(
> Asus G73 / BackTrack5 <

Vallcor
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2012 23:42

Příspěvekod Vallcor » 29 led 2012 23:49

Zdravíčko...Vyskytl se mi dosti nepříjemný problém. Mám G73j s ATI 5870. měsíce hraju BF3 kompletně bez problémů a dneska mi po minutě hrani, možná ani ne spadne celý systém. Na monitoru se objeví bílé pruhy a notas celý zamrzne a za chvili naskočí modrá obrazovka s nepříjemným nápisem, že se systém musel vypnout, aby zabránil v poškození počítače. Nevím zda se pojebala Grafárna nebo základovka. při pokusech to zpravit se mi to dokonce stalo i normálně ve winu. Gól je v tom, že ještě dneska sem ho s bráchou pařil a bez problémů. Děkuji moc za případnou pomoc.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9097
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 30 led 2012 10:20

Mas tam original ovladace od Asus? :)
Asus ROG Strix G18

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9097
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 30 led 2012 10:21

Marcos píše:Tak jsem zkontroloval káblík, po sundání klávesnice byl v konektoru. Pro jistotu jsem jej odpojil, zapojil zpět a dle rady jeho pozici v konektoru pojistil páskou. Bohužel žádná změna, podsvícení nefunguje. :(


Doporucuji dle videa na youtube ho poustet pozpatku, aby jsi mel jistotu, ze jsi zapojil vse, co jsi mel tam, kam to patri.
Asus ROG Strix G18

Vallcor
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2012 23:42

Příspěvekod Vallcor » 30 led 2012 11:03

orgasmic píše:Mas tam original ovladace od Asus? :)


jelo mi to 2 měsíce bez problému a najednou mi to začlo blbnout. myslím, že mám.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9097
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 30 led 2012 11:36

Notebook jsi kupoval novy? Neinstaloval jsi jine ovladace nez Ty, co byly v notebooku instalovane?
Asus ROG Strix G18

Driller666
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 18 led 2012 11:34

Příspěvekod Driller666 » 30 led 2012 12:27

Vallcor: to čo popisuješ bude najskôr prehrievanie GPU mne to robilo na starom aceri na ati 4570 taktiež počas hrania sa proste spruhoval obraz a notas zamrzol pomohol len reštart čo sa týka ovládačov tak neviem ale ked ti to doteraz išlo a zrazu sa to začalo drbať tak to asi nebudú ovládače každopádne ti odporúčam rozobrať notas a vyčistiť ho najlepšie bi bolo aj prepastovať nejaký návod určite zoženieš na youtube

Vallcor
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2012 23:42

Příspěvekod Vallcor » 30 led 2012 17:01

tak mám ho ještě v záruce, takže ho v nejhorším hodím na reklamaci. je blbost aby to byly ovladače, když mám odehraných x hodin. Dneska sem to zkusil znovu a už mi to jelo v pohodě, tak netuším jestli notas prostě jen stávkoval, bo se mu nechtělo. Jestli mi to bude zase jebat tak reklamace a v nejhorším to zkusím přepastovat. zatím díky

8george8

Příspěvekod 8george8 » 25 úno 2012 20:17

caute G73JH mam uz takmer 2 roky a okrem odlepovania gumenich noziciek, zle fungujuceho touch padu je hlavny problem od kedy ho mam ze ked ide z baterie tak pod cca. 50% nabitia baterie notebook uplne strati vykon a ide akoby na 5% vykonu uplne zdochliak. Jedine co potom pomoze je restart alebo uspat a potom uz je ok. riesil som to kratko po kupe na niekolkych forach ale nedockal som sa pomoci a teraz som natrafil na vas tak to skusim po dlhom case znovu. Co mi je cudne je fakt ze som sa nestretol nikde s tym aby mal niekto takyto problem asi som sam :?

nosooo

Příspěvekod nosooo » 26 úno 2012 00:18

tak si to mal dat reklamovat :wink:

8george8

Příspěvekod 8george8 » 26 úno 2012 00:33

nosooo píše:tak si to mal dat reklamovat :wink:


no to som mal ale pracujem v zahranici. A notebook na baterii ani nepouzivam aj ked hlavne koly tejto chybe. No ked to je fakt tak ze je to len chyba ktora sa inde nevyskitla len umna tak to este stihnem reklamovat. No ci mi potom nezacne blbnut nieco ine, zaruka sa nepredlzi reklamaciou ze?


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů