ASUS F3KA-AP012

notebooky Asus a vše kolem nich
peter125

Příspěvekod peter125 » 16 říj 2007 18:54

Ja si ho idem kupovať aj s Vistou a neviem či už bude nainštalovaná alebo ju budem musieť nainštalovať.Či iba zapnem notebook a môžem hneď skúšať. :) A chcel by som vedieť,či už sú nainštalované aj ovládače.

synama
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 črc 2007 11:05

Příspěvekod synama » 16 říj 2007 23:00

centos píše:Jo, u Fify jsem zkoušel demo a ti hráči tam běhali jak splašení, tak jsem to radši smazal :)


Paradoxně mi pomohlo zvýšení ram na 4GB, což hráče nějak zpomalilo...
ASUS F3Ka, turion X2 TL-60,4GB,HD2600(512+512MB),160GB HDD 5400ot./min. ,Windows Vista Business 32-bit

synama
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 črc 2007 11:05

Příspěvekod synama » 16 říj 2007 23:03

No pokud si to kupuješ a v tom e-shopu máš jasně napsáno u popisu, že je to notebook s vistama, tak by měli bejt nainstalovaný, nebo tam budou hozený jako záloha na disku, pokud si však kupuješ zvlášť notes a zvlášť soft, tak ti to tam nikdo hrkat nebude..

A co se ovladačů týká, tak někdo tady s nima měl problémy... Viz nedorazili a tak podobně. Mě ovladače přišly. Když sem tam dal visty, tak to jelo na minimum co se dalo snést - obrazovka jela na 800x600, takže sem tam vrazil cédo a krom nortona tam narval všechno... Ještě mě kluci potěšili, že mám vypalku i s lightscribe, protože na e-shopu o tom nebyla ani zmínka a když sem se na tenhle notebook ptal, tak tam tahle mechanika bejt neměla.
ASUS F3Ka, turion X2 TL-60,4GB,HD2600(512+512MB),160GB HDD 5400ot./min. ,Windows Vista Business 32-bit

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 16 říj 2007 23:29

Za boha tady nemůžu rozjet 3D Mark, objeí se úvodní logo, kolem vše zčerná (krom start lišty, navíc se vypne aero) a když na to logo kliknu, jen bílá obrazovka. Požívám desktopové drivery s modtoolem, nějaké zkušenosti?
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Minirecenze?

Příspěvekod centos » 16 říj 2007 23:52

centos píše:4) Trackmania Nations,
45,9 fps


Jen pro upřesnění, teď to na stejné nastavení ukazuje 82fps..
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

peter125

Příspěvekod peter125 » 17 říj 2007 10:11

synama píše:No pokud si to kupuješ a v tom e-shopu máš jasně napsáno u popisu, že je to notebook s vistama, tak by měli bejt nainstalovaný, nebo tam budou hozený jako záloha na disku, pokud si však kupuješ zvlášť notes a zvlášť soft, tak ti to tam nikdo hrkat nebude..

A co se ovladačů týká, tak někdo tady s nima měl problémy... Viz nedorazili a tak podobně. Mě ovladače přišly. Když sem tam dal visty, tak to jelo na minimum co se dalo snést - obrazovka jela na 800x600, takže sem tam vrazil cédo a krom nortona tam narval všechno... Ještě mě kluci potěšili, že mám vypalku i s lightscribe, protože na e-shopu o tom nebyla ani zmínka a když sem se na tenhle notebook ptal, tak tam tahle mechanika bejt neměla.

Tam je písané,že je tam Vista.Takže asi bude nainštalovaná.A ako si to myslel,že je hodený na disku ako záloha?To hjo ako rozbehnem?

sonnyx2

winXP

Příspěvekod sonnyx2 » 17 říj 2007 12:55

nazdar
tento tyzden by mi mal prist F3ka-ap012 bez OS , chcel by som sa spytat ci sa niekomu podarilo rozbehat XP na 100% so vsetkym ako ma.. okrem toho ci staci na vistu 1GB ram.. dik

zcebis
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 17 říj 2007 16:05

f3ka - hd2600

Příspěvekod zcebis » 17 říj 2007 16:17

přetaktování gr.karty ati hd 2600 na 2600xt ?
http://notebook.cz/clanky/technologie/2 ... -high-end/
pomocí tohoto prgramu:
http://zaloudek.wz.cz/clanky/nhc/
?????[/b]

Vixa
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 05 říj 2007 23:19

Příspěvekod Vixa » 18 říj 2007 17:07

mam problem s timhle notebookem a potreboval bych poradit pls...mam pocit ze je neco se sitovkou, pac mi na koleji blbne net, chvili to de a ppak z niceho nic jenom lokalni sit a nekdy ani to a nejde to opravit, jakmile to restartnu tak vsecko jede zase ok na chvili...zajimavy ze pred reinstalem bylo vsecko ok ale kdyz sem tam ted hazel visty znova tak uz to blbne

ve spravci udalosti sem nasel tohle:

Your computer was not able to renew its address from the network (from the DHCP Server) for the Network Card with network address 001D605EB6F1. The following error occurred:
The operation was canceled by the user.. Your computer will continue to try and obtain an address on its own from the network address (DHCP)

IRQARB: ACPI BIOS does not contain an IRQ for the device in PCI slot 5, function 0. Please contact your system vendor for technical assistance.

nevim jestli by pomohl nakej jinej bios nebo je sitovka vadna...

edit: je tam sitovka Realtek RTL 8168B/8111B

Neospider

Příspěvekod Neospider » 19 říj 2007 09:33

1GB nestačí Vista mi bežne zaberá viac ako 800 MB. Ak má niekto záujem tak predávam úplne nový Asus F3Ka http://notebooky-forum.notebook.cz/viewtopic.php?t=5735

synama
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 črc 2007 11:05

Příspěvekod synama » 19 říj 2007 21:22

peter125 píše:Tam je písané,že je tam Vista.Takže asi bude nainštalovaná.A ako si to myslel,že je hodený na disku ako záloha?To hjo ako rozbehnem?


No pokud je to tam přímo napsané, tak ano. Myslím že by se měl prodávat s Vista Home Premium.

No záloha na disku znamená že tam bude instalačka, kterou jen tak nesmažeš. Prostě zapneš komp a dáš butovat z disku a pak se ti to samo instaluje. Nevím jak je to tady s číslem produktu, to asi nezadáváš. Jinak nainstalovat to kdyžtak dokáže kdokoli... Takže bych se toho nebál...
ASUS F3Ka, turion X2 TL-60,4GB,HD2600(512+512MB),160GB HDD 5400ot./min. ,Windows Vista Business 32-bit

Puff
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 14 říj 2007 19:19

Díky

Příspěvekod Puff » 20 říj 2007 02:16

to luke24&centos&synama

Díky moc za informace. Ta výdrž mě teda trochu zklamala...

peter125

Příspěvekod peter125 » 20 říj 2007 13:32

Kúpili ste si aj Vistu s tým NB?Lebo ja áno a neviem,či sú nainštalované ovládače.Grafika asi je.Ale Bluetooht,Wifi asi nie sú nainštalované,čo?
Aj tebe,tak rozdelilo nejako ten disk,že OS Vista 14GB z 75GB(alebo tak nejako)a volné 74 z 74 GB.
A ko sa nastavuje kontrast?
A akú máš na ňom teplotu?
Dá sa nejako prepnúť na Aero na Viste alebo tu už tak je?To je to tam dole na lište prepínanie medzi oknami?

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 20 říj 2007 14:38

peter125 píše:Kúpili ste si aj Vistu s tým NB?Lebo ja áno a neviem,či sú nainštalované ovládače.Grafika asi je.Ale Bluetooht,Wifi asi nie sú nainštalované,čo?

I s Vistou, jenže samostatně jako OEM. Kdyby ovladače nainstalované nebyly, měl bys k tomu dostat CD, tak je nainstaluješ z toho.
peter125 píše:Aj tebe,tak rozdelilo nejako ten disk,že OS Vista 14GB z 75GB(alebo tak nejako)a volné 74 z 74 GB.

Původně se disk nedělil nijak, což mi vadilo a nebyl jsem schopný to rozdělit dodatečně (přímo ve win mi to nabízelo málo volného místa, Acronis jel, ale nedojel a musel jsem formátovat znovu, Partition Magic není kompatibilní). Než to řešit jinak, formátoval jsem znovu; pro Vistu 40GB, zbylých 110 na data.
peter125 píše:A ko sa nastavuje kontrast?
A akú máš na ňom teplotu?

1) netuším
2) na pravé straně od touchpadu je trochu teplejší, ale nejteplejší vzduch fouká ze zadní strany, což pocítíš nejvíce, když ho máš na klíně
peter125 píše:Dá sa nejako prepnúť na Aero na Viste alebo tu už tak je?To je to tam dole na lište prepínanie medzi oknami?

Myslím, že by mělo být defaultně zapnuté. Přepínaní oken je dole na liště, konkrétně flip3D, klasické jde přes alt+tab
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

peter125

Příspěvekod peter125 » 20 říj 2007 19:17

centos:
,,Myslím, že by mělo být defaultně zapnuté. Přepínaní oken je dole na liště, konkrétně flip3D, klasické jde přes alt+tab"
To viem,ale nemá sa to nejako dať prepnúť na Aero?Neviem
Aale šak mne sa nejako ten disk rozdelil.Na jednom mieste je OS tam je napísané voľných 74GB a ďalšie 75GB voľných.Tak nejako.To budem môcť inštalovať iba na ten prázdny,alebo čo?Ako to lepšie nastavým bez preinštalovania Windowsu?


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů