F5RL a Atheros-komu funguje?

notebooky Asus a vše kolem nich
ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

F5RL a Atheros-komu funguje?

Příspěvekod ice.bc » 11 lis 2007 20:15

Je nekdo,komu funguje Atheros client?Me vzdy po instalaci na konci hodi ,,failed,,...ale po restartu wifi bezi.Atheros pak spustim,ale nejde v nem nic nastavovat,atd..zadny profil...Poradite nekdo?

max01
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 18 zář 2007 12:13

Příspěvekod max01 » 13 lis 2007 08:30

Mne ide. Prave testujem a ide v poho. Mas Vistu alebo Xp ? Ovladace mas z ich stranky ?

ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

Příspěvekod ice.bc » 13 lis 2007 11:57

tak vcera o pulnoci jsem ho zdarne rozchodil ,nakonec ovladacema primo od Asusu na muj model...Je to divny,protoze na zacatku prave ty ovladace - nemozny.Pak jsem zkusil jiny,wifi se rozjela,ale atheros ne.Vcera jsem ho odinstaloval,ale jen tak,aby zustali ovladace Wifi,pak nainstaloval znovu puvodni ovladace..a hle,Atheros funguje.Ale stejne nejak divne,protoze mi treba ukazuje signal ,,Excelentni,,...takze vsechny carky zeleny..A pritom windows mi ukazuji slaby,pouze dve carky(a to je podle me spravne,predchozi nout s wifi kartou ukazoval podobny)..Takze ten Atheros podle me je trosku,teda ,,hodne,, mimo....aspon teda u me...jinak mam XP.

aaidaa

Příspěvekod aaidaa » 25 lis 2007 12:17

Mě nefunguje. Poraďte prosím jak ho rozjet....

Díky.

zviera

Příspěvekod zviera » 28 lis 2007 20:19

vsetko je nasilu ladovane na podporu visty silny vpliv a dohody microsoftu nasilu pretlacaju visty ale vacsina softu nano nieje pripravena takze ovladace pod XP su odflakane urobene len tak leda bolo castokrat pomaha stiahnut niake vseobecne ovladace na atheros wifi alebo niaky multi drivery vtedy sa to zvykne rozbehat aj ked je potrebene vyskusat viacej variantom nobohuzial s managerami je to uz horsie castokrat je uspech ze sa podari rozchodit hole drivery a riadenie nechat na WIN

taylor

Příspěvekod taylor » 17 zář 2008 17:27

ahoj prosim o radu mam NB asus f5rl a nemuzu se pripojit pres wifi zkousel jsem ping a tam mi pise spatna odpoved nebo vubec nejde a mam jeste jeden NB a tam se pripojuji taky pres wifi a ta chodi v poho jinak mam os Vista Ultimate 32 bit

polo

Příspěvekod polo » 17 zář 2008 18:26

Predpokladam ze si si ten book nekupil s predinstalovanim OS kedze s Ultimate tento model nieje dostupni...

Takze vyskusaj rozne drivery(napr. z webu asusu ale aj pri inych asus notebookch z touto kartickou) aj zo stranok vyrobcu wifiny...

taylor

Příspěvekod taylor » 17 zář 2008 22:36

notebook ma predinstalovany system vista premium a nemate nekdo ty ovladace pro visty ultimate a aby tam ta wifi karta sla...

a mam jeste jeden notebook Sony Vaio VGN FW11E ktery dela to sami predinstalovany system je vista premium kterou sem si tam nechal a wifi karta je od intel wifi link 5100 predem dekuji


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů