Asus F3SR - Nevypina sa...

notebooky Asus a vše kolem nich
Sentinel

Příspěvekod Sentinel » 03 led 2008 14:19

tak som si to spocital a zistujem ze nebolo by ovela drahsie kupit hned zostavu ktora ma dig. vstup....teda takto zostavy co som pozeral mali zvacsa dva digitalne vstupy.jeden opticky a druhy analogovy. notas asi nebude mat optiku ale len analog vsak? cize potom budem uz len potrebovat SPIDF redukciu z jack na... neviem asi cinch?

vladsoft
píše často
Příspěvky: 141
Registrován: 10 zář 2007 11:50

Příspěvekod vladsoft » 03 led 2008 15:42

V asusoch je SPDIF vystup opticky teda nie cez koaxial. nachadza sa priamo za jackom na sluchatka.Ked sa SPDIF zapne malo by tam vydiet cervene svetlo. aa inak trochu pohladat by nezaskodilo sice to neni tu ale http://forum.zive.sk/viewtopic.php?t=43 ... if&start=0 Az sa nebavime dokola o tom istom co uz bolo xkrat rozoberane.

Sentinel

Příspěvekod Sentinel » 03 led 2008 22:31

hladal som to tu na fore a nenasiel som takze nieje to rozoberane xkrat.
dakujem za vysvetlenie dufam ze mi to pojde tak ako si predstavujem

vladsoft
píše často
Příspěvky: 141
Registrován: 10 zář 2007 11:50

Příspěvekod vladsoft » 04 led 2008 08:56

No aj tu bolo debata o spdif ale extra sa to nerozbehlo tak som dal radsej komplexnejsi odkaz, ze sa to x krat rozoberalo som nemislel tu ale vseobecne. ono vlastne ja som zatial snad ani nemal problem ktory by som cez googla neporiesil.(teda co sa tyka IT a spol. 8) )ked to aj nebude SK/CZ tak EN sa urcite najde.

doktor smrt
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 12 led 2008 22:15

Re: vypínání

Příspěvekod doktor smrt » 12 led 2008 22:39

ahoj mám notebook F3SR s občasným vypínáním a s hibernací.tady na foru sem se dočetl,že pomůže nějaký ovladač.kdyby byl někdo tak hodný a zaslal mi tento ovladač na email varekakamil@seznam.cz předem moc moc děkuju

johny159
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 pro 2007 15:03

Příspěvekod johny159 » 13 úno 2008 11:23

doktor smrt: kdyby sis procetl tenhle thread, nasel bys na ni primo odkaz...to jen tak mimochodem :)


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů