Asus F3t

notebooky Asus a vše kolem nich
jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 27 zář 2007 11:20

čus, jj, bylo to tim pochcanym numlockem, ráno jsem na to přišel.. ale díky

nikdy by mě nenapadlo, že to může být takovou kravinou, každopádně mě to stálo hodně nervů..

tvrznikmichal
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2007 21:30

Příspěvekod tvrznikmichal » 01 říj 2007 21:40

Mám ASUS F3TC AP087, NB Probe mi hlásí S.M.A.R.T - fatal, v žádným diag. programu nejsou informace S.M.A.R.T (např.teplota) nalezeny. Ví někdo čím to je??? Moc díky

Problém jsem vyřešil....stačila nová verze NB Probe a je po fatalu :wink:

bodlak
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 12 úno 2008 20:42

F3Tčko - umřelo? :cry:

Příspěvekod bodlak » 12 úno 2008 21:14

Dobrý den, jsem v tomto fóru úplným nováčkem, proto se předem omlouvám, pokud jsem při jeho prohlížení případně přehlédl problém o který mi jde a byl zde třeba už řešen.
NTB je asi rok starý. Po celou dobu mi slouží ke spokojenosti a to včetně her. Doma jsem ho dnes, po skončení práce, normálně vypnul, zabalil do brašny, naložil do auta a odjel do práce. Tady ho zapnu a ouha! Mrtvo... Při zapnutí se LEDka signalizace chodu na předním panýlku vedle LEDky WiFi a BT normálně rozsvítí, HDD se roztočí, DVD zachroustá tak jako obvykle.Na chvilku si blikne i kontrolka HDD, za okamžik zase kontrolky NumLK, ScrLK a CapsLock. A to je vše, jinak mrtvo. LCD je zhasnuté. Zkoušel jsem přepínat režimy LCD/monitor, vypínat a zapínat LCD, taky nic. DVDčko je pod napětím, jde normálně vysunout a zase zpátky zacvaknout. Kombinace kláves pro zapnutí NumLK, ScrLK, CapsLock nebo třeba LockA normálně fungují, nebo alespoň LEDky na ně reagují. Zkusil jsem: vyndat DVDčko, potom taky HDD, nakonec jsem po jedné zkoušel i paměti. Výsledek stejný. Neexistuje nějaká kombinace kláves jako u většiny desktopů, která by najela BIOS v defaultním nastavení, nebo něco podobného? Prosím, najde se tu někdo, kdo by mi dokázal poradit, nebo musí NTB do reklamace? Předem děkuji.
MSI GX600E

polo

Příspěvekod polo » 12 úno 2008 21:30

Pripoj si externy displej a tam to skus ale si si isty ze si ho len nevypol, nevydis obraz pri silnom svetle pod uhlom(aj ked je displej vypnuti vydno pri dostatku svetla v miestnosti pod uhlom obraz) inac servis...
Este sa pitaj ak nieco zistis....(Oznam co si zistil)

polo

Příspěvekod polo » 12 úno 2008 21:32

Skus pre istotu vybrat baterku a vitiahnut ho zo siete+aj baterku na doske -tak hodis bios na default nastavenie...(zaruku neporusis tym ze zlozis kryt a vitiahnes baterku s dosky)

bodlak
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 12 úno 2008 20:42

Příspěvekod bodlak » 12 úno 2008 21:45

Vyzkoušel jsem 2 monitory a nic. Na displeji taky není nic vidět. Tu baterku z desky zkusím, jenom mi ještě poraď, kde ji najdu já ji tam nevidím. Díky.
MSI GX600E

polo

Příspěvekod polo » 12 úno 2008 21:55

Musis zlozit celi spodny krit mam ju na tom istom mieste ako ti skoda zesi nepamatam kde to presne je ale uvidis to hned ked das dole cely krit...(spodny)

bodlak
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 12 úno 2008 20:42

Příspěvekod bodlak » 12 úno 2008 21:58

Jj, už jsem ji taky objevil a skutečně bude muset asi celý spodní kryt dolů. Z toho mám trochu obavu, abych někde něco neulomil. Dámj se do toho. Díky za radu.
MSI GX600E

polo

Příspěvekod polo » 12 úno 2008 22:07

Len nezabudni odmontovat vsetky skrutky ....
Hovoris ze tvoj displej nikdy ani neblikne vobec a toto nepomoze tak uz len servis...

bodlak
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 12 úno 2008 20:42

Příspěvekod bodlak » 12 úno 2008 23:05

Odmontoval jsem 24 šroubků a stejně tam asi ještě něco drží, deska má snahu jít se spodním krytem. A nebo je ten kryt nacvaknutý větší silou, než jsem ochoten použít, nevím. Ale objevil jsem na spodním krytu, těsně vedle toho velkého nasávacího žebrování malý otvor se, zřejmě, resetovacím tlačítkem. Je to podobný způsob, jaký dříve používalo Casio u svých organizérů. Strčíš malý šroubováček a podržíš. Mimochodem, nepomohlo to. Asi půjde do servisu, neporadím si s tím :cry:
MSI GX600E

polo

Příspěvekod polo » 13 úno 2008 16:31

Ta dierka je obycajny reset -to sa pouziva ked ti zamrzol komp ako posledna sanca, aj ja odporucam servis...

jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

zrychlení her při chodu na baterii

Příspěvekod jvees69 » 07 bře 2008 11:38

Zdravím, potřeboval bych poradit, čím to je a co s tím udělat. Pokud jedu na baterii (bez napájení ze sítě 220V) a spustím hru (FIFA, NHL..) tak jsou hráči mnohonásobně rycvhlejší, je to tak prostě nehratelné. Nejsem si teď jistý, ale dělá to myslím i u NFS Carbon, nop nejspíš asi u všech her. Ne že bych bez her nemohl být, ale je to divný. F3T AP008 mám už skoro 2 roky a napadlo mě že bych se zeptat mohl tady na fóru, už jste mi pomohli se spoustou problémů, proto prosím o radu..

Dělá Vám to taky, co se s tím dá udělat? Logicky když jede noťas na baterii, tak se podtaktuje, čímž šetří energii, ale proč teda v tom případě jsou ty hry rychlejší? Nemělo by to být spíš naopak.. ?? :shock: :shock:

Předem moc děkuji za pomoc.. mějte se

jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 10 bře 2008 19:29

:( :(

polo

Příspěvekod polo » 10 bře 2008 19:34

Mne to na bateriu zase trha aj ked dam NHC vsetko na max.
Zaujimave to sem uz asi niekde pocul ale niesom si isty...

jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 10 bře 2008 21:15

---tak to je divný.. člověk by řekl, že by to mohlo být nějakým ovladačem, ale to by dělalo i při zapojení do sítě...


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů