Novinka: Asus M50SA-AK004C

notebooky Asus a vše kolem nich
Mar-Gec-Al
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 07 kvě 2008 17:50

Vista

Příspěvekod Mar-Gec-Al » 19 kvě 2008 22:11

Já nechápu lidi, co se tak bráněj Vistám. XPčka jsou už zastaralé a SP3 je totální průser. Visty i bez SP1 byly dobré už od minulého roku, kdy vyšly první pořádné hotfixy, po kterých systém běžel naprosto stabilně...
První BSoD jsem měl až teď na novym notesu při nesprávnym vytažení zvukovky z PCIx slotu (hrála mi hudba a omylem jsem do ní cvaknul tak, že vyskočila) ale to by XPčka nerozdejchaly už vůbec...
S SP1 odpadá dokonce pár blbostí, které vadily dřívějším hnidopichům (jako monitorování "premiového" obsahu - Blu-ray a HD-DVD signál do "nechráněných" výstupů). Stejně má málokdo Blu-ray či HD-DVD mechaniku (HD-DVD mechaniku by si teda teď koupil leda blázen (nic osobního)) a ještě chvíli mít nikdo nebude, dokud ceny mechanik i médií nespadnou na přijatelnou úroveň.

Na NB ASUS můžu Visty jedině doporučit... s SP1 se mi dokonce prodloužila životnost baterky ze dvou a půl hodiny na tři hodiny (netušim sice proč, ale neuráží mě to - asi optimalizace celkově (aero se totiž s nainstalovaným softem při power saving profilu automaticky vypne))

W4lk3r
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 31 kvě 2008 23:28

Příspěvekod W4lk3r » 01 čer 2008 18:37

Tady ale není řeč o M50SV ale o M50SA ... *out of topic*

Edit Solitary: Je tu rec o M50 - jestli tu ted nekdo resi jinou, obdobnou verzi (lisici se jen hardwarem) snad nevadi.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů